Urząd Miejski w Dębicy - Logo

 • Wakacje z kulturą

  Wakacje z kulturą

  Poniedziałek, 03 Lipiec 2017

  Serdecznie zapraszamy wszystkich dębiczan na cykl wakacyjnych imprez przygotowanych przez Miejski Ośrodek Kultury. Na Rynku zagrają zespoły muzyczne, w parku przy DK „Śnieżka” wyświetlane będą filmy, tam też wystawiony zostanie familijny spektakl teatralny. Do Galerii Sztuki zapraszamy dzieci i młodzież na zajęcia plastyczne, a wszystkich miłośników sztuki na wystawę malarstwa.

  Czytaj więcej
 • Startuje kino letnie

  Startuje kino letnie

  Środa, 28 Czerwiec 2017

  Jak w ubiegłym roku serdecznie zapraszamy na wakacyjne seanse pod chmurką. Przez dwa miesiące - co piątek, w parku przy Domu Kultury „Śnieżka” wyświetlać będziemy komedie francuskie oraz wybrane filmy roku 2016/2017. W lipcu projekcje rozpoczynać się będą o godz. 21.00, a w sierpniu o 20.30.

  Czytaj więcej
 • Uczniowie z Miejskiego Gimnazjum nr 3 w Dębicy najlepsi w współzawodnictwie sportowym na Podkarpaciu

  Uczniowie z Miejskiego Gimnazjum nr 3 w Dębicy najlepsi w współzawodnictwie sportowym na Podkarpaciu

  Czwartek, 22 Czerwiec 2017

  Rekordowy dla uczniów dębickich szkół podstawowych i gimnazjów był kończący się właśnie rok szkolny 2016/2017 pod kątem liczby uzyskanych tytułów laureata i finalisty w konkursach przedmiotowych organizowanych przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty. 75 tytułów laureata i 106 tytułów finalisty uzyskane przez uczniów dębickich szkół zdecydowało o zajęciu przez Dębicę i powiat dębicki pierwszego miejsca w województwie podkarpackim. Uroczyste podsumowanie osiągnięć edukacyjnych w mijającym roku szkolnym odbyło się 20 czerwca w DK Kosmos w Dębicy.

  Czytaj więcej
 • Harcerze z Hufca ZHP Dębica na 50. Zlocie InterCamp

  Harcerze z Hufca ZHP Dębica na 50. Zlocie InterCamp

  Środa, 21 Czerwiec 2017

  Dwudziestoosobowy patrol z 7 Szczepu Drużyn Dębickich „Invicti” im. gen. Mariusza Zaruskiego w dn. 2-5 czerwca 2017 r. wziął udział w jubileuszowym 50. Zlocie InterCamp, który tym razem odbył się w Warendorfie w Niemczech.

  Czytaj więcej
 • Dębica i powiat dębicki w czołówce wśród szkół o największej liczbie laureatów konkursów przedmiotowych w Województwie Podkarpackim

  Dębica i powiat dębicki w czołówce wśród szkół o największej liczbie laureatów konkursów przedmiotowych w Województwie Podkarpackim

  Poniedziałek, 19 Czerwiec 2017

  7 czerwca w Rzeszowie odbyło się uroczyste podsumowanie konkursów organizowanych przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty. W gronie laureatów znalazło się kilkudziesięciu uczniów dębickich szkół, a Dębica i powiat dębicki znalazły się w czołówce szkół o największej liczbie laureatów konkursów przedmiotowych w Województwie Podkarpackim.

  Czytaj więcej
 • Laureaci przeglądu wokalnego Dębica Open Festival na Dniach Dębicy 2017

  Laureaci przeglądu wokalnego Dębica Open Festival na Dniach Dębicy 2017

  Poniedziałek, 19 Czerwiec 2017

  Drugiego dnia święta miasta na scenie muszli koncertowej na dębickim Rynku wystąpili laureaci przeglądu wokalnego Dębica Open Festival. Pomysłodawczynią i dyrektorem festiwalu jest Katarzyna Godzisz – Antonik, której koncertu, promującego debiutancką płytę dębiczanki pt. „Balans” mieszkańcy mogli wysłuchać po występie laureatów festiwalu.

  Czytaj więcej