Urząd Miejski w Dębicy - Logo

 • Nie bójcie się przedsiębiorstw społecznych

  Nie bójcie się przedsiębiorstw społecznych

  Piątek, 06 Lipiec 2012

  W dębickim Urzędzie Miejskim odbyła się konferencja zorganizowana przez Urząd Miejski w Dębicy, Urząd Miejski w Pilźnie, Fundację „BARKA”, Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej i Powiatowy Urząd Pracy w Dębicy pt. „Przedsiębiorstwa społeczne – konkurenci czy sprzymierzeńcy gospodarki rynkowej”.

  Czytaj więcej
 • Pomoc społecznie użyteczna

  Pomoc społecznie użyteczna

  Piątek, 06 Lipiec 2012

  Na mocy porozumienia w sprawie organizowania prac społecznie użytecznych zawartego pomiędzy Starostą Dębickim reprezentowanym przez Dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy w Dębicy Pana Ryszarda Telegę, a Gminą Miasto Dębica reprezentowaną przez Burmistrza Pana Pawła Wolickiego w mieście Dębica uruchomiono program prac społecznie użytecznych.

  Czytaj więcej
 • Dwa tygodnie nad morzem

  Dwa tygodnie nad morzem

  Czwartek, 05 Lipiec 2012

  Dzieci podopiecznych Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Dębicy wyjadą na dwa tygodnie wakacyjnego odpoczynku nad morze. Dzieci pochodzą z rodzin o niskich dochodach i ich rodziców nie byłoby stać na wysłanie swoich pociech na tak atrakcyjny wypoczynek.

  Czytaj więcej
 • Seniorzy polubili angielski

  Seniorzy polubili angielski

  Czwartek, 05 Lipiec 2012

  Zakończył się pierwszy etap nauki języka angielskiego w Domu Seniora, placówce prowadzonej przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Dębicy. Kiedy rok temu naukę rozpoczynała jedna grupa, nikt nie spodziewał się, że zakończą ją dwie. Nikt także nie przewidywał, że we wrześniu kontynuować naukę będą te dwie grupy i... prawdopodobnie kurs podstawowy rozpocznie trzecia grupa.

  Czytaj więcej
 • Półkolonie dla dzieci i młodzieży w dębickich placówkach oświatowych

  Półkolonie dla dzieci i młodzieży w dębickich placówkach oświatowych

  Czwartek, 05 Lipiec 2012

  Wakacje to czas, kiedy odpoczywamy od zajęć i szkoły. Aby urozmaicić najmłodszym czas wolny miasto zorganizowało półkolonie dla dzieci i młodzieży z dębickich placówek oświatowych.

  Czytaj więcej