Urząd Miejski w Dębicy - Logo

 • WITAMY U KOTÓW!!!

  WITAMY U KOTÓW!!!

  Środa, 31 Maj 2017

  10 czerwca 2017 r. (sobota) w imieniu Burmistrza Miasta Dębica oraz Zakładu Usług Miejskich Sp. z o.o. zapraszamy wszystkich do Azylu dla kotów przy Brzozowym Ranczu w Dębicy na:DZIEŃ OTWARTY W AZYLU DLA KOTÓW!

  Czytaj więcej
 • MAJOWE KWIATOBRANIE Z PSIAKAMI!!!

  MAJOWE KWIATOBRANIE Z PSIAKAMI!!!

  Poniedziałek, 08 Maj 2017

  13 maja 2017 r. (sobota) w imieniu Burmistrza Miasta Dębica oraz Zakładu Usług Miejskich Sp. z o.o. zapraszamy wszystkich do Przytuliska dla psów w Dębicy na: DZIEŃ OTWARTY W PRZYTULISKU DLA PSÓW!

  Czytaj więcej
 • Poszukaj z nami czekoladowego zająca - Dzień otwarty w Przytulisku dla psów

  Poszukaj z nami czekoladowego zająca - Dzień otwarty w Przytulisku dla psów

  Wtorek, 28 Marzec 2017

  8 kwietnia 2017 r. (sobota) w imieniu Burmistrza Miasta Dębica oraz Zakładu Usług Miejskich Sp. z o.o. zapraszamy wszystkich do Przytuliska dla psów przy ZUM Dębica (druga brama za stacją paliw „DEZAKO” obok TESCO, ul. Ratuszowa 12) na "Dzień Otwarty w Przytulisku dla psów".

  Czytaj więcej
 • Mikołajkowe spacerowanie z psami

  Mikołajkowe spacerowanie z psami

  Piątek, 25 Listopad 2016

  Burmistrz Mariusz Szewczyk, ZUM Sp. z. o. o w Dębicy oraz wolontariusze przy przytulisku dla psów zapraszają 10 grudnia (sobota) od godz. 9.00 – 11.00 na „Mikołajkowe spacerowanie” w przytulisku dla psów przy ZUM Sp. z o.o. w Dębicy. Chętnych do spacerowania z psami prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 600 600 786 w celu ustalenia godziny spaceru. Wejście na teren Przytuliska przez bramę główną ZUM Sp. z o.o. (druga brama za stacją paliw „Dezako”).

  Czytaj więcej
 • III Dzień Otwarty Przytuliska dla psów przy ZUM w Dębicy juz w najbliższą sobotę

  III Dzień Otwarty Przytuliska dla psów przy ZUM w Dębicy juz w najbliższą sobotę

  Piątek, 23 Wrzesień 2016

  W najblizszą sobotę, 24 września Burmistrz Miasta Dębica Mariusz Szewczyk, ZUM sp. z o.o. Dębica i Wolontariat przy przytulisku dla psów zapraszają na III Dzień Otwarty przytuliska dla psów przy ZUM Dębica połączony z inauguracją nowo wybudowanego wybiegu dla psów i prezentacją zadaszeń kojców. Przytulisko można odwiedzać od godz. 10.00 - 14.00. Wejście przez bramę główną ZUM Sp. z o.o. (druga brama za stacją paliw Dezako). Zapraszamy.

  Czytaj więcej
 • II Dzień Otwarty w Przytulisku

  II Dzień Otwarty w Przytulisku

  Wtorek, 12 Lipiec 2016

  9 lipca w Przytulisku dla psów prowadzonym na zlecenie Urzędu Miejskiego w Dębicy przez ZUM Sp. z o.o., odbył się II Dzień Otwarty. Inicjatorem zorganizowania takiego dnia był burmistrz Dębicy Mariusz Szewczyk oraz woluntariusze Przytuliska.

  Czytaj więcej