Urząd Miejski w Dębicy - Logo

 • Zaproszenie na spotkanie w sprawie przebudowy ulicy Łąkowej

  Zaproszenie na spotkanie w sprawie przebudowy ulicy Łąkowej

  Poniedziałek, 21 Listopad 2016

  Burmistrz Mariusz Szewczyk zaprasza mieszkańców ulicy Łąkowej na spotkanie w sprawie przebudowy w/w ulicy. Spotkanie odbędzie się 28 listopada br.o godz. 15.30, w sali sesyjnej pok. nr 51 w Urzędzie Miejskim w Dębicy .

  Czytaj więcej
 • Nowe otwarcie na przedsiębiorczość

  Nowe otwarcie na przedsiębiorczość

  Środa, 09 Listopad 2016

  Realizując „Program zmian Dębicy”, który zakłada wzrost gospodarczy miasta poprzez wsparcie firm, współpracę z organizacjami zrzeszającymi przedsiębiorców, pozyskanie nowych terenów pod inwestycje, a co za tym idzie wzrost jakości życia dębiczan, Burmistrz Miasta, przygotował szereg inicjatyw, mających na celu rozwój przedsiębiorczości oraz pogłębienie współpracy pomiędzy samorządem a biznesem.

  Czytaj więcej
 • EKOGALA - międzynarodowe targi produktów i żywności wysokiej jakości – zaproszenie dla Wystawców i zwiedzających Targi

  EKOGALA - międzynarodowe targi produktów i żywności wysokiej jakości – zaproszenie dla Wystawców i zwiedzających Targi

  Czwartek, 27 Październik 2016

  8-9 grudnia 2016 r. w Centrum Wystawienniczo – Kongresowym w Jasionce k. Rzeszowie odbędzie się EKOGALA - międzynarodowe targi produktów i żywności wysokiej jakości. dla Wystawców i zwiedzających Targi. Organizatorzy zapraszają do udziału wystawców produktów i żywności ekologicznej, tradycyjnej, gospodarstwa i stowarzyszenia agroturystyczne oraz zagrody edukacyjne. Udział w Targach jest bezpłatny.Nabór Wystawców do udziału w EKOGALI trwał będzie do dnia 10 listopada 2016 r. Zasady udziału zostały określone w zamieszczonym poniżej Regulaminie Targów.

  Czytaj więcej
 • Koncert zespołu „U studni”

  Koncert zespołu „U studni”

  Wtorek, 25 Październik 2016

  „U studni”, jeden z najlepszych w Polsce zespołów uprawiający balladę, złożony z współtwórców „Starego Dobrego Małżeństwa”, wystąpi 20 listopada br. w Domu Kultury „Śnieżka”. Koncert rozpocznie się o godz.17.00, bilety w cenie 30 zł.

  Czytaj więcej
 • Mieszkanie Plus: Dębica jednym z pierwszych miast z listem intencyjnym na realizację pilotażowych inwestycji

  Mieszkanie Plus: Dębica jednym z pierwszych miast z listem intencyjnym na realizację pilotażowych inwestycji

  Środa, 12 Październik 2016

  Około 140 mieszkań na wynajem może w najbliższym czasie powstać w Dębicy w ramach rządowego programu Mieszkanie plus. To efekt listu intencyjnego podpisanego dziś przez władze miasta i BGK Nieruchomości S.A. – Realizacja programu Mieszkanie plus to nie tylko realne wsparcie dla średniozamożnych rodzin, ale też silny impuls prorozwojowy dla lokalnej go-spodarki – podkreślali zgodnie przedstawiciele samorządu i spółki odpowiedzialnej za pilotażowe inwestycje.

  Czytaj więcej
 • Startuje projekt "Czas na biznes"

  Startuje projekt "Czas na biznes"

  Środa, 28 Wrzesień 2016

  6 października br. rozpoczyna się rekrutacja do projektu „Czas na biznes!”, realizowanego przez firmę AMD Group w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020. Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

  Czytaj więcej