Urząd Miejski w Dębicy - Logo

 • Inauguracja I sezonu „Dembickiej Giełdy Staroci” w Dębicy

  Inauguracja I sezonu „Dembickiej Giełdy Staroci” w Dębicy

  Środa, 30 Styczeń 2013

  Wszyscy miłośnicy sztuki dawnej oraz kolekcjonerzy, a także Ci, którzy chcą wymienić lub kupić coś starego, niepowtarzalnego i ładnego zarazem, będą mieli okazję do zakupów. Wszystko za sprawą „Dembickiej Giełdy Staroci” w Dębicy, która rusza od 13 kwietnia 2013r, w każdą drugą sobotę miesiąca, na Rynku Miasta, godz. 9.00-15.00.

  Czytaj więcej
 • Żłobkowi Miejskiemu w Dębicy minął roczek

  Żłobkowi Miejskiemu w Dębicy minął roczek

  Środa, 30 Styczeń 2013

  Z okazji pierwszej rocznicy powstania Żłobka Miejskiego w Dębicy był tort z jedną świeczką, ale za to jaką ?! OGROMNĄ !!!

  Czytaj więcej
 • Jarmarki Twórczości Ludowej Rzemiosła i Rękodzieła w Dębicy

  Środa, 30 Styczeń 2013

  Pragnąc podnieść zainteresowanie twórczością ludową oraz rękodziełem, Urząd Miejski, organizuje po raz pierwszy, w Dębicy, Jarmarki Twórczości Ludowej Rzemiosła i Rękodzieła. Inauguracja pierwszego sezonu Jarmarków odbędzie się 13 kwietnia 2013r. i będą organizowane w każdą drugą sobotę miesiąca do października włącznie, na Rynku Miasta, godziny 9.00.

  Czytaj więcej
 • Wystawa ilustracji i komiksu Marka Regnera

  Wystawa ilustracji i komiksu Marka Regnera

  Wtorek, 29 Styczeń 2013

  Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Dębicy zaprasza na wystawę prac (ilustracje i komiksy) Marka Regnera, która odbędzie się 8 lutego o godz. 17.00, w Czytelni Głównej Biblioteki, ul. Akademicka 10. Zobaczyć będzie można ok 100 "eksponatów" np. oryginalne szkice do komiksów, ilustracji, akwarele oraz autorskie druki z komiksami, rysunkami humorystycznymi itp.

  Czytaj więcej
 • Ferie z filmem w Bibliotece

  Ferie z filmem w Bibliotece

  Wtorek, 29 Styczeń 2013 Czytaj więcej
 • Informacje Miejskie

  Informacje Miejskie

  Wtorek, 29 Styczeń 2013 Czytaj więcej