Urząd Miejski w Dębicy - Logo

 • Program Przebudowy Dróg Lokalnych - 2015

  Program Przebudowy Dróg Lokalnych - 2015

  Piątek, 14 Listopad 2014

  W dniu 27 października 2014r. na stronach Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego ukazała się wstępna lista rankingowa zadań powiatowych i gminnych proponowanych przez samorządy do realizacji w ramach Programu Przebudowy Dróg Lokalnych Etap II Bezpieczeństwo – Dostępność - Rozwój w 2015 r.

  Czytaj więcej
 • Usuwanie wyrobów zawierających azbest z terenu Miasta Dębica

  Usuwanie wyrobów zawierających azbest z terenu Miasta Dębica

  Piątek, 14 Listopad 2014

  Urząd Miejski w Dębicy informuje o zakończeniu realizacji zadania pod nazwą „Usuwanie wyrobów zawierających azbest z terenu Miasta Dębica”.

  Czytaj więcej
 • Ludzie sukcesu - ścieżki kariery” – wykład burmistrza Pawła Wolickiego na Uniwersytecie Jagiellońskim

  Ludzie sukcesu - ścieżki kariery” – wykład burmistrza Pawła Wolickiego na Uniwersytecie Jagiellońskim

  Wtorek, 04 Listopad 2014

  13 października br burmistrz Dębicy Paweł Wolicki gościł z wykładem na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Wykład miał miejsce w ramach cyklu organizowanych na uniwersytecie wykładów otwartych Artes Liberales. Cykl wykładów pod hasłem „ Ludzie sukcesu - ścieżki kariery” adresowany jest do studentów i doktorantów Uniwersytetu Jagiellońskiego.

  Czytaj więcej
 • Prezentacja działania detektora burzowego

  Prezentacja działania detektora burzowego

  Wtorek, 28 Październik 2014

  27 października br. o godz. 11.30 w sali sesyjnej Urzędu Miejskiego w Dębicy odbyło się spotkanie podczas którego zaprezentowane zostały możliwości detektora burzowego. W spotkaniu uczestniczył burmistrz Paweł Wolicki, przedstawiciele sąsiednich gmin: burmistrz Brzostku Leszek Bieniek, Wacław Tomasiewicz z Urzędu Miejskiego w Pilźnie, Grzegorz Zieliński z Urzędu Gminy w Czarnej, Zdzisław Mazur z Urzędu Gminy Dębica oraz przedstawiciele policji, straży miejskiej, straży pożarnej jak również Fundacji Proeko Dębica i stowarzyszenia krótkofalowców i radioamatorów „Delta”.

  Czytaj więcej
 • Projekt „Opracowanie Planu Gospodarki Niskoemisyjnej dla Gminy Miasta Dębica”

  Projekt „Opracowanie Planu Gospodarki Niskoemisyjnej dla Gminy Miasta Dębica”

  Poniedziałek, 27 Październik 2014

  Miasto Dębica realizuje projekt pn. „Opracowanie Planu Gospodarki Niskoemisyjnej dla Gminy Miasta Dębica” współfinansowany z Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2007-2013 działanie 9.3. Została wybrana firma, która będzie opracowywała plan gospodarki niskoemisyjnej dla Miasta Dębica jest to konsorcjum spółek CASE – Doradcy sp. z o.o. (lider konsorcjum) i Energorozwój S.A. (członek konsorcjum).

  Czytaj więcej
 • Regionalne Inwestycje Terytorialne w ramach Dębicko –Ropczyckiego Obszaru Funkcjonalnego

  Regionalne Inwestycje Terytorialne w ramach Dębicko –Ropczyckiego Obszaru Funkcjonalnego

  Poniedziałek, 06 Październik 2014

  24 września br. w Urzędzie Miejskim w Dębicy zostały podpisane wnioski do projektów realizowanych w ramach działalności Dębicko-Ropczyckiego Obszaru Funkcjonalnego.

  Czytaj więcej