Urząd Miejski w Dębicy - Logo

 • Ruszyła I edycja Programu Aktywizacja i Integracja „PAI”

  Ruszyła I edycja Programu Aktywizacja i Integracja „PAI”

  Czwartek, 23 Kwiecień 2015

  Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Dębicy i Miasto Dębica na mocy Porozumień z Powiatowym Urzędem Pracy w Dębicy, przystąpił do wspólnej realizacji Programu Aktywizacji i Integracji ,,PAI’’, którego celem jest ułatwienie osobom bezrobotnym powrotu do pracy.

  Czytaj więcej
 • Konkurs „Golgota Wschodu”

  Konkurs „Golgota Wschodu”

  Czwartek, 23 Kwiecień 2015

  Hufiec ZHP Dębica im. Dębickich Szarych Szeregów zaprasza uczniów dębickich szkół podstawowych, gimnazjów i szkół średnich do udziału w Konkursie „Golgota Wschodu” organizowanym dla upamiętnienia Polaków zsyłanych na Nieludzką Ziemię.

  Czytaj więcej
 • 10 urodziny 48 Szczepu

  10 urodziny 48 Szczepu

  Środa, 22 Kwiecień 2015

  W weekend 17-19 kwietnia 2015 roku, Prawie 48 Szczep Dębowego Liścia im. Jana Szczepanika obchodził jubileusz 10 rocznicy powstania. Z tej okazji odbył się biwak zorganizowany w Szkole Podstawowej nr 10 w Dębicy.

  Czytaj więcej
 • ''Pokój Tobie Polsko Ojczyzno Moja - święty Jan Paweł II''

  ''Pokój Tobie Polsko Ojczyzno Moja - święty Jan Paweł II''

  Wtorek, 21 Kwiecień 2015

  Dr Jarosław Szarek historyk, dziennikarz, redaktor, pracownik Biura Edukacji Publicznej Instytutu Pamięci Narodowej, Oddział w Krakowie, autor książek: współautor serii książek historycznych dla dzieci ''Kocham Polskę'' był gościem spotkania kulturalno-edukacyjnego dla młodzieży w Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej w Dębicy.

  Czytaj więcej
 • Laureaci Dyktanda 2015 nagrodzeni

  Laureaci Dyktanda 2015 nagrodzeni

  Wtorek, 21 Kwiecień 2015

  W poniedziałek 20 kwietnia o godz. 13.00 w sali sesyjnej Urzędu Miejskiego w Dębicy odbyło się podsumowanie i wręczenie nagród tegorocznym laureatom Miejskiego Konkursu Ortograficznego Dębickie Dyktando 2015, zorganizowanego przez Szkołę Podstawową nr 2 w Dębicy i Miejski Zarząd Oświaty w Dębicy. Nagrody laureatom wręczyli burmistrz Dębicy Mariusz Szewczyk i przewodniczący Rady Miejskiej Szczepan Mroczek.

  Czytaj więcej
 • "Skrzydła Nadziei” dla podopiecznych MOPS

  "Skrzydła Nadziei” dla podopiecznych MOPS

  Wtorek, 21 Kwiecień 2015

  Kolejny raz wolontariusze z II LO w Dębicy przekazali paczki dla podopiecznych Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej. Tym razem obdarowano 4 rodziny, w których wychowuje się 9 dzieci w wieku do 11 roku życia.

  Czytaj więcej