Urząd Miejski w Dębicy - Logo

 • Czerkawski CUP odbył się w Dębicy

  Czerkawski CUP odbył się w Dębicy

  Środa, 15 Listopad 2017

  W ostatnią niedzielę lodowisko w Dębicy było areną zmagań drużyn z kategorii wiekowej Mini Hokej. Drużyny z Oświęcimia, Nowego Targu, Krakowa, Sanoka, Lublina, Krynicy oraz dwie drużyny gospodarzy walczyły o zdobycie możliwości zagrania w wielkim finale turnieju CZERKAWSKI CUP NA ZIMOWYM NARODOWYM. Patronat nad imprezą objął burmistrz Dębicy Mariusz Szewczyk.

  Czytaj więcej
 • Narodowe Święto Niepodległości w Dębicy

  Narodowe Święto Niepodległości w Dębicy

  Środa, 15 Listopad 2017

  Uroczystym ceremoniałem wojskowym żołnierzy Wojsk Obrony Terytorialnej na dębickim Rynku, rozpoczęło się świętowanie 99 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Licznie zgromadzonych dębiczan przywitał burmistrz Mariusz Szewczyk i przewodniczący Rady Miejskiej Ryszard Pękala.

  Czytaj więcej
 • XL nadzwyczajna sesja Rady Miejskiej w Dębicy

  XL nadzwyczajna sesja Rady Miejskiej w Dębicy

  Poniedziałek, 13 Listopad 2017

  16 listopada 2017 r. o godz. 15.30 w sali 51 Urzędu Miejskiego w Dębicy, ul. Ratuszowa 2odbędzie się XL nadzwyczajna sesja Rady Miejskiej w Dębicy.

  Czytaj więcej
 • W najbliższy piątek, 10 listopada Urząd Miejski będzie nieczynny

  W najbliższy piątek, 10 listopada Urząd Miejski będzie nieczynny

  Piątek, 10 Listopad 2017

  Uprzejmie informujemy, że 10 listopada (piątek) Urząd Miejski w Dębicy będzie nieczynny. Piątek 10 listopada będzie dniem wolnym za ustawowo wolny od pracy dzień 11 listopada - Narodowe Święto Niepodległości - przypadający w tym roku w sobotę. Wszystkich petentów, którzy w najbliższych dniach będą odwiedzali urząd uprzejmie prosimy o załatwienie spraw do czwartku 9 listopada. Za utrudnienia przepraszamy.

  Czytaj więcej
 • Budżet Obywatelski Dębicy - pozostał tylko tydzień na składanie projektów

  Budżet Obywatelski Dębicy - pozostał tylko tydzień na składanie projektów

  Środa, 08 Listopad 2017

  Tylko do 14 listopada br. mieszkańcy Dębicy mogą składać projekty zadań do Budżetu Obywatelskiego na 2018 rok. Dotychczas złożonych zostało 8 projektów, ale doświadczenie ubiegłych lat mówi, że najwięcej zgłoszeń ma miejsce tuż przed upływem terminu składania wniosków.

  Czytaj więcej