Urząd Miejski w Dębicy - Logo

 • Akcja "Pomóż dzieciom przetrwać zimę"

  Akcja "Pomóż dzieciom przetrwać zimę"

  Piątek, 16 Styczeń 2015

  Kolejny już raz Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Dębicy włączył się w akcję pod hasłem „Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę”. Ta ogólnopolska akcja charytatywna jest organizowana od kilkunastu lat przez Polskie Radio Lublin. Na terenie województwa podkarpackiego jej koordynatorem jest Polskie Radio Rzeszów. W Dębicy taka rolę pełni właśnie Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej.

  Czytaj więcej
 • Grisham, Picoult, Grochola – najpopularniejsi autorzy wypożyczani w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Dębicy

  Grisham, Picoult, Grochola – najpopularniejsi autorzy wypożyczani w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Dębicy

  Piątek, 16 Styczeń 2015

  Wypożyczalnia dla dorosłych w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Dębicy liczy ponad 1330 zapisanych członków, którzy regularnie sięgają po dostępną tam literaturę. Są to zarówno osoby pracujące, jak i bezrobotne, seniorzy oraz młodzież powyżej 16 roku życia.

  Czytaj więcej
 • Bal Karnawalowy z Eko Światem

  Bal Karnawalowy z Eko Światem

  Czwartek, 15 Styczeń 2015

  W sobotę 17 stycznia 2015r., w godz. 15.00-18.00 w Szkole Podstawowej nr 10 w Dębicy odbędzie się Bal Karnawałowy z Eko Światem dla dzieci 5-6 letnich wraz z rodzicami.

  Czytaj więcej
 • V Powiatowy Przegląd Kolęd i Pastorałek

  V Powiatowy Przegląd Kolęd i Pastorałek

  Czwartek, 15 Styczeń 2015

  Eliza Maziarka, Aleksandra Sala, Weronika Chmura, Magdalena Świerk, Karolina Chmura i Patrycja Węgrzyn – to solistki, które zostały laureatkami 5. Powiatowego Przeglądu Kolęd i Pastorałek, odbywającego się w Domu Kultury „Śnieżka”. Wśród zespołów zwyciężyły Różyczki i Grupa wokalna Safo.

  Czytaj więcej
 • Ferie w Szkole Podstawowej numer 2 w Dębicy

  Ferie w Szkole Podstawowej numer 2 w Dębicy

  Środa, 14 Styczeń 2015

  Szkoła Podstawowa nr 2 im. Królowej Jadwigi w Dębicy, mieszcząca się na ulicy Ogrodowej 22 serdecznie zaprasza uczniów klas I – VI na zajęcia w czasie ferii zimowych przygotowane w placówce. Zimowisko odbywać będzie się w pierwszym tygodniu ferii, od 2 – 6 lutego 2015.

  Czytaj więcej
 • Ferie zimowe w świetlicach „Zgrana Paka” w Dębicy

  Ferie zimowe w świetlicach „Zgrana Paka” w Dębicy

  Wtorek, 13 Styczeń 2015

  Na tegoroczne ferie zimowe, które rozpoczną się 2 lutego br. Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej zaplanował wiele atrakcji z których będą mogły skorzystać dzieci z Placówek Wsparcia Dziennego „Zgrana Paka”.

  Czytaj więcej