Urząd Miejski w Dębicy - Logo

 • Weź udział w konkursie podczas kina letniego !

  Weź udział w konkursie podczas kina letniego !

  Piątek, 12 Lipiec 2019

  Zapraszamy mieszkańców miasta Dębicy do udziału w pokazach letniego kina plenerowego podczas tegorocznych, wakacyjnych weekendów. Za nami już pierwszy seans, było niesamowicie!

  Czytaj więcej
 • Dzień Pamięci o Żydowskiej Społeczności Dębicy

  Dzień Pamięci o Żydowskiej Społeczności Dębicy

  Piątek, 12 Lipiec 2019

  Burmistrz Miasta Dębicy Mariusz Szewczyk i Gmina Wyznaniowa Żydowska w Krakowie serdecznie zapraszają na Dzień Pamięci o Żydowskiej Społeczności Dębicy upamiętniający 77. rocznicę likwidacji dębickiego getta przez niemieckiego okupanta, który odbędzie się 23 lipca br.

  Czytaj więcej
 • Teatr Piasku Tetiany Galitsyny - „Królowa Śniegu”

  Teatr Piasku Tetiany Galitsyny - „Królowa Śniegu”

  Czwartek, 11 Lipiec 2019

  Pamiętasz opowieść o Królowej Śniegu? Udaj się w artystyczną podróż do świata lodu, czarów i magii! TeatrPiasku Tetiany Galitsyny, zwyciężczyni programu „Mam Talent”, zaprasza na rodzinną odsłonę tejponadczasowej historii, opowiedzianej śniegiem, piaskiem i światłem.

  Czytaj więcej
 • W rocznicę egzekucji

  W rocznicę egzekucji

  Środa, 10 Lipiec 2019

  W 73. rocznicę ostatniej publicznej egzekucji na działaczach podziemia antykomunistycznego w Polsce, 10 lipca br. władze Dębicy, członkowie Światowego Związku Żołnierzy Armii Krajowej Środowiska 5. Pułku Strzelców Konnych AK oraz strzelcy ze Związku Strzeleckiego „Strzelec” złożyli wiązanki kwiatów i zapalili znicze przy pomniku na dębickim Rynku.

  Czytaj więcej
 • Wernisaż wystawy prac studentów Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej

  Wernisaż wystawy prac studentów Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej

  Środa, 10 Lipiec 2019

  Burmistrz Miasta Dębicy Mariusz Szewczyk oraz Dziekan Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej prof. dr hab. inż. arch. Jacek Gyurkovich serdecznie zapraszają na wernisaż wystawy pokursowej prac studentów Wydziału Architektury Politechniki na wykonanie koncepcji urbanistyczno - architektonicznej zagospodarowania terenów miasta Dębicy, który odbędzie się w dniu 12 lipca br. (piątek) o godz. 11.00 w Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej w Dębicyul. Akademicka 10.Zapraszamy serdecznie!

  Czytaj więcej