Urząd Miejski w Dębicy - Logo

 • 68 projektów zgłosili dębiczanie do budżetu obywatelskiego !

  68 projektów zgłosili dębiczanie do budżetu obywatelskiego !

  Wtorek, 24 Listopad 2015

  Aż 68 projektów zgłosili do 20 listopada br. mieszkańcy Dębicy do pierwszego w historii miasta budżetu obywatelskiego. Wśród zgłoszonych zadań są 22 zadania ogólnomiejskie, 26 zadań osiedlowych i 19 zadań z kategorii inicjatyw prospołecznych.

  Czytaj więcej
 • Zgłaszanie projektów do budżetu obywatelskiego do najbliższego piątku 20 listopada !

  Zgłaszanie projektów do budżetu obywatelskiego do najbliższego piątku 20 listopada !

  Wtorek, 17 Listopad 2015

  Do najbliższego piątku, 20 listopada można zgłaszać projekty do budżetu obywatelskiego Dębicy na 2016 rok. Projekty w trzech kategoriach: zadań ogólnomiejskich, osiedlowych i inicjatyw prospołecznych z zakresu kultury, oświaty i sportu mogą zgłaszać osoby, które ukończyły 16 lat.

  Czytaj więcej
 • Budżet obywatelski – mieszkańcy zgłosili już pierwsze projekty

  Budżet obywatelski – mieszkańcy zgłosili już pierwsze projekty

  Czwartek, 05 Listopad 2015

  Zakup drukarki 3D dla szkoły, stworzenie wodnego placu zabaw, budowa nowych chodników i zainstalowanie oświetlenia ulicznego to tylko niektóre z projektów jakie w ostatnich dniach zgłoszone zostały do budżetu obywatelskiego Dębicy na 2016 r.

  Czytaj więcej
 • Zgłoś projekt do Budżetu Obywatelskiego Dębicy !

  Zgłoś projekt do Budżetu Obywatelskiego Dębicy !

  Czwartek, 22 Październik 2015

  Od 21 października wszyscy mieszkańcy Dębicy, którzy ukończyli 16 lat mogą zgłaszać propozycje projektów do pierwszego w historii Dębicy Budżetu Obywatelskiego. Projekty można zgłaszać osobiście lub za pośrednictwem strony internetowej do 20 listopada 2015 r.

  Czytaj więcej
 • Ogłoszenie - Budżet Obywatelski Miasta Dębicy

  Ogłoszenie - Budżet Obywatelski Miasta Dębicy

  Środa, 30 Wrzesień 2015

  Zgodnie z Uchwałą Nr X/84/2015 Rady Miejskiej w Dębicy z dnia 21 września 2015 r. w sprawie Budżetu Obywatelskiego Miasta Dębicy na 2016 r. Burmistrz Miasta zawiadamia mieszkańców Dębicy o zamiarze przeprowadzenia konsultacji. Na zadania Budżetu Obywatelskiego w 2016 r. przeznaczono 800 000 zł.

  Czytaj więcej
 • Dębica ma budżet obywatelski

  Dębica ma budżet obywatelski

  Środa, 23 Wrzesień 2015

  Jednogłośnie podczas ostatniej, X sesji Rady Miejskiej w Dębicy radni zagłosowali za przyjęciem budżetu obywatelskiego dla Miasta Dębicy. W przyszłym roku na inwestycje w ramach budżetu obywatelskiego przeznaczonych zostanie 800 tys. złotych. O tym które inwestycje zostaną wykonane zadecydują mieszkańcy Dębicy, którzy też mogą zgłaszać swoje propozycje do tego budżetu.

  Czytaj więcej