Urząd Miejski w Dębicy - Logo

 • Pierwsze plany burmistrza Mariusza Szewczyka

  Pierwsze plany burmistrza Mariusza Szewczyka

  Poniedziałek, 15 Grudzień 2014

  Wprowadzenie elektronicznego obiegu dokumentów w Urzędzie Miejskim w Dębicy, wydłużenie godzin pracy Urzędu do 17.00 jeden dzień w tygodniu, zabieganie o lepsze skomunikowanie miasta z autostradą – to plany nowego burmistrza i jego zastępcy, które zostały zasygnalizowane podczas konferencji prasowej, która odbyła się 10 grudnia.

  Czytaj więcej
 • Kiermasz ozdób bożonarodzeniowych w Urzędzie Miejskim w Dębicy

  Kiermasz ozdób bożonarodzeniowych w Urzędzie Miejskim w Dębicy

  Piątek, 12 Grudzień 2014

  12 grudnia w Urzędzie Miejski w Dębicy pracownicy urzędu oraz wszystkie osoby odwiedzające urząd mają okazję nabycia ozdób świątecznych wykonanych ręcznie przez podopiecznych Warsztatów Terapii Zajęciowej w Dębicy działających przy Stowarzyszeniu „Radość”. Ceny ozdób wahają się od 5 do 15 złotych, stoisko czynne będzie do godziny 13.00.

  Czytaj więcej
 • Przebudowa dworca PKP ruszy 7 stycznia 2015r.

  Przebudowa dworca PKP ruszy 7 stycznia 2015r.

  Środa, 10 Grudzień 2014

  Firma SKB Development Sp. z o.o. Sp. komandytowa z Łodzi wygrała przetarg na przebudowę dworca PKP w Dębicy. Inwestycja której koszt wyniesie ponad 6,7 mln zł rozpocznie się 7 stycznia 2015. Przebudowa budynku dębickiego dworca ma zostać zrealizowana w ciągu 36 tygodni od daty przekazania terenu robót wykonawcy. W przebudowanym obiekcie dworca PKP zostanie zlokalizowany m.in. punkt informacyjny oraz świetlica dla dzieci i młodzieży, której organizacją, wyposażeniem i finansowaniem zajmą się władze miejskie.

  Czytaj więcej
 • Program Przebudowy Dróg Lokalnych - 2015

  Program Przebudowy Dróg Lokalnych - 2015

  Piątek, 14 Listopad 2014

  W dniu 27 października 2014r. na stronach Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego ukazała się wstępna lista rankingowa zadań powiatowych i gminnych proponowanych przez samorządy do realizacji w ramach Programu Przebudowy Dróg Lokalnych Etap II Bezpieczeństwo – Dostępność - Rozwój w 2015 r.

  Czytaj więcej
 • Usuwanie wyrobów zawierających azbest z terenu Miasta Dębica

  Usuwanie wyrobów zawierających azbest z terenu Miasta Dębica

  Piątek, 14 Listopad 2014

  Urząd Miejski w Dębicy informuje o zakończeniu realizacji zadania pod nazwą „Usuwanie wyrobów zawierających azbest z terenu Miasta Dębica”.

  Czytaj więcej
 • Ludzie sukcesu - ścieżki kariery” – wykład burmistrza Pawła Wolickiego na Uniwersytecie Jagiellońskim

  Ludzie sukcesu - ścieżki kariery” – wykład burmistrza Pawła Wolickiego na Uniwersytecie Jagiellońskim

  Wtorek, 04 Listopad 2014

  13 października br burmistrz Dębicy Paweł Wolicki gościł z wykładem na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Wykład miał miejsce w ramach cyklu organizowanych na uniwersytecie wykładów otwartych Artes Liberales. Cykl wykładów pod hasłem „ Ludzie sukcesu - ścieżki kariery” adresowany jest do studentów i doktorantów Uniwersytetu Jagiellońskiego.

  Czytaj więcej