Urząd Miejski w Dębicy - Logo

 • Targi Pracy 2017 w Dębicy

  Targi Pracy 2017 w Dębicy

  Poniedziałek, 10 Kwiecień 2017

  Kilkaset osób odwiedziło Targi Pracy 2017, które odbyły się 5 kwietnia w Zespole Szkół Zawodowych nr 1 w Dębicy. Wydarzenie zostało zorganizowane przez Powiatowy Urząd Pracy, Urząd Miejski w Dębicy i Starostwo Powiatowe Targi Pracy Dębica 2017. Na odwiedzających oczekiwało aż 250 ofert pracy w przedsiębiorstwach z różnych branż. Swoje oferty handlowe i usługowe na targach zaprezentowało 57 firm z terenu całego powiatu dębickiego.

  Czytaj więcej
 • Spotkanie informacyjne - 11 kwietnia 2017. Do rozdysponowania jest 650 tys. zł na działania lokalne

  Spotkanie informacyjne - 11 kwietnia 2017. Do rozdysponowania jest 650 tys. zł na działania lokalne

  Piątek, 07 Kwiecień 2017

  Lokalna Grupa Działania „Trygon – Rozwój i Innowacja” oraz Starosta Powiatu Dębickiego zapraszają na spotkanie informacyjne w ramach Funduszu Inicjatyw Obywatelskich. Odbędzie się ono 11 kwietnia br. (wtorek) o godz. 14.30 w sali sesyjnej Starostwa Powiatowego przy ul. Parkowej 28 w Dębicy. Spotkanie będzie dotyczyć możliwości uzyskania dofinansowania na działania lokalne w 2017 r. na terenie województwa podkarpackiego. Do podziału jest ponad 650 tys. zł. Wstęp wolny.

  Czytaj więcej
 • Powstanie chodnik i ścieżka rowerowa przy ul. Sandomierskiej

  Powstanie chodnik i ścieżka rowerowa przy ul. Sandomierskiej

  Czwartek, 06 Kwiecień 2017

  Radni miejscy wyrazili zgodę na przekazanie Województwu Podkarpackiemu wsparcia w wysokości 100 tysięcy złotych na przygotowanie dokumentacji projektowej i budowę chodnika wraz ze ścieżką rowerową przy ul. Sandomierskiej. O realizację tej inwestycji wnioskowali mieszkańcy Dębicy.

  Czytaj więcej
 • Targi Pracy 2017 w Dębicy już jutro

  Targi Pracy 2017 w Dębicy już jutro

  Wtorek, 04 Kwiecień 2017

  Powiatowy Urząd Pracy w Dębicy, Starostwo Powiatowe w Dębicy, Urząd Miejski w Dębicy, Urząd Gminy Dębica, Wojewódzki Urząd Pracy w Rzeszowie, Podkarpacka Wojewódzka Komenda OHP w Rzeszowie oraz Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. Jana Pawła II w Dębicy zapraszają do udziału w TARGACH PRACY DĘBICA 2017, które odbędą się w dniu 5 kwietnia 2017 r. (środa) w godz. 10.00 – 13.00 w hali sportowej Zespołu Szkół Zawodowych Nr 1 im. Jana Pawła II w Dębicy przy ul. Rzeszowskiej 78.

  Czytaj więcej
 • Wspólnoty mieszkaniowe i spółdzielnie mogą starać się o dotacje na wsparcie efektywności energetycznej budynków

  Wspólnoty mieszkaniowe i spółdzielnie mogą starać się o dotacje na wsparcie efektywności energetycznej budynków

  Piątek, 24 Marzec 2017

  Od 31 marca do 29 maja br. Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej będzie przyjmował wnioski o dofinansowanie modernizacji energetycznej budynków mieszkalnych w ramach środków unijnych Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014-2020. O dofinansowanie starać mogą się spółdzielnie i wspólnoty mieszkaniowe. Na realizację projektu NFOŚiGW zarezerwował 300 milionów złotych. Rozstrzygnięcie konkursu przewidziano na listopad 2017 r.

  Czytaj więcej
 • Dziewięć milionów złotych dofinansowania dla Dębicy na zakup nowoczesnych autobusów i poprawę infrastruktury drogowej

  Dziewięć milionów złotych dofinansowania dla Dębicy na zakup nowoczesnych autobusów i poprawę infrastruktury drogowej

  Czwartek, 16 Marzec 2017

  Złożony przez Gminę Miasta Dębica wniosek pn. “Ograniczenie niskiej emisji w Dębicko - Ropczyckim Obszarze Funkcjonalnym poprzez zakup nowoczesnych autobusów oraz poprawę infrastruktury drogowej związanej z obsługą transportu drogowego” przeszedł pozytywną ocenę merytoryczną i znalazł się na liście wniosków, których realizacja zostanie dofinansowana ze środków RPO WP na lata 2014-2020 r.

  Czytaj więcej