Urząd Miejski w Dębicy - Logo

 • Kolejne usprawnienia na placu targowym

  Kolejne usprawnienia na placu targowym

  Poniedziałek, 09 Styczeń 2017

  Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom kupujących oraz osób handlujących na targowisku Burmistrz Miasta Dębica zlecił montaż siatki ochronnej przeciwko ptakom pod zadaszeniem placu targowego.

  Czytaj więcej
 • Konferencja dla przedsiębiorców z Powiatu Dębickiego już jutro

  Konferencja dla przedsiębiorców z Powiatu Dębickiego już jutro

  Wtorek, 29 Listopad 2016

  Już jutro, 30 listopada o godz. 10.00 w Urzędzie Miejskim w Dębicy odbędzie się konferencja dla przedsiębiorców Powiatu Dębickiego. Przedsiębiorcy z powiatu dębickiego którzy jeszcze nie zgłosili swojego udziału w konferencji, mogą jeszcze dzisiaj zgłosić swoje uczestnictwo pod numerem telefonu: 14 683 82 39.

  Czytaj więcej
 • Zaproszenie na spotkanie w sprawie przebudowy ulicy Łąkowej

  Zaproszenie na spotkanie w sprawie przebudowy ulicy Łąkowej

  Poniedziałek, 21 Listopad 2016

  Burmistrz Mariusz Szewczyk zaprasza mieszkańców ulicy Łąkowej na spotkanie w sprawie przebudowy w/w ulicy. Spotkanie odbędzie się 28 listopada br.o godz. 15.30, w sali sesyjnej pok. nr 51 w Urzędzie Miejskim w Dębicy .

  Czytaj więcej
 • Nowe otwarcie na przedsiębiorczość

  Nowe otwarcie na przedsiębiorczość

  Środa, 09 Listopad 2016

  Realizując „Program zmian Dębicy”, który zakłada wzrost gospodarczy miasta poprzez wsparcie firm, współpracę z organizacjami zrzeszającymi przedsiębiorców, pozyskanie nowych terenów pod inwestycje, a co za tym idzie wzrost jakości życia dębiczan, Burmistrz Miasta, przygotował szereg inicjatyw, mających na celu rozwój przedsiębiorczości oraz pogłębienie współpracy pomiędzy samorządem a biznesem.

  Czytaj więcej
 • EKOGALA - międzynarodowe targi produktów i żywności wysokiej jakości – zaproszenie dla Wystawców i zwiedzających Targi

  EKOGALA - międzynarodowe targi produktów i żywności wysokiej jakości – zaproszenie dla Wystawców i zwiedzających Targi

  Czwartek, 27 Październik 2016

  8-9 grudnia 2016 r. w Centrum Wystawienniczo – Kongresowym w Jasionce k. Rzeszowie odbędzie się EKOGALA - międzynarodowe targi produktów i żywności wysokiej jakości. dla Wystawców i zwiedzających Targi. Organizatorzy zapraszają do udziału wystawców produktów i żywności ekologicznej, tradycyjnej, gospodarstwa i stowarzyszenia agroturystyczne oraz zagrody edukacyjne. Udział w Targach jest bezpłatny.Nabór Wystawców do udziału w EKOGALI trwał będzie do dnia 10 listopada 2016 r. Zasady udziału zostały określone w zamieszczonym poniżej Regulaminie Targów.

  Czytaj więcej
 • Koncert zespołu „U studni”

  Koncert zespołu „U studni”

  Wtorek, 25 Październik 2016

  „U studni”, jeden z najlepszych w Polsce zespołów uprawiający balladę, złożony z współtwórców „Starego Dobrego Małżeństwa”, wystąpi 20 listopada br. w Domu Kultury „Śnieżka”. Koncert rozpocznie się o godz.17.00, bilety w cenie 30 zł.

  Czytaj więcej