Urząd Miejski w Dębicy - Logo

 • Olimpiada na Olimpie

  Olimpiada na Olimpie

  Środa, 04 Marzec 2015

  11 marca o godz. 9.30 w Szkole Podstawowej nr 9 w Dębicy rozpocznie się XIII "Olimpiada na Olimpie" dla przedszkolaków na wzór Igrzysk Olimpijskich, której organizatorami są dyrekcja SP 9 i Zarząd UKS OLIMP. Zabawa zacznie się od ceremonii olimpijskich: wprowadzenie flagi, zapalenie znicza i odegranie hymnu olimpijskiego.Honorowy patronat nad olimpiadą objął burmistrz Dębicy Mariusz Szewczyk.

  Czytaj więcej
 • Turniej Piłki Nożnej Kobiet o Puchar Burmistrza

  Turniej Piłki Nożnej Kobiet o Puchar Burmistrza

  Poniedziałek, 02 Marzec 2015

  28 lutego 2015 roku na hali sportowej KS Wisłoka przy ulicy Ignacego Lisa odbył się Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej Kobiet o Puchar Burmistrza Miasta Dębica Mariusza Szewczyka. To pierwsza tego typu impreza, która odbyła się w Dębicy.

  Czytaj więcej
 • X Mistrzostwa w Halowej Piłce Nożnej Służby Więziennictwa w Dębicy

  X Mistrzostwa w Halowej Piłce Nożnej Służby Więziennictwa w Dębicy

  Piątek, 27 Luty 2015

  27 lutego o godzinie 9.00 rano, 7 drużyn rozpoczęło rywalizację o Puchar Dyrektora Okręgowego w Rzeszowie na X Mistrzostwach w Halowej Piłce Nożnej Służby Więziennictwa pod honorowym patronatem Burmistrza Miasta Dębicy Mariusza Szewczyka.

  Czytaj więcej
 • Turniej Piłki Nożnej Kobiet o Puchar Burmistrza Miasta Dębica Mariusza Szewczyka

  Turniej Piłki Nożnej Kobiet o Puchar Burmistrza Miasta Dębica Mariusza Szewczyka

  Środa, 25 Luty 2015

  W najbliższą sobotę 28 lutego w Hali Sportowej KS Wisłoka, ul. Lisa 2 w Dębicy odbędzie się po raz pierwszy Turniej Piłki Nożnej Kobiet o Puchar Burmistrza Miasta Dębica Mariusza Szewczyka. W Międzynarodowego Turnieju Piłki Nożnej Soho Body Spirit Cup zmierzą się kobiece drużyny piłkarskie.

  Czytaj więcej
 • Zapraszamy na ostatni mecz sezonu

  Zapraszamy na ostatni mecz sezonu

  Środa, 25 Luty 2015

  W najbliższy weekend dębiccy seniorzy kończą kolejny, drugi sezon zmagań na lodowiskach w rozgrywkach pierwszoligowych. Zapraszamy na ostatnie mecze tego sezonu pomiędzy UKH Dębica a HK Zagłębiem Sosnowiec.

  Czytaj więcej
 • Puchar Dębicy 2015

  Puchar Dębicy 2015

  Czwartek, 19 Luty 2015

  W najbliższy weekend 21-22.02.2015 r. na lodowisku przy ul. Piłsudskiego w Dębicy odbędzie się IV edycja ogólnopolskich zawodów w łyżwiarstwie figurowym o "Puchar Dębicy 2015".

  Czytaj więcej