Urząd Miejski w Dębicy - Logo

 • Zmarł Stanisław Minorczyk

  Zmarł Stanisław Minorczyk

  Wtorek, 22 Wrzesień 2020

  W wieku 83 lat zmarł Śp. Stanisław Minorczyk, wieloletni trener dębickich pięściarzy i założyciel UKS Morsy Dębica. Rodzinie i bliskim składamy wyrazy współczucia i kondolencje.

  Czytaj więcej
 • 20-lecie UKS Morsy Dębica

  20-lecie UKS Morsy Dębica

  Wtorek, 22 Wrzesień 2020

  W sobotę 19 września br. w hali sportowej przy ul. Kościuszki w Dębicy odbył się Międzynarodowy Puchar Karpat w boksie zorganizowany z okazji 20-lecia Uczniowskiego Klubu Sportowego Morsy Dębica. Wydarzenie objęte zostało Honorowym Patronatem Burmistrza Miasta Dębicy.

  Czytaj więcej
 • Miasto nabyło działki od PKP. Przy Słonecznej powstaną nowoczesne parkingi

  Miasto nabyło działki od PKP. Przy Słonecznej powstaną nowoczesne parkingi

  Poniedziałek, 21 Wrzesień 2020

  21 września br. burmistrz Mariusz Szewczyk podpisał akt notarialny, w ramach którego Gmina Miasta Dębica nabyła nieodpłatnie od Polskich Kolei Państwowych prawo użytkowania wieczystego działek położonych przy ulicy Słonecznej, na których powstanie parking w ramach Podkarpackiej Kolei Aglomeracyjnej.

  Czytaj więcej
 • Sprostowanie

  Sprostowanie

  Poniedziałek, 21 Wrzesień 2020

  W związku z medialnymi doniesieniami na temat zgromadzenia, które miało miejsce w niedzielę 20 września br. na dębickim Rynku, pragniemy wyjaśnić, że do Urzędu Miejskiego w Dębicy nie dotarł żaden e-mail informujący o planowanym zgromadzeniu.

  Czytaj więcej
 • Informacja

  Informacja

  Piątek, 18 Wrzesień 2020

  Pragniemy poinformować, że u jednego z uczniów Szkoły Podstawowej nr 9 w Dębicy stwierdzono zakażenie wirusem COVID-19. Zgodnie z zaleceniami stacji epidemiologicznej, 16 nauczycieli, którzy mieli bezpośredni kontakt z zarażonym uczniem, zostało skierowanych na kwarantannę.

  Czytaj więcej
 • INSCENIZACJA SZARŻY POLSKIEJ KAWALERII W WOJNIE POLSKO-BOLSZEWICKIEJ

  INSCENIZACJA SZARŻY POLSKIEJ KAWALERII W WOJNIE POLSKO-BOLSZEWICKIEJ

  Piątek, 18 Wrzesień 2020

  Burmistrz Miasta Dębicy, Stowarzyszenie Kawalerii Konnej im. 5 Pułku Strzelców Konnych oraz Światowy Związek Żołnierzy AK Środowiskiem 5. Pułku Strzelców Konnych AK serdecznie zapraszają 26 września (sobota) na INSCENIZACJĘ SZARŻY POLSKIEJ KAWALERII W WOJNIE POLSKO-BOLSZEWICKIEJ.

  Czytaj więcej