Urząd Miejski w Dębicy - Logo

 • Blisko 1.2 mln złotych aportu wniesionego do Wodociągów Dębickich

  Blisko 1.2 mln złotych aportu wniesionego do Wodociągów Dębickich

  Czwartek, 16 Luty 2017

  Radni miejscy podczas ostatniej sesji Rady Miejskiej podjęli uchwałę o wniesieniu aportu do Wodociągów Dębickich. Wniesiony aport w wysokości 1.179.590 zł spółka przeznaczy na podwyższenie kapitału zakładowego Wodociągów Dębickich.

  Czytaj więcej
 • Nagroda dla Dębicy za zrównoważony rozwój

  Nagroda dla Dębicy za zrównoważony rozwój

  Poniedziałek, 06 Luty 2017

  4 lutego w podrzeszowskiej Jasionce odbyło się Ogólnopolskie Noworoczne Spotkanie Samorządów z udziałem premier RP Beaty Szydło. W spotkaniu wzięli udział samorządowcy z całego kraju, ministrowie, parlamentarzyści oraz inni zaproszeni goście. Miasto Dębica reprezentowali burmistrz Mariusz Szewczyk oraz zastępca burmistrza Wojciech Iwasieczko. Burmistrz Mariusz Szewczyk podczas spotkania w imieniu samorządu dębickiego odebrał nagrodę za zdobycie 8. miejsca w kategorii Gmina Miejska w Rankingu Zrównoważonego Rozwoju Jednostek Samorządu Terytorialnego Województwa Podkarpackiego 2016.

  Czytaj więcej
 • NOWA USŁUGA DLA PRZEDSIĘBIORCÓW !

  NOWA USŁUGA DLA PRZEDSIĘBIORCÓW !

  Piątek, 03 Luty 2017

  Ministerstwo Rozwoju i Finansów wprowadziło nowe usługi dla Przedsiębiorców, w szczególności możliwość założenia działalności gospodarczej przez telefon. Usługa ta jest dostępna na infolinii CEIDG pod numerem: 0/801-055-088.

  Czytaj więcej
 • Nominacja do tytułu "Lider Rozwoju Regionalnego 2017" dla Miasta Dębicy za działania na rzecz rozwoju przedsiębiorczości

  Nominacja do tytułu "Lider Rozwoju Regionalnego 2017" dla Miasta Dębicy za działania na rzecz rozwoju przedsiębiorczości

  Środa, 01 Luty 2017

  Miasto Dębica uzyskało nominację do tytułu "Lider Rozwoju Regionalnego 2017" za działania prowadzone na rzecz rozwoju przedsiębiorczości oraz prac inwestorskich. Program jest prowadzony przez Polską Agencję Przedsiębiorczości oraz redakcję Forum Przedsiębiorczości w Dzienniku Gazecie Prawnej.

  Czytaj więcej
 • Kolejne usprawnienia na placu targowym

  Kolejne usprawnienia na placu targowym

  Poniedziałek, 09 Styczeń 2017

  Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom kupujących oraz osób handlujących na targowisku Burmistrz Miasta Dębica zlecił montaż siatki ochronnej przeciwko ptakom pod zadaszeniem placu targowego.

  Czytaj więcej
 • Konferencja dla przedsiębiorców z Powiatu Dębickiego już jutro

  Konferencja dla przedsiębiorców z Powiatu Dębickiego już jutro

  Wtorek, 29 Listopad 2016

  Już jutro, 30 listopada o godz. 10.00 w Urzędzie Miejskim w Dębicy odbędzie się konferencja dla przedsiębiorców Powiatu Dębickiego. Przedsiębiorcy z powiatu dębickiego którzy jeszcze nie zgłosili swojego udziału w konferencji, mogą jeszcze dzisiaj zgłosić swoje uczestnictwo pod numerem telefonu: 14 683 82 39.

  Czytaj więcej