Urząd Miejski w Dębicy - Logo

 • Filmy w kinie "Śnieżka"

  Filmy w kinie "Śnieżka"

  Piątek, 07 Grudzień 2007

  Od 6 do 12 grudnia o godz. 17 kino „Śnieżka“ wyświetla animowany film przygodowy „I ty możesz zostać bohaterem”. W polskiej wersji językowej głosu bohaterom użyczają: Małgorzata Kożuchowska, Agnieszka Dygant, Krzysztof Tyniec.

  Czytaj więcej
 • Stasiuk w Czytelni MBP

  Stasiuk w Czytelni MBP

  Piątek, 07 Grudzień 2007

  Andrzej Stasiuk, jeden z najpopularniejszych polskich pisarzy ostatnich lat, będzie gościem Miejskiej Biblioteki Publicznej oraz Dyskusyjnego Klubu Książki, działającego przy Wypożyczalni dla Dorosłych i Filii nr 5 w Dębicy. Spotkanie odbędzie się 12 grudnia 2007 r. w Czytelni Głównej, ul. Kościuszki 8, o godz. 10.

  Czytaj więcej
 • Budżetowe konsultacje

  Budżetowe konsultacje

  Piątek, 07 Grudzień 2007

  Spotkaniem z mieszkańcami osiedla Słonecznego rozpoczęły się konsultacje projektu budżetu Dębicy na 2008.

  Czytaj więcej
 • Silne wiatry nad regionem

  Silne wiatry nad regionem

  Piątek, 07 Grudzień 2007

  Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego przestrzega przed silnymi wiatrami przechodzącymi nad regionem 7 i 8 grudnia br. Wiatry południowy i południowo – zachodni wieją z prędkością średnio do 50 kilometrów na godzinę, w porywach do 80, w rejonach podgórskich do 90 a w górskich do 110 kilometrów na godzinę.

  Czytaj więcej
 • Lekcja przedsiębiorczości

  Lekcja przedsiębiorczości

  Czwartek, 06 Grudzień 2007

  Ponad sto osób uczestniczyło 29 listopada br. w lekcji o przedsiębiorczości, zorganizowanej przez Stowarzyszenie Dębicki Klub Biznesu wraz z Doradcą Metodycznym Zespołu Szkół Ekonomicznych - Anną Chmurą. Lekcja, która odbyła się w sali sesyjnej Starostwa Powiatowego, przeprowadzona została w ramach projektu „Opracowanie informatora rynku pracy i zawodów w powiecie dębickim - szkolne koła dziennikarskie", którego koordynatorem jest Dębicki Klub Biznesu. Projektowi patronuje burmistrz Paweł Wolicki.

  Czytaj więcej
 • Nowy chodnik w tym roku

  Nowy chodnik w tym roku

  Czwartek, 06 Grudzień 2007

  Dzięki sprzyjającej pogodnie mieszkańcy bloku przy ul. Sobieskiego 2 jeszcze w tym roku doczekają się nowych chodników i miejsc parkingowych oraz poprawy estetyki placu przed budynkiem.

  Czytaj więcej