Urząd Miejski w Dębicy - Logo

 • Dzień Otwarty w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Dębicy

  Dzień Otwarty w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Dębicy

  Środa, 17 Grudzień 2014

  Już 10 stycznia 2015 roku odbędzie się kolejny Dzień Otwarty w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Dębicy. Odwiedzający tego dnia obiekty MOSIR będą mieli możliwość skorzystania z lodowiska oraz basenu w cenie 1 zł za pierwsze 70 minut pobytu.

  Czytaj więcej
 • V Charytatywny Turniej Piłki Nożnej w Dębicy już 5 stycznia

  V Charytatywny Turniej Piłki Nożnej w Dębicy już 5 stycznia

  Wtorek, 16 Grudzień 2014

  5 stycznia 2015 roku w hali Domu Sportu i Rekreacji się przy ulicy Sportowej w Dębicy odbędzie się V Charytatywny Turniej Piłki Nożnej w Dębicy pod patronatem Burmistrza Miasta Dębicy. W organizację turnieju włączyły się m.in. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej oraz Stowarzyszenie Pomocy Społecznej Ad Astram.

  Czytaj więcej
 • Mecz Mini Hokeja

  Mecz Mini Hokeja

  Środa, 10 Grudzień 2014

  W niedzielę 7 grudnia na lodowisku przy ul. Piłsudskiego rozegrany został czwarty w tym sezonie turniej Mini Hokeja I w ramach ligi podkarpacko – małopolskiej. Uczestnikom i zwycięzcom turnieju medale wręczył burmistrz Dębicy Mariusz Szewczyk.

  Czytaj więcej
 • Zwycięstwo z wiceliderem

  Zwycięstwo z wiceliderem

  Poniedziałek, 24 Listopad 2014

  Drużyna UKS Kępa MOSiR Dębica po miesięcznej przerwie rozegrała kolejne spotkanie IV ligi mężczyzn na własnej hali. Tym razem po drugiej stronie siatki, stanęła ekipa zajmująca 2 miejsce w ligowej tabeli – KPS MOSiR Siarka Tarnobrzeg. Drużyna gospodarzy jak do tej pory przegrała jeden mecz w ligowych pojedynkach i na dębickiej hali byli murowanymi faworytami meczu.

  Czytaj więcej
 • Mecze I ligi hokeja na lodzie

  Mecze I ligi hokeja na lodzie

  Piątek, 07 Listopad 2014

  W najbliższą sobotę i niedzielę na lodowisku przy ul. Piłsudskiego 19 w Dębicy odbędą się mecze I ligi hokeja na lodzie pomiędzy UKH Dębica a KS Toruń HSA.

  Czytaj więcej
 • "Zapasy w każdej szkole"

  "Zapasy w każdej szkole"

  Piątek, 31 Październik 2014

  Burmistrz Miasta Dębicy, Dyrektor MZO, Dyrektor SP nr 9, Prezes firmy VENTOR, Prezes UKS OLIMP oraz Andrzej Supron- zapaśnik, mistrz świata i Europy, wicemistrz olimpijski serdecznie zapraszają na dębicką edycję imprezy sportowej z cyklu „Zapasy w każdej szkole", która odbędzie się we wtorek 18 listopada 2014 r. w Publicznej Szkole Podstawowej nr 9.

  Czytaj więcej