Urząd Miejski w Dębicy - Logo

 • Komunikat w sprawie targowiska miejskiego

  Komunikat w sprawie targowiska miejskiego

  Czwartek, 21 Maj 2020

  ZASADY BEZPIECZEŃSTWA OBOWIĄZUJĄCE NA TARGOWISKACH MIEJSKICH W ZWIĄZKU ZE STANEM EPIDEMII

  Czytaj więcej
 • Dyrektorzy pozostaną przez rok

  Dyrektorzy pozostaną przez rok

  Środa, 20 Maj 2020

  Burmistrz Mariusz Szewczyk podpisał zarządzenia w sprawie przedłużenia powierzenia stanowiska dyrektorom miejskich przedszkoli i szkół podstawowych, których kadencja kończy się 31 sierpnia br. W ten sposób czterech dyrektorów przedszkoli i dwóch dyrektorów szkół podstawowych pozostanie na swoich stanowiskach przez kolejny rok.

  Czytaj więcej
 • Co z budżetem obywatelskim Dębicy?

  Co z budżetem obywatelskim Dębicy?

  Wtorek, 19 Maj 2020

  W związku z obowiązującym na terenie Polski stanem epidemii, władze Dębicy podjęły decyzję o zmianie harmonogramu tegorocznej edycji Budżetu Obywatelskiego Miasta Dębica. Zadania zaplanowane do realizacji w 2020 r. zostały przesunięte w czasie, a propozycje zadań składanych w tegorocznej edycji BO, mieszkańcy będą mogli zgłaszać od 1 września do 31 października 2020 roku. Głosowanie zaplanowano na wiosnę 2021 roku.

  Czytaj więcej
 • „Barka” pod Pomnikiem Jana Pawła II

  „Barka” pod Pomnikiem Jana Pawła II

  Poniedziałek, 18 Maj 2020

  Na Placu Solidarności, w setną rocznicę urodzin św. Jana Pawła II, odbyły się skromne uroczystości jubileuszowe. Delegacje władz, przedstawiciele szkół noszących imię Jana Pawła II oraz mieszkańcy Dębicy, złożyli kwiaty oraz zapalili znicze przed pomnikiem świętego papieża Polaka. Na zakończenie wspólnie odśpiewano „Barkę”, ulubioną pieśń Karola Wojtyły.

  Czytaj więcej