Urząd Miejski w Dębicy - Logo

 • Zmiana organizcji ruchu

  Zmiana organizcji ruchu

  Poniedziałek, 05 Styczeń 2015

  Informujemy, że w dniu 6 stycznia 2015 r. w związku z przejściem ulicami Dębicy Orszaku Trzech Króli nastąpi w mieście zmiana organizacji ruchu oraz ograniczenie miejsc postojowych w pobliżu trasy orszaku. Organizatorzy zwracają się z prośbą o dostosowanie się do zaleceń służb porządkowych, które będą czuwać nad bezpieczeństwem uczestników orszaku. Za chwilowe utrudnienia przepraszamy.

  Czytaj więcej
 • Orszak Trzech Króli przejdzie ulicami Dębicy

  Orszak Trzech Króli przejdzie ulicami Dębicy

  Poniedziałek, 05 Styczeń 2015

  6 stycznia 2015 r. w Święto Objawienia Pańskiego po raz drugi ulicami miasta Dębicy przejdzie Orszak Trzech Króli, któremu w tym roku przyświeca hasło: „Pokój i radość w rodzinie”. Organizatorami Orszaku są: Starostwo Powiatowe w Dębicy, Urząd Miejski w Dębicy, Parafia pw. Matki Bożej Anielskiej w Dębicy oraz Stowarzyszenie "Dobroć".

  Czytaj więcej
 • Koncert Noworoczny

  Koncert Noworoczny

  Niedziela, 04 Styczeń 2015

  Najpiękniejszych Kolęd i Pastorałek oraz utworów muzyki klasycznej będzie można posłuchać podczas tradycyjnego Koncertu Noworocznego w wykonaniu uczniów i nauczycieli Państwowej Szkoły Muzycznej w Dębicy. Koncert, pod honorowym patronatem Burmistrza Miasta, odbędzie się 11 stycznia 2015 r. o godz.16 w Domu Kultury "Mors", wstęp wolny.

  Czytaj więcej
 • Spotkanie wigilijne 7 Szczepu Drużyn Dębickich

  Spotkanie wigilijne 7 Szczepu Drużyn Dębickich

  Niedziela, 04 Styczeń 2015

  W poniedziałek 22 grudnia w murach Szkoły Podstawowej nr 3 w Dębicy na wigilii spotkało się kilkadziesiąt harcerek i harcerzy z 7 Szczepu Drużyn Dębickich "Invicti" im. gen. Mariusza Zaruskiego.

  Czytaj więcej
 • Gwiazdeczki- rodzinnie, radośnie i świątecznie

  Gwiazdeczki- rodzinnie, radośnie i świątecznie

  Środa, 24 Grudzień 2014

  W dniu 21.12 br. wszyscy, którzy niedzielne popołudnie spędzili w DK Mors na koncercie „Gwiazdeczki na Gwiazdkę” poczuli niewątpliwie, czym jest radość i duma płynąca ze wspólnego przeżywania artystycznych wzruszeń.

  Czytaj więcej
 • Estradowy koncert kolęd

  Estradowy koncert kolęd

  Środa, 24 Grudzień 2014

  22.12 br. w Domu Kultury „Śnieżka” odbył się koncert kolęd zatytułowany „Do stajenki” w wykonaniu Estrady Dziecięcej i gości.

  Czytaj więcej