Urząd Miejski w Dębicy - Logo

 • Lila szuka domu

  Lila szuka domu

  Sobota, 26 Sierpień 2017

  LILA - nr 283 (kojec nr 3)

  Czytaj więcej
 • "Z PSAMI WRACAMY DO "BUDY"!

  "Z PSAMI WRACAMY DO "BUDY"!

  Czwartek, 24 Sierpień 2017

  2 września 2017 r. (sobota) w imieniu Burmistrza Miasta Dębica oraz Zakładu Usług Miejskich Sp. z o.o. zapraszamy wszystkich do Przytuliska dla psów w Dębicy na: DZIEŃ OTWARTY W PRZYTULISKU DLA PSÓW!

  Czytaj więcej
 • WITAMY U KOTÓW!!!

  WITAMY U KOTÓW!!!

  Środa, 31 Maj 2017

  10 czerwca 2017 r. (sobota) w imieniu Burmistrza Miasta Dębica oraz Zakładu Usług Miejskich Sp. z o.o. zapraszamy wszystkich do Azylu dla kotów przy Brzozowym Ranczu w Dębicy na:DZIEŃ OTWARTY W AZYLU DLA KOTÓW!

  Czytaj więcej
 • MAJOWE KWIATOBRANIE Z PSIAKAMI!!!

  MAJOWE KWIATOBRANIE Z PSIAKAMI!!!

  Poniedziałek, 08 Maj 2017

  13 maja 2017 r. (sobota) w imieniu Burmistrza Miasta Dębica oraz Zakładu Usług Miejskich Sp. z o.o. zapraszamy wszystkich do Przytuliska dla psów w Dębicy na: DZIEŃ OTWARTY W PRZYTULISKU DLA PSÓW!

  Czytaj więcej
 • Poszukaj z nami czekoladowego zająca - Dzień otwarty w Przytulisku dla psów

  Poszukaj z nami czekoladowego zająca - Dzień otwarty w Przytulisku dla psów

  Wtorek, 28 Marzec 2017

  8 kwietnia 2017 r. (sobota) w imieniu Burmistrza Miasta Dębica oraz Zakładu Usług Miejskich Sp. z o.o. zapraszamy wszystkich do Przytuliska dla psów przy ZUM Dębica (druga brama za stacją paliw „DEZAKO” obok TESCO, ul. Ratuszowa 12) na "Dzień Otwarty w Przytulisku dla psów".

  Czytaj więcej
 • Mikołajkowe spacerowanie z psami

  Mikołajkowe spacerowanie z psami

  Piątek, 25 Listopad 2016

  Burmistrz Mariusz Szewczyk, ZUM Sp. z. o. o w Dębicy oraz wolontariusze przy przytulisku dla psów zapraszają 10 grudnia (sobota) od godz. 9.00 – 11.00 na „Mikołajkowe spacerowanie” w przytulisku dla psów przy ZUM Sp. z o.o. w Dębicy. Chętnych do spacerowania z psami prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 600 600 786 w celu ustalenia godziny spaceru. Wejście na teren Przytuliska przez bramę główną ZUM Sp. z o.o. (druga brama za stacją paliw „Dezako”).

  Czytaj więcej