Urząd Miejski w Dębicy - Logo

 • Kiermasz ozdób bożonarodzeniowych w Urzędzie Miejskim w Dębicy

  Kiermasz ozdób bożonarodzeniowych w Urzędzie Miejskim w Dębicy

  Piątek, 12 Grudzień 2014

  12 grudnia w Urzędzie Miejski w Dębicy pracownicy urzędu oraz wszystkie osoby odwiedzające urząd mają okazję nabycia ozdób świątecznych wykonanych ręcznie przez podopiecznych Warsztatów Terapii Zajęciowej w Dębicy działających przy Stowarzyszeniu „Radość”. Ceny ozdób wahają się od 5 do 15 złotych, stoisko czynne będzie do godziny 13.00.

  Czytaj więcej
 • Przebudowa dworca PKP ruszy 7 stycznia 2015r.

  Przebudowa dworca PKP ruszy 7 stycznia 2015r.

  Środa, 10 Grudzień 2014

  Firma SKB Development Sp. z o.o. Sp. komandytowa z Łodzi wygrała przetarg na przebudowę dworca PKP w Dębicy. Inwestycja której koszt wyniesie ponad 6,7 mln zł rozpocznie się 7 stycznia 2015. Przebudowa budynku dębickiego dworca ma zostać zrealizowana w ciągu 36 tygodni od daty przekazania terenu robót wykonawcy. W przebudowanym obiekcie dworca PKP zostanie zlokalizowany m.in. punkt informacyjny oraz świetlica dla dzieci i młodzieży, której organizacją, wyposażeniem i finansowaniem zajmą się władze miejskie.

  Czytaj więcej
 • Program Przebudowy Dróg Lokalnych - 2015

  Program Przebudowy Dróg Lokalnych - 2015

  Piątek, 14 Listopad 2014

  W dniu 27 października 2014r. na stronach Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego ukazała się wstępna lista rankingowa zadań powiatowych i gminnych proponowanych przez samorządy do realizacji w ramach Programu Przebudowy Dróg Lokalnych Etap II Bezpieczeństwo – Dostępność - Rozwój w 2015 r.

  Czytaj więcej
 • Usuwanie wyrobów zawierających azbest z terenu Miasta Dębica

  Usuwanie wyrobów zawierających azbest z terenu Miasta Dębica

  Piątek, 14 Listopad 2014

  Urząd Miejski w Dębicy informuje o zakończeniu realizacji zadania pod nazwą „Usuwanie wyrobów zawierających azbest z terenu Miasta Dębica”.

  Czytaj więcej
 • Ludzie sukcesu - ścieżki kariery” – wykład burmistrza Pawła Wolickiego na Uniwersytecie Jagiellońskim

  Ludzie sukcesu - ścieżki kariery” – wykład burmistrza Pawła Wolickiego na Uniwersytecie Jagiellońskim

  Wtorek, 04 Listopad 2014

  13 października br burmistrz Dębicy Paweł Wolicki gościł z wykładem na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Wykład miał miejsce w ramach cyklu organizowanych na uniwersytecie wykładów otwartych Artes Liberales. Cykl wykładów pod hasłem „ Ludzie sukcesu - ścieżki kariery” adresowany jest do studentów i doktorantów Uniwersytetu Jagiellońskiego.

  Czytaj więcej
 • Prezentacja działania detektora burzowego

  Prezentacja działania detektora burzowego

  Wtorek, 28 Październik 2014

  27 października br. o godz. 11.30 w sali sesyjnej Urzędu Miejskiego w Dębicy odbyło się spotkanie podczas którego zaprezentowane zostały możliwości detektora burzowego. W spotkaniu uczestniczył burmistrz Paweł Wolicki, przedstawiciele sąsiednich gmin: burmistrz Brzostku Leszek Bieniek, Wacław Tomasiewicz z Urzędu Miejskiego w Pilźnie, Grzegorz Zieliński z Urzędu Gminy w Czarnej, Zdzisław Mazur z Urzędu Gminy Dębica oraz przedstawiciele policji, straży miejskiej, straży pożarnej jak również Fundacji Proeko Dębica i stowarzyszenia krótkofalowców i radioamatorów „Delta”.

  Czytaj więcej