Urząd Miejski w Dębicy - Logo

 • VII Podkarpacki Maraton Zumba Fitness pod patronatem Burmistrza Miasta Dębica Mariusza Szewczyka

  VII Podkarpacki Maraton Zumba Fitness pod patronatem Burmistrza Miasta Dębica Mariusza Szewczyka

  Środa, 09 Listopad 2016

  19 listopada 2016 r. o godzinie 16:00 w hali w Domu Sportu MOSiR przy ul. Sportowej 26 rozpocznie się VII Podkarpacki Maraton Zumba Fitness pod patronatem Burmistrza Miasta Dębica Mariusza Szewczyka. Organizatorem imprezy jest Plaza Sport a patronat medialny objęły nad nią lokalne i regionalne media.

  Czytaj więcej
 • Tikkurila FLUO LODODISCO już dzisiaj, 28 października

  Tikkurila FLUO LODODISCO już dzisiaj, 28 października

  Piątek, 28 Październik 2016

  Burmistrz Miasta Dębicy Mariusz Szewczyk, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dębicy oraz wyłączny sponsor oprawy imprezy Tikkurila Polska S.A. zapraszają 28 października br. na miejskie lodowisko na pierwszą z serii tematycznych imprez na lodzie – FLUO LODODISCO. Impreza rozpocznie się o godz. 18:30 i potrwa do 21.30. W tym dniu wstęp na lodowisko w czasie zabawy: 6 zł normalny, 3 zł ulgowy (70 minut) .

  Czytaj więcej
 • Zapaśnicy „Dziewiątki” wrócili z medalami

  Zapaśnicy „Dziewiątki” wrócili z medalami

  Czwartek, 27 Październik 2016

  Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 9 w Dębicy zajęli trzecie miejsce w Finale Ogólnopolskiego Turnieju Szkół Podstawowych w ramach programu „Zapasy sportem wszystkich dzieci”, który odbył się 21 października br. Organizatorami imprezy byli Polski Związek Zapaśniczy oraz Ministerstwo Sportu i Turystyki w Warszawie. Zawody rozpoczęto minutą ciszy, którą uczczono pamięć Grzegorza Pieronkiewicza, zmarłego 18 października br. prezesa Polskiego Związku Zapaśniczego.

  Czytaj więcej
 • Podsumowanie osiągnięć sportowych dzieci i młodzieży powiatu dębickiego za rok szkolny 2015/2016

  Podsumowanie osiągnięć sportowych dzieci i młodzieży powiatu dębickiego za rok szkolny 2015/2016

  Środa, 26 Październik 2016

  Podsumowanie osiągnięć sportowych dzieci i młodzieży powiatu dębickiego za rok szkolny 2015/2016.25 października w hali Domu Sportu w Dębicy odbyło się podsumowanie osiągnięć sportowych dzieci i młodzieży powiatu dębickiego za rok szkolny 2015/2016. Nagrody i wyróżnienia z rąk starosty powiatu dębickiego Andrzeja Reguły, wicestarosty Mateusza Paska i przewodniczącego Rady powiatu Mateusza Smoły odebrali powiatowi i gminni organizatorzy sportu, nauczyciele i dyrektorzy szkół powiatu dębickiego.

  Czytaj więcej
 • Turniej Piłkarski "Mali Giganci"

  Turniej Piłkarski "Mali Giganci"

  Środa, 12 Październik 2016

  W sobotę 8 października w hali sportowej Zespołu Szkół Nr 2 odbyła się I edycja turnieju piłkarskiego dla przedszkoli - "MALI GIGANCI", organizowanego przez ASP Wisłoka Dębica. Impreza ta została objęta honorowym patronatem przez Burmistrza Miasta Dębica, Pana Mariusza Szewczyka, który osobiście wręczał medale i nagrody najmłodszym adeptom futbolu.

  Czytaj więcej
 • Stypendia dla utalentowanych sportowców

  Stypendia dla utalentowanych sportowców

  Wtorek, 20 Wrzesień 2016

  Fundusz Natalii Partyki w partnerstwie z siecią Biedronka uruchomił II edycję programu stypendialnego dla młodych zdolnych sportowców borykających się z trudnościami w rozwoju kariery. Ten wyjątkowy program wspiera młodych, utalentowanych ludzi, którzy szukają dofinansowania treningów lub startu w zawodach. Każde stypendium w ramach funduszu to 10 000 zł. na realizację jasno sprecyzowanych celów sportowych.

  Czytaj więcej