Urząd Miejski w Dębicy - Logo

 • Skorzystaj z Portalu Interesanta, reguluj swoje zobowiązania bez wychodzenia z domu

  Skorzystaj z Portalu Interesanta, reguluj swoje zobowiązania bez wychodzenia z domu

  Wtorek, 29 Wrzesień 2020

  Dzięki Portalowi Interesanta Urzędu Miejskiego w Dębicy każdy może na bieżąco sprawdzać i kontrolować swoje zobowiązania wobec miasta Dębicy – bezpiecznie i bez wychodzenia z domu. Portal Interesanta dostępny jest dla interesantów na miejskiej stronie internetowej pod

  Czytaj więcej
 • Tysiące dębiczan na inscenizacji szarży

  Tysiące dębiczan na inscenizacji szarży

  Poniedziałek, 28 Wrzesień 2020

  W sobotę, 26 września br., na wałach nad Wisłoką odbyła się inscenizacja walk w ramach wojny polsko-bolszewickiej oraz inscenizacja szarży kawalerii z udziałem blisko 30 koni oraz 100 rekonstruktorów z całej południowo-wschodniej Polski. Wyjątkową lekcję historii, zorganizowaną przez Miasto Dębica, Światowy Związek Armii Krajowej oraz Stowarzyszenie Kawalerii im. 5. Pułku Strzelców Konnych z Dobrynina, obejrzało kilka tysięcy widzów.

  Czytaj więcej
 • W Dębicy upamiętniono wydarzenia z września 1939 roku

  W Dębicy upamiętniono wydarzenia z września 1939 roku

  Niedziela, 27 Wrzesień 2020

  27 września br. w kościele pw. św. Jadwigi obyła się msza święta z okazji 81. rocznicy powstania Polskiego Państwa Podziemnego oraz Dnia Sybiraka, ustanowionego przez Sejm RP na 17 września w rocznicę napaści Armii Czerwonej na Polskę w 1939 roku. Mszy św. przewodniczył ks. Ryszard Piasecki. Wierni modlili się za obrońców naszej Ojczyzny oraz za żyjących i zmarłych weteranów i sybiraków.

  Czytaj więcej
 • ,,Balladyna” w Miejskiej i Powiatowej Bibliotece

  ,,Balladyna” w Miejskiej i Powiatowej Bibliotece

  Sobota, 26 Wrzesień 2020

  25 września br., odbyło się Narodowe Czytanie 2020, które objęte zostało honorowym patronatem Pary Prezydenckiej. W Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej w Dębicy można było posłuchać fragmentów tegorocznej lektury Narodowego Czytania – „Balladyny” Juliusza Słowackiego, które odczytali mieszkańcy miasta, samorządowcy, a także sympatycy biblioteki.

  Czytaj więcej
 • Ogłoszenie o rezerwacji stanowisk handlowych na 2021 rok

  Ogłoszenie o rezerwacji stanowisk handlowych na 2021 rok

  Piątek, 25 Wrzesień 2020

  Informujemy o możliwości dokonania rezerwacji stanowisk handlowych na Targowiskach Miejskich w Dębicy przy ulicy Kraszewskiego na rok 2021.

  Czytaj więcej