Urząd Miejski w Dębicy - Logo

 • Projekt stażowy AKTYWNI OD ZARAZ

  Projekt stażowy AKTYWNI OD ZARAZ

  Piątek, 31 Maj 2019

  Celem głównym projektu jest aktywizacja zawodowa 90 uczestników projektu zamieszkujących woj. podkarpackie poprzez wyposażenie ich w kwalifikacje oraz doświadczenie zawodowe do 31.03.2020 r.

  Czytaj więcej
 • Raport o Stanie Gminy Miasta Dębica

  Raport o Stanie Gminy Miasta Dębica

  Piątek, 31 Maj 2019

  Zgodnie z art. 28 aa ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym (Dz. U. z 2019 r. poz. 506) Burmistrz Miasta Dębicy przedstawia Radzie Miejskiej w Dębicy Raport o stanie Gminy Miasta Dębica za rok 2018 w terminie do dnia 31 maja 2019 r. Raport obejmuje podsumowanie działalności Burmistrza w roku poprzednim.

  Czytaj więcej
 • Międzyprzedszkolny Festiwal Piosenki Angielskiej "You can sing !"

  Międzyprzedszkolny Festiwal Piosenki Angielskiej "You can sing !"

  Piątek, 31 Maj 2019

  30 maja 2019r. w Szkole Podstawowej nr 8 w Dębicy odbyła się I edycja Festiwalu Piosenki Angielskiej dla Przedszkoli "You can sing !". Honorowy Patronat nad konkursem objął Burmistrz Miasta Dębica.

  Czytaj więcej
 • Koncert Wiedeński

  Koncert Wiedeński

  Czwartek, 30 Maj 2019

  Impresariat Tomczyk Art zaprasza na galowy Koncert Wiedeński, podczas którego usłyszą Państwoobdarzonych wspaniałymi głosami, fantastycznych solistów operowych. Towarzyszyć im będąwybitni, polscy kameraliści młodego pokolenia, występujący na co dzień z najlepszymi orkiestrami idyrygentami w Polsce i Europie.

  Czytaj więcej
 • Spektakl: „Dziadek do orzechów”

  Spektakl: „Dziadek do orzechów”

  Czwartek, 30 Maj 2019

  Agencja Brussa zaprasza 6 grudnia do Domu Kultury „Mors” na baletowy spektakl „Dziadek do orzechów” w wykonaniu Narodowego Teatru Kijowskiego.

  Czytaj więcej