Urząd Miejski w Dębicy - Logo

 • Informacje miejskie

  Informacje miejskie

  Środa, 24 Październik 2012

  Wodociągi Dębica Sp. z o.o. zakończyły realizację inwestycji polegającej na przebudowie odcinka sieci wodociągowej przy ul. Kołłątaja w Dębicy.

  Czytaj więcej
 • Miasto Dębica na 5!

  Miasto Dębica na 5!

  Środa, 24 Październik 2012

  Burmistrz Miasta Paweł Wolicki z przyjemnością informuje mieszkańców, iż Dębica uzyskała tytuł Gmina na 5! w II edycji rankingu przygotowanego przez Studenckie Koło Naukowe Przedsiębiorczości i Analiz Regionalnych, działające przy Instytucie Przedsiębiorstwa Kolegium Nauk o Przedsiębiorstwie SGH w Warszawie.

  Czytaj więcej
 • Na straży bezpieczeństwa

  Na straży bezpieczeństwa

  Wtorek, 23 Październik 2012

  Dzięki interwencji mieszkańca funkcjonariusze Straży Miejskiej w Dębicy ujęli wandala, który farbą w sprayu zniszczył nowy przystanek na ul. Krakowskiej. Do zdarzenia doszło 19 grudnia br. Sprawca za swój czyn odpowie przed sądem.

  Czytaj więcej
 • Cmentarz Komunalny w Dębicy

  Cmentarz Komunalny w Dębicy

  Wtorek, 23 Październik 2012

  Z inicjatywy Burmistrza Miasta Dębicy Pawła Wolickiego, wychodząc naprzeciw potrzeb mieszkańców, uwzględniając liczne prośby, Urząd Miejski podjął się remontu 100 m alei głównej Cmentarza Komunalnego w Dębicy ul. Cmentarna. Obecnie prace zostały zakończone, w efekcie najbardziej zniszczony fragment alei głównej został wyłożony kostką brukową i dostosowany do bezpieczenego użytku.

  Czytaj więcej
 • Obchody święta niewidomych i niedowidzących

  Obchody święta niewidomych i niedowidzących

  Wtorek, 23 Październik 2012

  18 października 2012r. Polski Związek Niewidomych okręgu podkarpackiego był organizatorem obchodów Międzynarodowego Dnia Białej Laski. Uroczystości odbyły się w Głobikowej, w Rozdzielni Wiatrów, w obecności władz koła powiatowego PZN w Dębicy, reprezentowanych przez Prezesa Zarządu Ryszarda Cebulę, przedstawiciela Urzędu Miasta Dębicy w osobie Sekretarza Miasta Zdzisława Pupy oraz grona szanownych gości.

  Czytaj więcej
 • Warto się wybrać

  Warto się wybrać

  Wtorek, 23 Październik 2012

  Burmistrz Miasta Dębicy Paweł Wolicki, Stowarzyszenie „Libricola” w Dębicy oraz Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Dębicy, w ramach obchodów Roku Janusza Korczaka serdecznie zapraszają na wykład Waldemara Smaszcza pt. „ Król Maciuś I – jako przypowieść o świecie, w którym nie ma miejsca dla dziecka”.

  Czytaj więcej