Urząd Miejski w Dębicy - Logo

 • Zwycięstwo z wiceliderem

  Zwycięstwo z wiceliderem

  Poniedziałek, 24 Listopad 2014

  Drużyna UKS Kępa MOSiR Dębica po miesięcznej przerwie rozegrała kolejne spotkanie IV ligi mężczyzn na własnej hali. Tym razem po drugiej stronie siatki, stanęła ekipa zajmująca 2 miejsce w ligowej tabeli – KPS MOSiR Siarka Tarnobrzeg. Drużyna gospodarzy jak do tej pory przegrała jeden mecz w ligowych pojedynkach i na dębickiej hali byli murowanymi faworytami meczu.

  Czytaj więcej
 • Mecze I ligi hokeja na lodzie

  Mecze I ligi hokeja na lodzie

  Piątek, 07 Listopad 2014

  W najbliższą sobotę i niedzielę na lodowisku przy ul. Piłsudskiego 19 w Dębicy odbędą się mecze I ligi hokeja na lodzie pomiędzy UKH Dębica a KS Toruń HSA.

  Czytaj więcej
 • "Zapasy w każdej szkole"

  "Zapasy w każdej szkole"

  Piątek, 31 Październik 2014

  Burmistrz Miasta Dębicy, Dyrektor MZO, Dyrektor SP nr 9, Prezes firmy VENTOR, Prezes UKS OLIMP oraz Andrzej Supron- zapaśnik, mistrz świata i Europy, wicemistrz olimpijski serdecznie zapraszają na dębicką edycję imprezy sportowej z cyklu „Zapasy w każdej szkole", która odbędzie się we wtorek 18 listopada 2014 r. w Publicznej Szkole Podstawowej nr 9.

  Czytaj więcej
 • POWOŁANIA DĘBICZAN DO REPREZENTACJI POLSKI W HOKEJU NA LODZIE

  POWOŁANIA DĘBICZAN DO REPREZENTACJI POLSKI W HOKEJU NA LODZIE

  Czwartek, 30 Październik 2014

  W listopadzie hokejowa reprezentacja Polski U18 rozegra w Toruniu trzy mecze towarzyskie z Francją U18. Z tej okazji trener Jarosław Morawiecki powołał do kadry dwudziestu sześciu zawodników, w tym piętnastu uczniów NLO SMS PZHL Sosnowiec i sześciu graczy z klubów zagranicznych. Wśród powołanych znalazł się Arkadiusz Nowak - zawodnik UKH Dębica.

  Czytaj więcej
 • "Złoty Krążek”

  "Złoty Krążek”

  Czwartek, 23 Październik 2014

  22 października w dębickim magistracie miało miejsce podpisanie listu intencyjnego w sprawie uczestnictwa Urzędu Miejskiego w Dębicy w projekcie „Złoty Krążek”. Projekt realizował będzie Uczniowski Klub Hokejowy Dębica we współpracy z miejskim samorządem. List intencyjny w imieniu władz miejskich podpisał burmistrz Paweł Wolicki, natomiast z ramienia Uczniowskiego Klubu Hokejowego Dębica prezes Marcin Hadowski i vice – prezes ds. marketingu Dorota Gawle.

  Czytaj więcej