Urząd Miejski w Dębicy - Logo

 • W Dębicy rozpoczęły się Finały Młodzieżowych Mistrzostw Polski w Siatkówce

  W Dębicy rozpoczęły się Finały Młodzieżowych Mistrzostw Polski w Siatkówce

  Piątek, 12 Maj 2017

  Dzisiaj meczem TREFL Gdańsk SA - BKS Chemik Bydgoszcz o godz. 9.00 na hali MOSIR w Dębicy rozpoczęły Finały Młodzieżowych Mistrzostw Polski w Siatkówce. W mistrzostwach zmierzą się drużyny : TREFL Gdańsk SA, MUKS Huragan Wołomin, Jastrzębski Węgiel, BKS Chemik Bydgoszcz, DMKS Plas Kielce, KS Gwardia Wrocław, AKS V LO Rzeszów i UMKS MOS Wola Warszawska.

  Czytaj więcej
 • II edycja Trasa Motocyklowa po Gminie Dębica 20.05.2017

  II edycja Trasa Motocyklowa po Gminie Dębica 20.05.2017

  Środa, 10 Maj 2017

  Start Nagawczyna szkolny parking,9.00 - 11.00 rejestracja uczestników,9.00 - 14.00 przejazd trasą "Małej Pętli po Gminie Dębica" w/g oznaczeń i mapki otrzymanej w pakiecie startowym przygotowanym dla 400 uczestników, trasa przebiega przez widokowe i atrakcyjne miejsca Gminy Dębica, wolny wstęp do Osady Słowiańskiej w Stobiernej i Ekspozycji historyczno - dydaktycznej w Pustkowie

  Czytaj więcej
 • Lekcja WF-u z Mistrzem - trening z Krzysztofem Ignaczakiem już w najbliższy czwartek w Dębicy

  Lekcja WF-u z Mistrzem - trening z Krzysztofem Ignaczakiem już w najbliższy czwartek w Dębicy

  Wtorek, 09 Maj 2017

  W dwa kolejne czwartki: 11 i 18 maja w hali sportowej Domu Sportu zorganizowane zostaną treningi siatkarskie z cyklu „Lekcja WF-u z Mistrzem” pod patronatem Ministerstwa Sportu i Turystyki. Trening dla dzieci z dębickich szkół poprowadzi Krzysztof Ignaczak, siatkarz, były reprezentant Polski i Mistrz Świata z 2014 roku.

  Czytaj więcej
 • Lekcja WF-u z Mistrzem - trening z Krzysztofem Ignaczakiem w Dębicy

  Lekcja WF-u z Mistrzem - trening z Krzysztofem Ignaczakiem w Dębicy

  Piątek, 28 Kwiecień 2017

  W czwartek 11 i 18 maja w hali sportowej Domu Sportu zorganizowane zostaną treningi siatkarskie z cyklu „Lekcja WF-u z Mistrzem” pod patronatem Ministerstwa Sportu i Turystyki. Trening dla dzieci z dębickich szkół poprowadzi Krzysztof Ignaczak, siatkarz, były reprezentant Polski i Mistrz Świata z 2014 roku.

  Czytaj więcej
 • Po raz trzynasty w Dębicy odbyły się Mistrzostwa Polski w Pływaniu Lekarzy

  Po raz trzynasty w Dębicy odbyły się Mistrzostwa Polski w Pływaniu Lekarzy

  Czwartek, 27 Kwiecień 2017

  Przez trzy dni, od 20 do 22 kwietnia w Dębicy odbywały się zorganizowane już po raz trzynasty Mistrzostwa Polski w Pływaniu Lekarzy. Na starcie zawodów pojawiło się 82 zawodników - 48 panów i 34 panie, którym towarzyszyło blisko 30 członków rodzin. Uczestnicy mistrzostw oprócz sportowych zmagań na dębickim basenie uczestniczyli, podobnie jak w latach ubiegłych w konferencji naukowo-szkoleniowej „Postępy w medycynie sportowej”. W ostatnim dniu zawodów medale zwycięzcom wręczyła m.in. Wiceminister i Sekretarz Stanu Ministerstwa Zdrowia Józefa Szczurek-Żelazko, która na zaproszenie burmistrza Dębicy Mariusza Szewczyka gościła w Dębicy.

  Czytaj więcej
 • XIII Mistrzostwa Polski w Pływaniu Lekarzy już od jutra na dębickim basenie

  XIII Mistrzostwa Polski w Pływaniu Lekarzy już od jutra na dębickim basenie

  Środa, 19 Kwiecień 2017

  Od jutra, przez trzy dni (20-22 kwietnia ) na basenie przy ul. Piłsudskiego w Dębicy odbywać będą XIII Mistrzostwa Polski w Pływaniu Lekarzy pod patronatem Burmistrza Miasta Dębicy połączone z konferencją naukowo – szkoleniową „Postępy w medycynie sportowej”. W tegorocznej edycji mistrzostw udział weźmie ponad 110 osób z całej Polski - 48 panów i 34 panie oraz blisko 30 członków rodzin uczestników. Na dębickim basenie rywalizowali będą lekarze medycyny, lekarze stomatolodzy oraz w specjalnej kategorii członkowie rodzin medyków.

  Czytaj więcej