Urząd Miejski w Dębicy - Logo

 • Uczniowie Miejskiego Gimnazjum nr 2 w Dębicy najlepsi w wojewódzkim konkursie „Megamózgi”

  Uczniowie Miejskiego Gimnazjum nr 2 w Dębicy najlepsi w wojewódzkim konkursie „Megamózgi”

  Czwartek, 23 Marzec 2017

  Drużyna Miejskiego Gimnazjum nr 2 w Dębicy w składzie: Kacper Wygonik, Wojciech Kutyłowski i Damian Kurek zwyciężyła w tegorocznym dwunastym już finale interdyscyplinarnego konkursu wojewódzkiego „Megamózgi 2017”, który 21 marca odbył się w Zespole Szkół w Siedliskach Bogusz. Dębiczanie okazali się najlepsi spośród kilkunastu drużyn z Podkarpacia, które dotarły do finału. Ogółem w konkursie swoich sił próbowali uczniowie z 33 gimnazjów z terenu całego województwa.

  Czytaj więcej
 • Kurs zastępowych w 7 Szczepie

  Kurs zastępowych w 7 Szczepie

  Czwartek, 23 Marzec 2017

  W dniach 24-26 lutego i 10-12 marca 2017r. w Zespole Szkół nr 1 w Dębicy kadra 7 Szczepu Drużyn Dębickich "Invicti" im. gen. Mariusza Zaruskiego zorganizowała kurs zastępowych, czyli młodych liderów małych grup. Harcerki i harcerze w przyjemnej atmosferze uczestniczyli w zajęciach poszerzających ich wiedzę harcerską, przygotowujących ich do dobrego prowadzenia zastępów i organizowania zbiórek.

  Czytaj więcej
 • II Wojewódzka Konferencja Naukowo – Szkoleniowa pt: „ Zrozumieć dziecko – trudne zachowania – pozytywne podejście”

  II Wojewódzka Konferencja Naukowo – Szkoleniowa pt: „ Zrozumieć dziecko – trudne zachowania – pozytywne podejście”

  Czwartek, 23 Marzec 2017

  „Mów dziecku, że jest dobre, że może, że potrafi… „ słowa J. Korczaka, stanowiły myśl przewodnią II Wojewódzkiej Konferencji Naukowo-Szkoleniowej na temat „Zrozumieć dziecko - trudne zachowania - pozytywne podejście”. Jak podkreśliła Pani Marta Pociask – nauczyciel neurologopeda w Publicznej Szkole Podstawowej nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi w Dębicy, koordynator i inicjator konferencji – „słowa mają ogromną moc, rozmowa jako elementarna jednostka budowania relacji z drugim człowiekiem – to nośnik informacji, rad, emocji. Słowo i towarzyszący mu przekaz buduje to, co w funkcjonowaniu z dzieckiem jest bardzo ważne: kontakt, wieź, relacje, a zarazem przyczynia się do rozpoznania wczesnych symptomów trudnych zachowań”.

  Czytaj więcej
 • Turniej Hokeja na zakończenie sezonu 2016/2017

  Turniej Hokeja na zakończenie sezonu 2016/2017

  Czwartek, 23 Marzec 2017

  26 marca na dębickim lodowisku odbędzie się kończący sezon 2016/2017 Turniej Hokeja na Lodzie rocznika 2008 i młodsi pod patronatem Burmistrza Miasta Dębicy Mariusza Szewczyka.W turnieju który rozpocznie się o godz. 10.00 i potrwa do godz. 15.30 zmierzą się zespoły z Krakowa, Sanoka, Nowego Targu, Lublina oraz z Dębicy.WSTĘP WOLNY

  Czytaj więcej
 • Treść oferty na realizację zadania publicznego pn. „Zorganizowanie muzycznego konkursu wojewódzkiego pn. VIII Wiosenne Spotkania Pianistyczne

  Treść oferty na realizację zadania publicznego pn. „Zorganizowanie muzycznego konkursu wojewódzkiego pn. VIII Wiosenne Spotkania Pianistyczne

  Wtorek, 21 Marzec 2017

  Burmistrz Miasta Dębicy podaje do wiadomości publicznej treść oferty na realizację zadania publicznego pn. „Zorganizowanie muzycznego konkursu wojewódzkiego pn. VIII Wiosenne Spotkania Pianistyczne „Od siedmiolatka do nastolatka” w okresie od 01.04.2017 r. do 30.04.2017 r.”

  Czytaj więcej
 • Targi Pracy 2017 w Dębicy już 5 kwietnia

  Targi Pracy 2017 w Dębicy już 5 kwietnia

  Wtorek, 21 Marzec 2017

  Powiatowy Urząd Pracy w Dębicy, Starostwo Powiatowe w Dębicy, Urząd Miejski w Dębicy, Urząd Gminy Dębica, Wojewódzki Urząd Pracy w Rzeszowie, Podkarpacka Wojewódzka Komenda OHP w Rzeszowie oraz Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. Jana Pawła II w Dębicy zapraszają do udziału w TARGACH PRACY DĘBICA 2017, które odbędą się w dniu 5 kwietnia 2017 r. (środa) w godz. 10.00 – 13.00 w hali sportowej Zespołu Szkół Zawodowych Nr 1 im. Jana Pawła II w Dębicy przy ul. Rzeszowskiej 78.

  Czytaj więcej