Urząd Miejski w Dębicy - Logo

 • Walentynkowy koncert „Mokaferia Love”

  Walentynkowy koncert „Mokaferia Love”

  Czwartek, 05 Luty 2015

  Tradycyjny walentynkowy koncert „Mokaferia Love” odbędzie się 14 lutego br. w Domu Kultury „Śnieżka”. Tegoroczna edycja poświęcona będzie twórczości Grażyny Łobaszewskiej. Wystąpią wokaliści z Vocal Studio i zespół Muffin. Koncert rozpocznie się o godz.19.30, wstęp wolny.

  Czytaj więcej
 • Kino Kosmos zainaugurowało działalność

  Kino Kosmos zainaugurowało działalność

  Wtorek, 03 Luty 2015

  Film „Bogowie” w reżyserii Łukasza Palkowskiego, opowiadający o początkach kariery słynnego kardiochirurga prof. Zbigniewa Religi, zainaugurował na nowo działalność Kina „Kosmos”. Specjalny pokaz, którego gościem był prof. Jan Sarna odbył się w sobotę 31 stycznia.

  Czytaj więcej
 • Rok 2015 w Muzeum Regionalnym w Dębicy

  Rok 2015 w Muzeum Regionalnym w Dębicy

  Wtorek, 03 Luty 2015

  Muzeum Regionalne w Dębicy na bieżący rok zaplanowało szereg wystaw, które będą mogli zobaczyć nie tylko mieszkańcy ziemi dębickiej, lecz także goście z całego świata, którzy odwiedzą Dębicę i będą chcieli dowiedzieć się ciekawostek historycznych dotyczących naszego regionu.

  Czytaj więcej
 • 71 rocznica rozstrzelania 54 zakładników obok cegielni w Dębicy

  71 rocznica rozstrzelania 54 zakładników obok cegielni w Dębicy

  Poniedziałek, 02 Luty 2015

  2 lutego 2015 roku odbyły się uroczystości upamiętniające 71 rocznicę rozstrzelania przez okupantów niemieckich 54 zakładników przy cegielni w Dębicy. Przedstawiciele władz samorządowych, organizacji pozarządowych i politycznych, związków kombatanckich oraz szkół wzięli udział w mszy świętej, a następnie udali się na uroczyste złożenie kwiatów pod pomnikiem przy cegielni w Dębicy.

  Czytaj więcej
 • "Anioły są takie ciche ..." - Koncert charytatywny dla dzieci chorych na mukowiscydozę

  "Anioły są takie ciche ..." - Koncert charytatywny dla dzieci chorych na mukowiscydozę

  Piątek, 30 Styczeń 2015

  29 stycznia 2015 roku w Domu Kultury Mors w Dębicy odbył się koncert charytatywny dla dzieci chorych na mukowiscydozę. Organizatorami koncertu byli II Liceum Ogólnokształcące im. Ks. Jana Twardowskiego w Dębicy oraz Miejski Ośrodek Kultury. Koncert odbył się pod patronatem Burmistrza Miasta Dębicy Mariusza Szewczyka oraz Starosty Powiatu Dębickiego Andrzeja Reguły.

  Czytaj więcej
 • XXV Festiwal Piosenki „Śpiewaj Razem z Nami".

  XXV Festiwal Piosenki „Śpiewaj Razem z Nami".

  Czwartek, 29 Styczeń 2015

  Miejski Ośrodek Kultury w Dębicy organizuje eliminacje powiatowe do XXV Festiwalu Piosenki „Śpiewaj Razem z Nami". Przesłuchania odbędą się w dniach 2 i 3 marca 2015 r. w Domu Kultury „Śnieżka”.

  Czytaj więcej