Urząd Miejski w Dębicy - Logo

 • Turniej „Tato podaj, mamo strzelaj”

  Turniej „Tato podaj, mamo strzelaj”

  Czwartek, 19 Marzec 2015

  14 marca w hali sportowej Publicznej Szkoły Podstawowej nr 9 w Dębicy odbył się już po raz IX Halowy Rodzinny Turniej Piłki Nożnej pod hasłem –„Tato podaj mamo strzelaj Family Cup 2015”. W turnieju wzięło udział ponad 200 uczestników.

  Czytaj więcej
 • Zapisy dzieci do klas sportowych o profilu hokej na lodzie

  Zapisy dzieci do klas sportowych o profilu hokej na lodzie

  Czwartek, 12 Marzec 2015

  Uczniowski Klub Hokejowy Dębica wraz z Dyrekcją Szkół Podstawowych nr 5 i 11 oraz Gimnazjum Miejskiego nr 3 w Dębicy zaprasza wszystkich zainteresowanych do zapisania dzieci do klas sportowych o profilu hokej na lodzie.

  Czytaj więcej
 • „TATO, PODAJ! MAMO STRZELAJ” - IX RODZINNY TURNIEJ HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ

  „TATO, PODAJ! MAMO STRZELAJ” - IX RODZINNY TURNIEJ HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ

  Czwartek, 12 Marzec 2015

  IX Rodzinny Turniej Halowej Piłki Nożnej pod hasłem „TATO, PODAJ! MAMO STRZELAJ”Familly Cup 2015 pod patronatem Burmistrza Miasta Dębicy Mariusza Szewczyka

  Czytaj więcej
 • Zawody Łyżwiarskie o „Puchar Dębicy”

  Zawody Łyżwiarskie o „Puchar Dębicy”

  Czwartek, 05 Marzec 2015

  Rekordowa pod każdym względem okazała się IV edycja ogólnopolskich zawodów łyżwiarskich o "Puchar Dębicy" organizowana od 2012 r. co roku w lutym przez UKS Morsy. Rekordowa była liczba: uczestników, organizowanych konkurencji oraz co najważniejsze zdobytych przez dębiczan medali.

  Czytaj więcej
 • Olimpiada na Olimpie

  Olimpiada na Olimpie

  Środa, 04 Marzec 2015

  11 marca o godz. 9.30 w Szkole Podstawowej nr 9 w Dębicy rozpocznie się XIII "Olimpiada na Olimpie" dla przedszkolaków na wzór Igrzysk Olimpijskich, której organizatorami są dyrekcja SP 9 i Zarząd UKS OLIMP. Zabawa zacznie się od ceremonii olimpijskich: wprowadzenie flagi, zapalenie znicza i odegranie hymnu olimpijskiego.Honorowy patronat nad olimpiadą objął burmistrz Dębicy Mariusz Szewczyk.

  Czytaj więcej
 • Turniej Piłki Nożnej Kobiet o Puchar Burmistrza

  Turniej Piłki Nożnej Kobiet o Puchar Burmistrza

  Poniedziałek, 02 Marzec 2015

  28 lutego 2015 roku na hali sportowej KS Wisłoka przy ulicy Ignacego Lisa odbył się Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej Kobiet o Puchar Burmistrza Miasta Dębica Mariusza Szewczyka. To pierwsza tego typu impreza, która odbyła się w Dębicy.

  Czytaj więcej