Urząd Miejski w Dębicy - Logo

 • Koncert: „Z batutą i humorem”

  Koncert: „Z batutą i humorem”

  Piątek, 06 Wrzesień 2019

  Maciej Niesiołowski zaprasza na koncert „Z batutą i humorem”, który zabierze Państwa w niezwykłą, muzyczną podróż z muzyką całego świata. Wystąpi Jurajska Orkiestra Kameralna oraz soliści: Anita Maszczyk i Michał Musioł. Gościnnie zaśpiewają Paweł Adamek i Leopold Stawarz.

  Czytaj więcej
 • Spektakl: „Królowie strzelców. Sport w cieniu imperium”

  Spektakl: „Królowie strzelców. Sport w cieniu imperium”

  Piątek, 06 Wrzesień 2019

  Spektakle Teatru Nowego w Zabrzu gościliśmy w Dębicy niejednokrotnie, tym razem na deskach Domu Kultury „Mors” zobaczymy sztukę „Królowie strzelców. Sport w cieniu imperium”, w reżyserii Piotra Ratajczaka. Po spektaklu, któremu towarzyszyć będą warsztaty, odbędzie się spotkanie z twórcami oraz gościem specjalnym - dziennikarzem sportowym Mateuszem Borkiem.

  Czytaj więcej
 • Narodowe Czytanie w „Śnieżce”

  Narodowe Czytanie w „Śnieżce”

  Czwartek, 05 Wrzesień 2019

  Miejski Ośrodek Kultury w Dębicy ponownie włączył się do ogólnopolskiej akcji Narodowego Czytania. 13 września w Domu Kultury „Śnieżka” polskie nowele czytać będą byli i obecni członkowie grupy Safo oraz zaproszeni goście.

  Czytaj więcej
 • Spektakl: „Przychodzi baba do lekarza”

  Spektakl: „Przychodzi baba do lekarza”

  Czwartek, 05 Wrzesień 2019

  O La La Teatr zaprasza na spektakl „Przychodzi baba do lekarza”, przezabawną i inteligentną komedięmuzyczną, nawiązującą tytułem do tradycji polskiego dowcipu. Piosenki wykonywane na żywo wakompaniamencie fortepianu, gwiazdorska obsada i mnóstwo prześmiesznych pomyłek gwarantują, żewidzowie nie będą mogli powstrzymać się od śmiechu.

  Czytaj więcej
 • Kabaret Smile

  Kabaret Smile

  Czwartek, 05 Wrzesień 2019

  Kabaret Smile właśnie tworzy swój kolejny program, który będzie miał premierę 16 października br. wLublinie, a już trzy dni później zostanie zaprezentowany dębickiej publiczności.

  Czytaj więcej