Urząd Miejski w Dębicy - Logo

 • Zajęcia taneczne w DK "Kosmos"

  Zajęcia taneczne w DK "Kosmos"

  Środa, 11 Luty 2015

  Miejski Ośrodek Kultury zaprasza na zajęcia taneczne z elementami tańca towarzyskiego, street, jazzowego, współczesnego, modern. Nowością będą grupy Showgirls dla tancerek w wieku 16-19 oraz 20 i więcej lat. Zajęcia ruszają tuż po feriach zimowych i odbywać się będą w Domu Kultury „Kosmos”, przy ul. Lisa 3.Zapisy od 10-27 lutego w DK Mors, tel: 14 680 93 62, 507 190 187, e-mail: instruktorzymors@wp.pl.

  Czytaj więcej
 • Wieczorek Poetycki w DK "Kosmos"

  Wieczorek Poetycki w DK "Kosmos"

  Środa, 11 Luty 2015

  4 lutego br. w Domu Kultury „Kosmos” spotkali się miłośnicy poezji. Pierwszy Wieczorek poetycki poprowadziła Katarzyna Pietryszko, inicjatorka spotkania.

  Czytaj więcej
 • Warsztaty i lekcje historii w Muzeum Regionalnym w Dębicy

  Warsztaty i lekcje historii w Muzeum Regionalnym w Dębicy

  Środa, 11 Luty 2015

  Muzeum Regionalne w Dębicy bardzo chętnie współpracuje ze szkołami podstawowymi, gimnazjami, a także przedszkolami w kwestii historycznej edukacji młodych dębiczan. Dzięki organizacji lekcji historii czy warsztatów na terenie muzeum, grupy przedszkolne oraz szkolne mają możliwość zapoznania się z odległymi dziejami w interesujący sposób.

  Czytaj więcej
 • Spotkanie opłatkowe Emerytów

  Spotkanie opłatkowe Emerytów

  Wtorek, 10 Luty 2015

  Członkowie Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Dębicy spotkali się, by oficjalnie złożyć sobie życzenia na ten Nowy Rok. Spotkanie opłatkowe odbyło się 4 lutego w Domu Kultury „Śnieżka”.

  Czytaj więcej
 • Ferie w Szkole Podstawowej nr 12 w Dębicy

  Ferie w Szkole Podstawowej nr 12 w Dębicy

  Wtorek, 10 Luty 2015

  Od 2 lutego do 6 lutego w SP nr 12 w Dębicy odbywały się zajęcia w ramach zimowiska. Dzięki temu przedsięwzięciu wiele dzieci mogło mile spędzić ferie.

  Czytaj więcej
 • Warsztaty teatralne w „Śnieżce”

  Warsztaty teatralne w „Śnieżce”

  Wtorek, 10 Luty 2015

  W poniedziałek 9 lutego w DK „Śnieżka” miały miejsce warsztaty teatralne. Pod czujnym okiem aktora teatru im. Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie – Pawła Gładysia, swój warsztat szkoliła dębicka młodzież ze szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.

  Czytaj więcej