Urząd Miejski w Dębicy - Logo

 • Występ w Krakowie na zakończenie sezonu

  Występ w Krakowie na zakończenie sezonu

  Środa, 29 Kwiecień 2015

  Pomimo, że od dwóch tygodni lodowa tafla na dębickim lodowisku jest rozmrożona, a zawodnicy UKS Mors Dębica rozpoczęli już treningi na salach gimnastycznych, szóstka z nich postanowiła jeszcze raz w tym sezonie zawalczyć w zawodach o "Puchar Krakowa" z konkurentami z całej Polski.

  Czytaj więcej
 • Dębiczanie na V Ogólnopolskim Turnieju Hokeja na Lodzie w Tychach

  Dębiczanie na V Ogólnopolskim Turnieju Hokeja na Lodzie w Tychach

  Piątek, 24 Kwiecień 2015

  W dniach 19 - 21 kwietnia na Stadionie Zimowym w Tychach został rozegrany V Ogólnopolski Turniej Hokeja na Lodzie w kategoriach Mini Hokej i Mini Hokej 2. Dębicką drużynę Uczniowskiego Klubu Hokejowego reprezentowały dwa teamy: dzieci urodzone w 2005 roku i młodsi oraz urodzone w 2007 roku i młodsi.

  Czytaj więcej
 • Otwarte Mistrzostwa Podkarpacia Weteranów w tenisie stołowym w Dębicy

  Otwarte Mistrzostwa Podkarpacia Weteranów w tenisie stołowym w Dębicy

  Środa, 22 Kwiecień 2015

  25 kwietnia o godz. 9.00 w hali MOSiR przy ul. Sportowej 26 rozpoczną się otwarte, indywidualne Mistrzostwa Podkarpacia Weteranów w tenisie stołowym, których organizatorem jest Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego. Patronat nad wydarzeniem objął poseł na Sejm RP Jan Warzecha, Burmistrz Miasta Dębicy oraz Przewodniczący Rady Miejskiej w Dębicy.

  Czytaj więcej
 • XI Mistrzostwa Polski Lekarzy w Pływaniu w Dębicy

  XI Mistrzostwa Polski Lekarzy w Pływaniu w Dębicy

  Środa, 22 Kwiecień 2015

  W dniach 23-25 kwietnia na pływalni MOSiR przy ul. Piłsudskiego w Dębicy odbędą się XI Mistrzostwa Polski w Pływaniu Lekarzy pod honorowym patronatem Prezesa Naczelnej Izby Lekarskiej oraz Burmistrza Miasta Dębicy połączone z konferencją naukowo – szkoleniową „Postępy w medycynie sportowej”. Udział w mistrzostwach zapowiedziało kilkudziesięciu lekarzy z całej Polski.

  Czytaj więcej
 • Sukces uczniów Dziewiątki w finale wojewódzkim turnieju „Z podwórka na stadion” o puchar Tymbarku.

  Sukces uczniów Dziewiątki w finale wojewódzkim turnieju „Z podwórka na stadion” o puchar Tymbarku.

  Wtorek, 21 Kwiecień 2015

  W dniach 14 – 15 kwietnia w Stalowej Woli na stadionie miejscowej Stali rozegrano finał wojewódzki XV edycji turnieju o puchar Tymbarku „ Z podwórka na stadion”, którego organizatorem jest Polski Związek Piłki Nożnej a głównym sponsorem firma Tymbark.

  Czytaj więcej
 • „Złoty Krążek” podsumowany

  „Złoty Krążek” podsumowany

  Środa, 15 Kwiecień 2015

  13 kwietnia w sali sesyjnej Urzędu Miejskiego w Dębicy miało miejsce oficjalne zakończenie pierwszej edycji programu „Złoty Krążek”, które zostało połączone z wręczeniem najlepszym uczestnikom projektu nagród – biletów na mecz polskiej reprezentacji podczas Mistrzostw Świata Dywizji IA w Hokeju na Lodzie w Krakowie. Partnerem projektu jest Urząd Miejski w Dębicy i Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji.

  Czytaj więcej