Urząd Miejski w Dębicy - Logo

 • XXV Festiwal Piosenki „Śpiewaj Razem z Nami".

  XXV Festiwal Piosenki „Śpiewaj Razem z Nami".

  Czwartek, 29 Styczeń 2015

  Miejski Ośrodek Kultury w Dębicy organizuje eliminacje powiatowe do XXV Festiwalu Piosenki „Śpiewaj Razem z Nami". Przesłuchania odbędą się w dniach 2 i 3 marca 2015 r. w Domu Kultury „Śnieżka”.

  Czytaj więcej
 • Spotkanie asystentów rodzin w Dębicy

  Spotkanie asystentów rodzin w Dębicy

  Środa, 28 Styczeń 2015

  26 stycznia w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Dębicy odbyło się spotkanie Grupy Wymiany Doświadczeń dla 20 asystentów rodzin pracujących w ośrodkach pomocy społecznej na terenie całego województwa podkarpackiego. Spotkania asystentów rodziny, które od dwóch lat odbywają się w różnych ośrodkach na terenie Podkarpacia po raz pierwszy zorganizowane zostało w Dębicy.

  Czytaj więcej
 • Uroczystości upamiętniające 71 rocznicę rozstrzelania 54 zakładników odbęda się 2 lutego.

  Uroczystości upamiętniające 71 rocznicę rozstrzelania 54 zakładników odbęda się 2 lutego.

  Środa, 28 Styczeń 2015

  2 lutego br. (poniedziałek) odbędą się uroczystości upamiętniające 71 rocznicę rozstrzelania 54 zakładników przez okupanta niemieckiego obok Cegielni w Dębicy. Organizatorami uroczystości są: Światowy Związek Armii Krajowej – Koło Terenowe w Dębicy, Burmistrz Miasta Dębicy, Hufiec ZHP Dębica im. Dębickich Szarych Szeregów, Miejski Ośrodek Kultury oraz ks. Jan Krupa, proboszcz parafii M.B. Anielskiej w Dębicy. Burmistrz Mariusz Szewczyk zaprasza wszystkich mieszkańców Dębicy do wzięcia udziału w uroczystości upamiętniającej to wydarzenie.

  Czytaj więcej
 • Repertuar kina Kosmos w Dębicy

  Repertuar kina Kosmos w Dębicy

  Piątek, 23 Styczeń 2015

  Kino Kosmos - repertuar styczeń-luty 2015

  Czytaj więcej
 • Impresje Świętokrzyskie w Dębicy

  Impresje Świętokrzyskie w Dębicy

  Środa, 21 Styczeń 2015

  Prace aż 37 autorów można przez najbliższe 4 tygodnie oglądać w Galerii Sztuki Miejskiego Ośrodka Kultury przy ulicy Akademickiej. Prace są wyborem z trzech ostatnich plenerów malarskich w Celinach, niewielkiej miejscowości w województwie świętokrzyskim.

  Czytaj więcej
 • Szopki w Galerii Sztuki MOK

  Szopki w Galerii Sztuki MOK

  Środa, 21 Styczeń 2015

  Wręczeniem nagród, wyróżnień i podziękowań za udział zakończył się IX Powiatowy Konkurs Szopek Bożonarodzeniowych . Gala odbyła się w Galerii Sztuki Miejskiego Ośrodka Kultury, który był współorganizatorem tego konkursu. Głównym organizatorem było Starostwo Powiatowe w Dębicy.

  Czytaj więcej