Urząd Miejski w Dębicy - Logo

 • Wystawa o historii straży

  Wystawa o historii straży

  Wtorek, 06 Listopad 2007

  W Muzeum Regionalnym, 9 listopada br. (piątek), odbędzie się wernisaż wystawy „Bogu na chwałę ludziom na ratunek… z historii dębickiej Straży Pożarnej”.

  Czytaj więcej
 • Nowe Biuro Obsługi Klientów

  Nowe Biuro Obsługi Klientów

  Wtorek, 06 Listopad 2007

  Wodociągi Dębickie uruchomiły nowe Biuro Obsługi Klienta w budynku siedziby Spółki mieszczącej się w Dębicy przy ul. Kosynierów Racławickich 35. Jest to kolejny krok w realizacji polityki rozwoju firmy, a także tworzenia i modyfikacji jej struktur tak, aby całkowicie zorientować się na potrzeby klientów.

  Czytaj więcej
 • I Otwarty Wojewódzki Turniej Halowej Piłki Nożnej Szkół Podstawowych - „Fair Play z Olimpem”

  I Otwarty Wojewódzki Turniej Halowej Piłki Nożnej Szkół Podstawowych - „Fair Play z Olimpem”

  Wtorek, 06 Listopad 2007

  Szkoła Podstawowa nr 9 organizuje kolejną dużą imprezę sportową dla mieszkańców regionu. I Otwarty Wojewódzki Turniej Halowej Piłki Nożnej Szkół Podstawowych - „Fair Play z Olimpem” odbędzie się 15 listopada w hali sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, przy ul. Sportowej 26.

  Czytaj więcej
 • Martwa natura w galerii

  Martwa natura w galerii

  Wtorek, 06 Listopad 2007

  W Galerii Miejskiego Ośrodka Kultury od piątku można oglądać wystawę pokonkursową "Triennale z Martwą Naturą - Sieradz 2006".

  Czytaj więcej
 • Seminarium dla taty

  Seminarium dla taty

  Poniedziałek, 05 Listopad 2007

  Od 23 do 25 listopada br. odbędzie się, w domu parafialnym Parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Dębicy Latoszynie, seminarium dla ojców, prowadzone w formie warsztatów przez trenerów "Inicjatywy tato.net".

  Czytaj więcej
 • Nowy radny złożył ślubowanie

  Nowy radny złożył ślubowanie

  Poniedziałek, 05 Listopad 2007

  Tomasz Podlasek, reprezentujący Wspólnotę Ziemi Dębickiej, jest nowym radnym miejskim. Podlasek został radnym po rezygnacji Jana Kasowicza z mandatu. Podczas ostatniej sesji Rady Miejskiej (29 października) nowy radny złożył ślubowanie.

  Czytaj więcej