Urząd Miejski w Dębicy - Logo

 • V Powiatowy Przegląd Kolęd i Pastorałek

  V Powiatowy Przegląd Kolęd i Pastorałek

  Czwartek, 15 Styczeń 2015

  Eliza Maziarka, Aleksandra Sala, Weronika Chmura, Magdalena Świerk, Karolina Chmura i Patrycja Węgrzyn – to solistki, które zostały laureatkami 5. Powiatowego Przeglądu Kolęd i Pastorałek, odbywającego się w Domu Kultury „Śnieżka”. Wśród zespołów zwyciężyły Różyczki i Grupa wokalna Safo.

  Czytaj więcej
 • Ferie w Szkole Podstawowej numer 2 w Dębicy

  Ferie w Szkole Podstawowej numer 2 w Dębicy

  Środa, 14 Styczeń 2015

  Szkoła Podstawowa nr 2 im. Królowej Jadwigi w Dębicy, mieszcząca się na ulicy Ogrodowej 22 serdecznie zaprasza uczniów klas I – VI na zajęcia w czasie ferii zimowych przygotowane w placówce. Zimowisko odbywać będzie się w pierwszym tygodniu ferii, od 2 – 6 lutego 2015.

  Czytaj więcej
 • Ferie zimowe w świetlicach „Zgrana Paka” w Dębicy

  Ferie zimowe w świetlicach „Zgrana Paka” w Dębicy

  Wtorek, 13 Styczeń 2015

  Na tegoroczne ferie zimowe, które rozpoczną się 2 lutego br. Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej zaplanował wiele atrakcji z których będą mogły skorzystać dzieci z Placówek Wsparcia Dziennego „Zgrana Paka”.

  Czytaj więcej
 • V Międzyprzedszkolny Przegląd Kolęd

  V Międzyprzedszkolny Przegląd Kolęd

  Wtorek, 13 Styczeń 2015

  Najpiękniejszych kolęd i pastorałek w wykonaniu najmłodszych artystów można było posłuchać podczas V Międzyprzedszkolnego Przeglądu Kolęd, który odbywał się 9 stycznia na scenie Domu Kultury „Śnieżka”.

  Czytaj więcej
 • Koncert Noworoczny w Dębicy

  Koncert Noworoczny w Dębicy

  Poniedziałek, 12 Styczeń 2015

  11 stycznia 2015 w sali widowiskowej Domu Kultury „MORS” odbył Koncert Noworoczny pod honorowym patronatem Burmistrza Miasta Dębicy którego organizatorem była Szkoła Muzyczna I i II stopnia w Dębicy, Stowarzyszenie Na Rzecz Wspierania Młodych Talentów w Dębicy, Miasto Dębica oraz Miejski Ośrodek Kultury w Dębicy.

  Czytaj więcej
 • Koncert „Z nadzieją i miłością w Nowy Rok"

  Koncert „Z nadzieją i miłością w Nowy Rok"

  Piątek, 09 Styczeń 2015

  „Z nadzieją i miłością w Nowy Rok” to tytuł i motyw przewodni okolicznościowego koncertu, który odbędzie się 18 stycznia br. w Domu Kultury „Mors”. Wystąpi Chór Gospel, pod kierownictwem Pauliny Kwiatkowskiej, a także młodzieżowa grupa Safo, Estrada Dziecięca i laureaci Powiatowego Przeglądu Kolęd i Pastorałek. Koncert rozpocznie się o godz.16, wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy!

  Czytaj więcej