Urząd Miejski w Dębicy - Logo

 • Dębicki ratusz przywraca obsługę mieszkańców

  Dębicki ratusz przywraca obsługę mieszkańców

  Poniedziałek, 25 Maj 2020

  Od poniedziałku Urząd Miejski w Dębicy przywraca obsługę mieszkańców zgodnie z rozporządzeniem prezesa Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego z 16 maja br. przy zachowaniu odpowiednich rygorów sanitarnych i zasad określonych w Zarządzeniu Burmistrza Miasta Dębicy.

  Czytaj więcej
 • Komunikat w sprawie targowiska miejskiego

  Komunikat w sprawie targowiska miejskiego

  Czwartek, 21 Maj 2020

  ZASADY BEZPIECZEŃSTWA OBOWIĄZUJĄCE NA TARGOWISKACH MIEJSKICH W ZWIĄZKU ZE STANEM EPIDEMII

  Czytaj więcej
 • Dyrektorzy pozostaną przez rok

  Dyrektorzy pozostaną przez rok

  Środa, 20 Maj 2020

  Burmistrz Mariusz Szewczyk podpisał zarządzenia w sprawie przedłużenia powierzenia stanowiska dyrektorom miejskich przedszkoli i szkół podstawowych, których kadencja kończy się 31 sierpnia br. W ten sposób czterech dyrektorów przedszkoli i dwóch dyrektorów szkół podstawowych pozostanie na swoich stanowiskach przez kolejny rok.

  Czytaj więcej
 • Co z budżetem obywatelskim Dębicy?

  Co z budżetem obywatelskim Dębicy?

  Wtorek, 19 Maj 2020

  W związku z obowiązującym na terenie Polski stanem epidemii, władze Dębicy podjęły decyzję o zmianie harmonogramu tegorocznej edycji Budżetu Obywatelskiego Miasta Dębica. Zadania zaplanowane do realizacji w 2020 r. zostały przesunięte w czasie, a propozycje zadań składanych w tegorocznej edycji BO, mieszkańcy będą mogli zgłaszać od 1 września do 31 października 2020 roku. Głosowanie zaplanowano na wiosnę 2021 roku.

  Czytaj więcej