Urząd Miejski w Dębicy - Logo

 • Za nami XVII Ogólnopolski Spływ Kajakowy „Wisłoka 2017”

  Za nami XVII Ogólnopolski Spływ Kajakowy „Wisłoka 2017”

  Środa, 28 Czerwiec 2017

  W dniu 24 czerwca br. na trasie Pilzno – Dębica – Kozłów gm. Dębica. odbył się XVII Ogólnopolski Spływ Kajakowy „Wisłoka 2017”, którego organizatorami są Powiat Dębicki, Miasto Dębica, Gmina Dębica oraz Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji Gminy Dębica.

  Czytaj więcej
 • Judocy z UKS Dębica z medalami

  Judocy z UKS Dębica z medalami

  Poniedziałek, 12 Czerwiec 2017

  Dębicy Judocy z UKS KĘPA DĘBICA brali udział w bardzo prestiżowym turnieju GRAND PRIX O PUCHAR BIAŁEJ GWIAZDY W JUDO W KRAKOWIE gdzie zaprezentowali swoje wysokie umiejętności zdobywając 6 medali .

  Czytaj więcej
 • Bicyklomania #Powered by Romet już 17 czerwca

  Bicyklomania #Powered by Romet już 17 czerwca

  Wtorek, 06 Czerwiec 2017

  Już w 17 czerwca (sobota) na wszystkich miłośników rowerów, zdrowego i aktywnego trybu życia czeka nie lada gratka. Burmistrz Miasta Dębicy i firma Arkus&Romet Group zapraszają do wzięcia udziału w pikniku rowerowym „BICYKLOMANIA 2017”. Start dwunastej już Bicyklomanii odbędzie się o godzinie 9.00 spod pomnika Jana Pawła II na Placu Solidarności.

  Czytaj więcej
 • UMKS MOS Wola Warszawa ze złotym medalem: Mistrzostwa Polski Młodziczek – Dębica 2017

  UMKS MOS Wola Warszawa ze złotym medalem: Mistrzostwa Polski Młodziczek – Dębica 2017

  Środa, 24 Maj 2017

  Dwie warszawskie drużyny UKS Atena Warszawa i UMKS MOS Wola Warszawa rozegrały mecz o mistrzostwo Polski w piłce siatkowej młodziczek. Tytuł Mistrza Polski zdobyła drużyna z Woli, która wygrała spotkanie 2:1. Najlepszą zawodniczką meczu została wybrana Zuzanna Czekalska, która zdobyła ostatni punkt. Trzecie miejsce w turnieju i brązowy medal Mistrzostw Polski Młodziczek zdobyły KS Energetyk Poznań, wygrywając mecz 2:1 z drużyną MKS Dwójka Zawiercie. Statuetkę MVP przyznano Mariannie Podobińskiej.

  Czytaj więcej
 • III Otwarte Mistrzostwa Powiatu Dębickiego w Kolarstwie Górskim w Konkurencji XC

  III Otwarte Mistrzostwa Powiatu Dębickiego w Kolarstwie Górskim w Konkurencji XC

  Poniedziałek, 22 Maj 2017

  Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji Gminy Dębica oraz Dębicki Klub Kolarski „GRYF” serdecznie zapraszają do udziału w nadchodzących III Otwartych Mistrzostwach Powiatu Dębickiego w Kolarstwie Górskim w Konkurencji XC, które odbędą się 18 czerwca 2017 r. na Stoku Narciarskim w Stobiernej.

  Czytaj więcej
 • Dębicka młodzież trenowała z Krzysztofem Ignaczakiem

  Dębicka młodzież trenowała z Krzysztofem Ignaczakiem

  Środa, 17 Maj 2017

  Blisko 100 uczniów z dębickich szkół podstawowych wzięło udział w pierwszym z treningów z siatkarzem, byłym reprezentantem Polski i mistrzem świata Krzysztofem Ignaczakiem w ramach ministerialnego programu „Lekcja WF-u z Mistrzem”. Trening poprzedziła konferencja prasowa, w której wziął udział Krzysztof Ignaczak i burmistrz Dębicy Mariusz Szewczyk. Kolejny trening z mistrzem już w najbliższy czwartek na hali MOSiR.

  Czytaj więcej