Urząd Miejski w Dębicy - Logo

 • Mikołajkowe spacerowanie z psami

  Mikołajkowe spacerowanie z psami

  Piątek, 25 Listopad 2016

  Burmistrz Mariusz Szewczyk, ZUM Sp. z. o. o w Dębicy oraz wolontariusze przy przytulisku dla psów zapraszają 10 grudnia (sobota) od godz. 9.00 – 11.00 na „Mikołajkowe spacerowanie” w przytulisku dla psów przy ZUM Sp. z o.o. w Dębicy. Chętnych do spacerowania z psami prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 600 600 786 w celu ustalenia godziny spaceru. Wejście na teren Przytuliska przez bramę główną ZUM Sp. z o.o. (druga brama za stacją paliw „Dezako”).

  Czytaj więcej
 • III Dzień Otwarty Przytuliska dla psów przy ZUM w Dębicy juz w najbliższą sobotę

  III Dzień Otwarty Przytuliska dla psów przy ZUM w Dębicy juz w najbliższą sobotę

  Piątek, 23 Wrzesień 2016

  W najblizszą sobotę, 24 września Burmistrz Miasta Dębica Mariusz Szewczyk, ZUM sp. z o.o. Dębica i Wolontariat przy przytulisku dla psów zapraszają na III Dzień Otwarty przytuliska dla psów przy ZUM Dębica połączony z inauguracją nowo wybudowanego wybiegu dla psów i prezentacją zadaszeń kojców. Przytulisko można odwiedzać od godz. 10.00 - 14.00. Wejście przez bramę główną ZUM Sp. z o.o. (druga brama za stacją paliw Dezako). Zapraszamy.

  Czytaj więcej
 • II Dzień Otwarty w Przytulisku

  II Dzień Otwarty w Przytulisku

  Wtorek, 12 Lipiec 2016

  9 lipca w Przytulisku dla psów prowadzonym na zlecenie Urzędu Miejskiego w Dębicy przez ZUM Sp. z o.o., odbył się II Dzień Otwarty. Inicjatorem zorganizowania takiego dnia był burmistrz Dębicy Mariusz Szewczyk oraz woluntariusze Przytuliska.

  Czytaj więcej