Urząd Miejski w Dębicy - Logo

 • Blisko 1.6 miliona złotych bezzwrotnej dotacji dla Administracji Domów Mieszkalnych w Dębicy

  Blisko 1.6 miliona złotych bezzwrotnej dotacji dla Administracji Domów Mieszkalnych w Dębicy

  Piątek, 03 Marzec 2017

  Złożony we wrześniu 2016 przez ADM Sp. z o.o. w imieniu wspólnot mieszkaniowych: Matejki 11, 12, 15, 16, 17 i Mościckiego 19 projekt pod nazwą „Głęboka modernizacja energetyczna budynków 6 wspólnot mieszkaniowych w Dębicy znalazł się na liście projektów wybranych do dofinansowania. Finansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020 projekt zostanie dofinansowany bezzwrotną dotacją w wysokości 1.588 428 zł. Całkowita wartość projektu to 1. 868 740 złotych.

  Czytaj więcej
 • Blisko 1.2 mln złotych aportu wniesionego do Wodociągów Dębickich

  Blisko 1.2 mln złotych aportu wniesionego do Wodociągów Dębickich

  Czwartek, 16 Luty 2017

  Radni miejscy podczas ostatniej sesji Rady Miejskiej podjęli uchwałę o wniesieniu aportu do Wodociągów Dębickich. Wniesiony aport w wysokości 1.179.590 zł spółka przeznaczy na podwyższenie kapitału zakładowego Wodociągów Dębickich.

  Czytaj więcej
 • Nagroda dla Dębicy za zrównoważony rozwój

  Nagroda dla Dębicy za zrównoważony rozwój

  Poniedziałek, 06 Luty 2017

  4 lutego w podrzeszowskiej Jasionce odbyło się Ogólnopolskie Noworoczne Spotkanie Samorządów z udziałem premier RP Beaty Szydło. W spotkaniu wzięli udział samorządowcy z całego kraju, ministrowie, parlamentarzyści oraz inni zaproszeni goście. Miasto Dębica reprezentowali burmistrz Mariusz Szewczyk oraz zastępca burmistrza Wojciech Iwasieczko. Burmistrz Mariusz Szewczyk podczas spotkania w imieniu samorządu dębickiego odebrał nagrodę za zdobycie 8. miejsca w kategorii Gmina Miejska w Rankingu Zrównoważonego Rozwoju Jednostek Samorządu Terytorialnego Województwa Podkarpackiego 2016.

  Czytaj więcej
 • NOWA USŁUGA DLA PRZEDSIĘBIORCÓW !

  NOWA USŁUGA DLA PRZEDSIĘBIORCÓW !

  Piątek, 03 Luty 2017

  Ministerstwo Rozwoju i Finansów wprowadziło nowe usługi dla Przedsiębiorców, w szczególności możliwość założenia działalności gospodarczej przez telefon. Usługa ta jest dostępna na infolinii CEIDG pod numerem: 0/801-055-088.

  Czytaj więcej
 • Nominacja do tytułu "Lider Rozwoju Regionalnego 2017" dla Miasta Dębicy za działania na rzecz rozwoju przedsiębiorczości

  Nominacja do tytułu "Lider Rozwoju Regionalnego 2017" dla Miasta Dębicy za działania na rzecz rozwoju przedsiębiorczości

  Środa, 01 Luty 2017

  Miasto Dębica uzyskało nominację do tytułu "Lider Rozwoju Regionalnego 2017" za działania prowadzone na rzecz rozwoju przedsiębiorczości oraz prac inwestorskich. Program jest prowadzony przez Polską Agencję Przedsiębiorczości oraz redakcję Forum Przedsiębiorczości w Dzienniku Gazecie Prawnej.

  Czytaj więcej
 • Kolejne usprawnienia na placu targowym

  Kolejne usprawnienia na placu targowym

  Poniedziałek, 09 Styczeń 2017

  Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom kupujących oraz osób handlujących na targowisku Burmistrz Miasta Dębica zlecił montaż siatki ochronnej przeciwko ptakom pod zadaszeniem placu targowego.

  Czytaj więcej