Urząd Miejski w Dębicy - Logo

 • Apel o zachowanie szczególnej ostrożności przy zawieraniu umów

  Apel o zachowanie szczególnej ostrożności przy zawieraniu umów

  Środa, 18 Październik 2017

  Starosta Dębicki i Powiatowy Rzecznik Konsumentów w Dębicy apelują o zachowanie szczególnej ostrożności przy zawieraniu umów sprzedaży energii elektrycznej, paliwa gazowego oraz usług telekomunikacyjnych w naszych domach.

  Czytaj więcej
 • Bajkowy zlot Hufca ZHP Dębica

  Bajkowy zlot Hufca ZHP Dębica

  Wtorek, 17 Październik 2017

  W dniach 14-15 października 2017 r. około 200 zuchów, harcerek i harcerzy spotkało się na zlocie Hufca ZHP Dębica na początek roku harcerskiego 2017/2018. Harcerskie patrole przeniosły się do bajkowej krainy, a hasłem całego przedsięwzięcia były słowa „Myśl, myśl, myśl”.

  Czytaj więcej
 • Zjazd sprawozdawczy Hufca ZHP Dębica

  Zjazd sprawozdawczy Hufca ZHP Dębica

  Wtorek, 17 Październik 2017

  W piątek, 13 października 2017 r., w sali sesyjnej Urzędu Miejskiego w Dębicy obradował zjazd sprawozdawczy Hufca ZHP Dębica im. Dębickich Szarych Szeregów. Wzięli w nim udział uprawnieni do głosowania drużynowi i instruktorzy hufca.

  Czytaj więcej
 • Projekt Generator Kompetencji

  Projekt Generator Kompetencji

  Wtorek, 17 Październik 2017

  Rzeszowska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. zaprasza do udziału w projekcie „GENERATOR KOMPETENCJI – Podniesienie kompetencji i kwalifikacji pracowników przedsiębiorstw MŚP na terenie subregionu rzeszowskiego poprzez dofinansowanie usług rozwojowych, dostępnych w BUR”, realizowanym w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020. Oś priorytetowa: VII Regionalny rynek pracy, Działanie: 7.5 Rozwój kompetencji pracowników sektora MŚP.

  Czytaj więcej
 • Obchody Dnia Patronki Miasta Dębica Św. Jadwigi Śląskiej – 16 października 2017

  Obchody Dnia Patronki Miasta Dębica Św. Jadwigi Śląskiej – 16 października 2017

  Poniedziałek, 16 Październik 2017

  Burmistrz Miasta Dębicy Mariusz Szewczyk, Szkoła Podstawowa nr 10 w Dębicy, Stowarzyszenie „Dziesiątka” i proboszcz parafii pw. Św. Jadwigi ks. prałat Ryszard Piasecki mają zaszczyt zaprosić mieszkańców na obchody Dnia Patronki Miasta Świętej Jadwigi Śląskiej, które odbędą się 16 października 2017r.

  Czytaj więcej
 • Akcja Sprzątanie świata - „Nie ma śmieci – są surowce”.

  Akcja Sprzątanie świata - „Nie ma śmieci – są surowce”.

  Piątek, 13 Październik 2017

  Już po raz 24. w Polsce odbyła się Akcja Sprzątanie świata – w tym roku pod hasłem „Nie ma śmieci – są surowce”. Celem tej edycji było zwrócenie uwagi, na to że przedmioty, które potocznie nazywamy śmieciami, są w rzeczywistości surowcami. Nie mogą one kończyć jako „śmieci” – na składowisku, w lesie czy w rzece, ale poprzez segregację odpadów powinny z powrotem trafiać do wykorzystania.

  Czytaj więcej