Urząd Miejski w Dębicy - Logo

 • Konferencja Podkarpackiej Sieci Szkół Promujących Zdrowie

  Konferencja Podkarpackiej Sieci Szkół Promujących Zdrowie

  Wtorek, 24 Marzec 2015

  24 marca w sali sesyjnej Urzędu Miejskiego w Dębicy odbyła się konferencja Podkarpackiej Sieci Szkół Promujących Zdrowie w której wzięło udział blisko 70 osób reprezentujących placówki oświatowe z terenu powiatu dębickiego i sąsiednich miejscowości. Przybyłych na konferencję nauczycieli i dyrektorów szkół w imieniu władz miasta przywitał zastępca burmistrza Jarosław Śliwa.

  Czytaj więcej
 • "Spotkanie ze sztuką" w Galerii MOK - 26 marca 2015

  "Spotkanie ze sztuką" w Galerii MOK - 26 marca 2015

  Wtorek, 24 Marzec 2015

  26 marca godz.19.00 Galeria Sztuki Miejskiego Ośrodka Kultury w Dębicy, serdecznie zaprasza na kolejne Spotkanie ze sztuką.

  Czytaj więcej
 • Podopieczni SDS na wystawie „Wehikuł Czasu”

  Podopieczni SDS na wystawie „Wehikuł Czasu”

  Piątek, 20 Marzec 2015

  Na początku marca podopieczni Środowiskowego Domu Samopomocy w Dębicy obejrzeli wystawę „Wehikuł Czasu” na której zostały zaprezentowane stare pojazdy.

  Czytaj więcej
 • Turniej Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom”

  Turniej Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom”

  Piątek, 20 Marzec 2015

  Szkoła Podstawowa nr 3 w Dębicy oraz Miejski Zarząd Oświaty zorganizowały i przeprowadziły w dniu 18 marca 2015r. eliminacje miejskie Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom”.

  Czytaj więcej
 • 50-lecie działalności Miejskiego Przedszkola nr 4 w Dębicy

  50-lecie działalności Miejskiego Przedszkola nr 4 w Dębicy

  Czwartek, 19 Marzec 2015

  18 marca w Przedszkolu Miejskim nr 4 przy ul. Strumskiego w Dębicy odbyła się uroczystość związana z jubileuszem 50-lecia działalności tej placówki. W uroczystości uczestniczyli rodzice dzieci uczęszczających do przedszkola, grono pedagogiczne, dyrektorzy przedszkoli miejskich działających na terenie Dębicy oraz władze miejskie. Burmistrz Dębicy Mariusz Szewczyk na ręce dyrektor placówki Wiesławy Buszek złożył gratulacje z okazji jubileuszu oraz wręczył okolicznościowy grawerton.Życzenia i gratulacje dyrektor placówki złożyli także przewodniczący Rady Miejskiej w Dębicy Szczepan Mroczek i dyrektor MZO Ireneusz Kozak.

  Czytaj więcej
 • Promocja książki Jadwigi Lazarowicz – Stracony dom

  Promocja książki Jadwigi Lazarowicz – Stracony dom

  Środa, 18 Marzec 2015

  Katolickie Centrum Edukacji KANA w Dębicy, Światowy Związek Żołnierzy Armii Krajowej Środowisko 5 PSK AK w Dębicy oraz Miejski Ośrodek Kultury w Dębicy, zapraszają na promocję książki Jadwigi Lazarowicz pt. „Stracony Dom”. Spotkaniu towarzyszyć będzie projekcja filmu „Tajemnice Cmentarza Osobowickiego” w reżyserii Wojciecha Wojnicza oraz wideokonferencja z udziałem dzieci Adama Lazarowicza: Danuty Iwan i Zbigniewa Lazarowicza.

  Czytaj więcej