Urząd Miejski w Dębicy - Logo

 • Wciąż pomagamy dzieciom przetrwać zimę

  Wciąż pomagamy dzieciom przetrwać zimę

  Środa, 05 Grudzień 2007

  Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Dębicy informuje, że podczas akcji ulicznej 25 listopada 2007 roku pod nazwą „Pomóż dzieciom przetrwać zimę” zebrał ok. 80 kg żywności (cukier, mąka, makaron, konserwy, czekolady, ciastka, batony, chrupki, itp.).

  Czytaj więcej
 • Spektakl na gwiazdkę

  Spektakl na gwiazdkę

  Środa, 05 Grudzień 2007

  Miejski Ośrodek Kultury organizuje 14 grudnia w Domu Kultury „Mors" spektakl marionetkowy „Misterium Narodzenia" w wykonaniu Teatru Lalki i Przedmiotu z Instytutu Sztuki Lalkarskiej z Poznania oraz Młodzieżowej Akademii Sztuki Teatralnej MOK w Dębicy.

  Czytaj więcej
 • Podajmy sobie dłoń

  Podajmy sobie dłoń

  Środa, 05 Grudzień 2007

  W Domu Kultury „Mors” odbył się VII Powiatowy Festiwal Piosenki Dzieci Niepełnosprawnych. W tym roku wzięło w nim udział 30 dzieci niepełnosprawnych. W czasie występów towarzyszyli im ich sprawni koledzy z przedszkoli, szkół, ośrodków.

  Czytaj więcej
 • Repertuar kina „Śnieżka” w Dębicy

  Repertuar kina „Śnieżka” w Dębicy

  Wtorek, 04 Grudzień 2007

  Do 5 grudnia włącznie kino wyświetla o godz. 17 film obyczajowy „Wszystko będzie dobrze”, w reżyserii Tomasza Wiszniewskiego. W rolach głównych występują Robert Więckiewicz, Adam Werstak, Izabela Dąbrowska i Beata Kawka. Film dozwolony jest dla widzów od 12 lat.

  Czytaj więcej
 • Chuligani, to nie kibice

  Chuligani, to nie kibice

  Wtorek, 04 Grudzień 2007

  Kwestiom bezpieczeństwa imprez sportowych a w szczególności meczów piłkarskich było poświęcone spotkanie w Urzędzie Miejskim, które odbyło się 3 grudnia. Uczestniczyli w nim przedstawiciele największych klubów piłkarskich w Dębicy tj. „Wisłoki” i „Igloopolu” oraz władze samorządowe miasta z burmistrzem Pawłem Wolickim i jego zastępcą Mariuszem Trojanem.

  Czytaj więcej
 • Sukces dębickich tancerzy

  Sukces dębickich tancerzy

  Poniedziałek, 03 Grudzień 2007

  Zespół tańca nowoczesnego "Soul" reprezentujący Miejski Ośrodek Kultury w Dębicy zdobył pierwszą nagrodę na Andrzejkowych Spotkaniach Tanecznych w Jaśle, które odbyły się 27 listopada br.

  Czytaj więcej