Urząd Miejski w Dębicy - Logo

 • XV Biesiada Literacka w Szkole Podstawowej nr 12 w Dębicy

  XV Biesiada Literacka w Szkole Podstawowej nr 12 w Dębicy

  Poniedziałek, 20 Kwiecień 2015

  16 kwietnia w Szkole Podstawowej nr 12 w Dębicy odbyła się XV Biesiada Literacka – Powiatowy Konkurs Recytatorski dla wychowanków przedszkoli i uczniów szkół podstawowych pod hasłem: „ Barwny świat wokół nas - rodzinnie, zdrowo, sportowo ” oraz Konkurs Literacki im. Jerzego Żuławskiego w setną rocznicę śmierci, temat którego brzmiał „Barwny świat przyszłości”. Organizatorami konkursu była Szkoła Podstawowa nr 12 oraz Organizacja Odzysku EKO-ŚWIAT. Patronat nad XV Biesiadą Literacką objął Burmistrz Miasta Dębicy oraz dyrektor Miejskiego Zarządu Oświaty.

  Czytaj więcej
 • 1,4 miliona złotych dla Dębicy

  1,4 miliona złotych dla Dębicy

  Piątek, 10 Kwiecień 2015

  1.200 tys. złotych na budowę hali sportowej przy Gimnazjum nr 2 oraz 120 tys. zł. na budowę boiska wielofunkcyjnego przy Szkole Podstawowej nr 11 otrzyma miasto Dębica z Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej w ramach realizacji Programu Rozwoju Bazy Sportowej Województwa Podkarpackiego.

  Czytaj więcej
 • Pomoc finansowa dla Powiatu Dębickiego

  Pomoc finansowa dla Powiatu Dębickiego

  Czwartek, 09 Kwiecień 2015

  80 tysięcy złotych w formie dotacji celowej przekaże Miasto Dębica na rzecz Powiatu Dębickiego. Kwota ta zostanie przeznaczona na realizację zadania, jakim jest „Opracowanie dokumentacji technicznej dla inwestycji: Budowa mostu przez rzekę Wisłokę w ciągu drogi powiatowej Dębica – Zdziarzec wraz z dojazdami”.

  Czytaj więcej
 • Płać tylko za wodę zużytą do podlewania ogrodu, napełniania basenu, bez naliczania opłat za odprowadzanie ścieków

  Płać tylko za wodę zużytą do podlewania ogrodu, napełniania basenu, bez naliczania opłat za odprowadzanie ścieków

  Piątek, 03 Kwiecień 2015

  W związku ze zbliżającym się okresem wiosenno-letnim Wodociągi Dębickie informują, że zgodnie z uregulowaniami ustawy z dnia 7 czerwca 2001r. o zbiorowym zaopatrzeniu w wodę i zbiorowym odprowadzaniu ścieków, w rozliczeniach ilości odprowadzonych ścieków ilość bezpowrotnie zużytej wody uwzględnia się wyłącznie w przypadkach, gdy wielkość jej zużycia na ten cel ustalona jest na podstawie dodatkowego wodomierza zainstalowanego na koszt Odbiorcy usług.

  Czytaj więcej
 • Bezpłatne Kursy Komputerowe dla mieszkańców Podkarpacia

  Bezpłatne Kursy Komputerowe dla mieszkańców Podkarpacia

  Wtorek, 31 Marzec 2015

  Bezpłatny kurs komputerowy ECDL Start

  Czytaj więcej
 • Współpraca Administracji Domów Mieszkalnych ze wspólnotami mieszkaniowymi

  Współpraca Administracji Domów Mieszkalnych ze wspólnotami mieszkaniowymi

  Poniedziałek, 23 Marzec 2015

  Administracja Domów Mieszkalnych, która zajmuje się zarządzaniem i administrowaniem lokalami mieszkalnymi i użytkowymi będącymi własnością Miasta Dębica, na co dzień współpracuje ze wspólnotami mieszkaniowymi. Współpraca ta polega m.in. na konsultacjach z mieszkańcami w kwestii potrzeb i źródeł pozyskiwania funduszy na remonty i teromodernizacje budynków będących w zarządzie ADM.

  Czytaj więcej