Urząd Miejski w Dębicy - Logo

 • Wieczór Profilaktyki w Dębicy – 1 czerwca 2017 r.

  Wieczór Profilaktyki w Dębicy – 1 czerwca 2017 r.

  Wtorek, 23 Maj 2017

  Nawiązując do założeń programu prewencyjnego Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji „Razem bezpieczniej” oraz programu Ministerstwa Edukacji Narodowej „Bezpieczna i Przyjazna Szkoła” w dniu 1 czerwca 2017 r. przeprowadzona zostanie akcja pod nazwą „Wieczór Profilaktyki w Dębicy”.

  Czytaj więcej
 • Dzień Dziecka z Miejskim Ośrodkiem Kultury

  Dzień Dziecka z Miejskim Ośrodkiem Kultury

  Wtorek, 23 Maj 2017

  Serdecznie zapraszamy dzieci wraz z rodzicami na imprezy z okazji Dnia Dziecka. 1 czerwca w Domu Kultury i Kinie „Kosmos” oraz na muszli koncertowej przy ul. Brzegowej – obok Domu Kultury „Mors” przygotowano mnóstwo atrakcji i niespodzianek dla najmłodszych.

  Czytaj więcej
 • Dębicka Karta Seniora i jej partnerzy

  Dębicka Karta Seniora i jej partnerzy

  Poniedziałek, 22 Maj 2017

  Karta Seniora uprawnia mieszkańców Dębicy, którzy ukończyli 65 rok życia do korzystania z różnego rodzaju zniżek i ulg przy zakupie towarów lub usług, w tym także usług kulturalnych, sportowych i rekreacyjnych świadczonych przez jednostki organizacyjne Miasta Dębica. Deklarację przystąpienia do programu zgłosiło już wielu partnerów.

  Czytaj więcej
 • Bezpieczniejsze miasto - nowy system monitoringu w Dębicy

  Bezpieczniejsze miasto - nowy system monitoringu w Dębicy

  Poniedziałek, 22 Maj 2017

  Z inicjatywy Burmistrza Miasta Dębicy Mariusza Szewczyka oraz radnych Rady Miejskiej przygotowana, a następnie przyjęta została Polityka bezpieczeństwa i porządku publicznego na lata 2016-2019 miasta Dębicy „Służyć i dbać o bezpieczeństwo”, w której zdiagnozowano potrzeby mieszkańców w zakresie poczucia bezpieczeństwa oraz zaproponowano szereg inicjatyw, które zmniejszą poziom przestępczości w mieście. Jednym z nich było uruchomienie nowego monitoringu miejskiego, który będzie tańszy w utrzymaniu, a dawać będzie dokładniejszy obraz w lepszej rozdzielczości.

  Czytaj więcej
 • III Otwarte Mistrzostwa Powiatu Dębickiego w Kolarstwie Górskim w Konkurencji XC

  III Otwarte Mistrzostwa Powiatu Dębickiego w Kolarstwie Górskim w Konkurencji XC

  Poniedziałek, 22 Maj 2017

  Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji Gminy Dębica oraz Dębicki Klub Kolarski „GRYF” serdecznie zapraszają do udziału w nadchodzących III Otwartych Mistrzostwach Powiatu Dębickiego w Kolarstwie Górskim w Konkurencji XC, które odbędą się 18 czerwca 2017 r. na Stoku Narciarskim w Stobiernej.

  Czytaj więcej