Urząd Miejski w Dębicy - Logo

 • „RODZINA. JAK BUDOWAĆ JĄ OD WEWNĄTRZ I OCHRANIAĆ OD ZEWNĄTRZ?

  „RODZINA. JAK BUDOWAĆ JĄ OD WEWNĄTRZ I OCHRANIAĆ OD ZEWNĄTRZ?

  Czwartek, 19 Luty 2015

  Starosta Dębicki, Burmistrz Dębicy, Instytut Pedagogiki KUL, Zgromadzenie Sióstr Służebniczek BDNP, Stowarzyszenie im. E. Bojanowskiego „Dobroć”, Miejski Ośrodek Kultury w Dębicy oraz Katolickie Centrum Edukacji „KANA” w Dębicy zapraszają do wzięcia udziału w konferencji naukowej poświęconej Rodzinie pod hasłem: „RODZINA. JAK BUDOWAĆ JĄ OD WEWNĄTRZ I OCHRANIAĆ OD ZEWNĄTRZ?”, która odbędzie się 7 marca 2015 roku w Domu Kultury „KOSMOS” Miejskiego Ośrodka Kultury w Dębicy.

  Czytaj więcej
 • To były piękne ferie „Zgranej Paki”

  To były piękne ferie „Zgranej Paki”

  Wtorek, 17 Luty 2015

  Nie nudzili się w czasie ferii zimowych podopieczni Placówek Wsparcia Dziennego „Zgrana Paka” prowadzonych przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Dębicy. W tym czasie nie zabrakło atrakcji: wyjazdów, wyjść w teren i zabaw świetlicowych. Każde dziecko na pewno znalazło coś interesującego dla siebie w bogatym programie zajęć.

  Czytaj więcej
 • "Spotkanie ze sztuką" już 20 lutego w Galerii MOK

  "Spotkanie ze sztuką" już 20 lutego w Galerii MOK

  Wtorek, 17 Luty 2015

  Galeria Sztuki MOK w Dębicy serdecznie zaprasza na "Spotkanie ze sztuką" , wykład dotyczący historii i teorii sztuki. Poprowadzi je Pan Tomasz Kisiel - historyk sztuki, wykładowca na Wydziale Sztuki Uniwersytetu Rzeszowskiego. Tematem spotkania będzie Jackson Pollock - wykład połączony z projekcją filmu. 20 lutego o godz. 18.00 Galeria Sztuki MOK, ul. Akademicka 8, tel. 14/6702351. Wstęp wolny.

  Czytaj więcej
 • Wystawa środowiskowa „Dębica 2015”

  Wystawa środowiskowa „Dębica 2015”

  Poniedziałek, 16 Luty 2015

  W Galerii Sztuki Miejskiego Ośrodka Kultury w Dębicy przy ulicy Akademickiej 30 można przez najbliższy miesiąc oglądać wystawę dębickiego środowiska plastycznego. Swoje prace wystawia 36 plastyków związanych w różny sposób (zamieszkaniem, urodzeniem czy też wieloletnią przyjaźnią) z Dębicą i dębiczanami.

  Czytaj więcej
 • Kosmiczne „Świetlicowe Potyczki” w „Morsie”

  Kosmiczne „Świetlicowe Potyczki” w „Morsie”

  Poniedziałek, 16 Luty 2015

  Już piąty raz Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Dębicy przy współpracy Miejskiego Ośrodka Kultury zorganizował imprezę integracyjną pod tytułem „Świetlicowe Potyczki”. Spotkanie odbyło się w Domu Kultury „Mors” przy ulicy Sportowej. Kosmos był głównym tematem tej kilkugodzinnej rywalizacji i zabawy.

  Czytaj więcej
 • Dzień Chorego w MOPS w Dębicy

  Dzień Chorego w MOPS w Dębicy

  Poniedziałek, 16 Luty 2015

  W środę 11 lutego w Domu Dziennego Pobytu Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej przy ulicy Mościckiego w Dębicy odbyło się spotkanie z okazji Światowego Dnia Chorego. Brało w nim udział kilkudziesięciu uczestników zajęć w placówce przy ulicy Mościckiego oraz Domu Seniora przy ulicy Rzeszowskiej - Filii nr 1 DDP.

  Czytaj więcej