Urząd Miejski w Dębicy - Logo

 • Warsztaty teatralne w „Śnieżce”

  Warsztaty teatralne w „Śnieżce”

  Wtorek, 10 Luty 2015

  W poniedziałek 9 lutego w DK „Śnieżka” miały miejsce warsztaty teatralne. Pod czujnym okiem aktora teatru im. Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie – Pawła Gładysia, swój warsztat szkoliła dębicka młodzież ze szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.

  Czytaj więcej
 • „W poszukiwaniu zimy” - ferie w Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej w Dębicy

  „W poszukiwaniu zimy” - ferie w Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej w Dębicy

  Piątek, 06 Luty 2015

  W dniach od 3 do 13 luty 2015 roku w Oddziale dla Dzieci w Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej w Dębicy prowadzone są zajęcia feryjne dla dzieci w wieku d 6 do 13 lat. Przygotowane zajęcia odbywają się codziennie w godzinach 10.00 – 12.00.

  Czytaj więcej
 • Gębofonizm Beatbox Soundsystem, Sklero Repo i Homex

  Gębofonizm Beatbox Soundsystem, Sklero Repo i Homex

  Piątek, 06 Luty 2015

  Miejski Ośrodek Kultury i Stowarzyszenie Uwierz w Siebie zapraszają na koncert wieńczący drugą edycją Konfrontacji Muzycznych. 15 lutego w Domu Kultury „Mors” wystąpią: Gębofonizm Beatbox Soundsystem, Sklero Repo i Homex. Koncert rozpocznie się o godz.17, wstęp wolny.

  Czytaj więcej
 • Walentynkowy koncert „Mokaferia Love”

  Walentynkowy koncert „Mokaferia Love”

  Czwartek, 05 Luty 2015

  Tradycyjny walentynkowy koncert „Mokaferia Love” odbędzie się 14 lutego br. w Domu Kultury „Śnieżka”. Tegoroczna edycja poświęcona będzie twórczości Grażyny Łobaszewskiej. Wystąpią wokaliści z Vocal Studio i zespół Muffin. Koncert rozpocznie się o godz.19.30, wstęp wolny.

  Czytaj więcej
 • Kino Kosmos zainaugurowało działalność

  Kino Kosmos zainaugurowało działalność

  Wtorek, 03 Luty 2015

  Film „Bogowie” w reżyserii Łukasza Palkowskiego, opowiadający o początkach kariery słynnego kardiochirurga prof. Zbigniewa Religi, zainaugurował na nowo działalność Kina „Kosmos”. Specjalny pokaz, którego gościem był prof. Jan Sarna odbył się w sobotę 31 stycznia.

  Czytaj więcej
 • Rok 2015 w Muzeum Regionalnym w Dębicy

  Rok 2015 w Muzeum Regionalnym w Dębicy

  Wtorek, 03 Luty 2015

  Muzeum Regionalne w Dębicy na bieżący rok zaplanowało szereg wystaw, które będą mogli zobaczyć nie tylko mieszkańcy ziemi dębickiej, lecz także goście z całego świata, którzy odwiedzą Dębicę i będą chcieli dowiedzieć się ciekawostek historycznych dotyczących naszego regionu.

  Czytaj więcej