Urząd Miejski w Dębicy - Logo

 • Dzień Strażnika Miejskiego

  Dzień Strażnika Miejskiego

  Piątek, 31 Sierpień 2007

  Mszą świętą w kościele p.w. Krzyża Świętego, 30 sierpnia br., dębiccy strażnicy uczcili swoje święto. Dzień Strażnika Miejskiego obchodzony jest w rocznicę uchwalenia ustawy o strażach miejskich i gminnych.

  Czytaj więcej
 • Dzień Strażnika Miejskiego

  Piątek, 31 Sierpień 2007 Czytaj więcej
 • Jubileusz parafii p.w. Najświętszego Serca Pana Jezusa

  Jubileusz parafii p.w. Najświętszego Serca Pana Jezusa

  Czwartek, 30 Sierpień 2007

  Parafia p.w. Najświętszego Serca Pana Jezusa obchodzi w niedzielę (2.09.2007) jubileusz 25 – lecia jej utworzenia. Msza święta, pod przewodnictwem Biskupa Ordynariusza J.E. Wiktora Skworca, rozpocznie się o godz. 11.30. Uroczystość będzie także okazją do świętowania 25 - lecia posługi kapłańskiej w parafii ks. Kazimierza Dominiaka, pierwszego proboszcza parafii.

  Czytaj więcej
 • Dzień Weterana

  Dzień Weterana

  Czwartek, 30 Sierpień 2007

  Obchody Dnia Weterana organizuje Zarząd Koła Miejskiego Związku Kombatantów RP i Byłych Więźniów Politycznych w Dębicy. W intencji żyjących weteranów – żołnierzy i partyzantów walczących w czasie II wojny światowej oraz za poległych za ojczyznę 2 września br. odprawiona zostanie msza w kościele p. w. Św. Jadwigi, która rozpocznie się o godz. 10.30.

  Czytaj więcej
 • Rocznica Akcji Burza

  Rocznica Akcji Burza

  Czwartek, 30 Sierpień 2007

  Na Polanie Kałużówka odbędzie się 2 września br. msza święta upamiętniająca 63 rocznicę Akcji Burza. Nabożeństwo rozpocznie się o godz. 10.30.

  Czytaj więcej
 • Kolejne koncerty w Rynku

  Kolejne koncerty w Rynku

  Wtorek, 28 Sierpień 2007

  W muszli koncertowej w Rynku odbędą się dwa koncerty na zakończenie wakacji. Pierwszy, w czwartek (30 sierpnia br.) to "Rockowe Pożegnanie Lata" z Osiedlowym Domem Kultury Emka. Drugi koncert, "Muzyka dla każdego", przygotowany przez orkiestrę pod dyrekcją Pawła Adamka, odbędzie się w niedzielę (2 września br).

  Czytaj więcej