Urząd Miejski w Dębicy - Logo

 • Miasto Dębica z najlepszym wskaźnikiem dochodów podatkowych w powiecie dębickim

  Miasto Dębica z najlepszym wskaźnikiem dochodów podatkowych w powiecie dębickim

  Piątek, 03 Listopad 2017

  1749 złotych dochodu podatkowego przypada w Dębicy na jednego mieszkańca według opublikowanych 2 listopada 2017 roku przez Ministerstwo Finansów wskaźników dochodów podatkowych w przeliczeniu na jednego mieszkańca dla gmin na rok 2018. Jest to najlepszy wskaźnik wśród wszystkich gmin powiatu dębickiego.

  Czytaj więcej
 • Usunęli ponad 66 ton azbestu

  Usunęli ponad 66 ton azbestu

  Piątek, 03 Listopad 2017

  Urząd Miejski w Dębicy informuje o zakończeniu realizacji zadania pod nazwą „Usuwanie wyrobów zawierających azbest z terenu Miasta Dębica”.

  Czytaj więcej
 • Sylwester z teatrem: „Śmiech wzbroniony”

  Sylwester z teatrem: „Śmiech wzbroniony”

  Piątek, 03 Listopad 2017

  Nieoczekiwane zwroty akcji, wspaniałe aktorstwo i mnóstwo dobrej zabawy gwarantują twórcy przedstawienia „Śmiech wzbroniony”, na które zapraszamy 31 grudnia do Domu Kultury i Kina „Kosmos”. W szalonej komedii Miro Gavrana zobaczymy Joannę Romaniak, Dagmarę Noszczyk oraz reżysera spektaklu - Zbigniewa Stryja.

  Czytaj więcej
 • Święto Terenowych Organów Administracji Wojskowej na Podkarpaciu

  Święto Terenowych Organów Administracji Wojskowej na Podkarpaciu

  Piątek, 03 Listopad 2017

  27 października w sali widowiskowej Samorządowego Centrum Kultury w Mielcu odbyły się obchody Święta Terenowych Organów Administracji Wojskowej. Podczas uroczystości wyróżnienia za popularyzację idei powszechnej obronności, promocję Sił Zbrojnych i zasługi dla wojskowości otrzymali m.in. burmistrz Mariusz Szewczyk i zastępca burmistrza Wojciech Iwasieczko.

  Czytaj więcej
 • I Festiwal im. Zbigniewa Warchoła za nami

  I Festiwal im. Zbigniewa Warchoła za nami

  Piątek, 03 Listopad 2017

  Po raz pierwszy w Dębicy zorganizowany został Festiwal Piosenki Osób Niepełnosprawnych im. Zbigniewa Warchoła. Podczas trzech festiwalowych dni odbył się szereg warsztatów, spotkań i szkoleń, a ich zwieńczeniem był koncert finałowy wszystkich uczestników oraz gwiazdy wydarzenia – Wojtka Klicha.

  Czytaj więcej
 • Treść oferty na realizację zadania publicznego pn. „Wyjazdowe warsztaty teatralne 2017”

  Treść oferty na realizację zadania publicznego pn. „Wyjazdowe warsztaty teatralne 2017”

  Czwartek, 02 Listopad 2017

  Burmistrz Miasta Dębicy podaje do wiadomości publicznej treść oferty na realizację zadania publicznego pn. „Wyjazdowe warsztaty teatralne 2017” w okresie od 15.11.2017 r. do 30.11.2017 r.”

  Czytaj więcej