Urząd Miejski w Dębicy - Logo

 • Placówki pomocy społecznej miast COP wymienią doświadczenia

  Placówki pomocy społecznej miast COP wymienią doświadczenia

  Niedziela, 09 Grudzień 2007

  W Urzędzie Miejskim w Dębicy odbędzie się 10 grudnia 2007 pierwsza konferencja „Przykłady dobrych praktyk w pomocy społecznej – wymiana doświadczeń zorganizowana przez Zarząd Stowarzyszenia Miast Centralnego Okręgu Przemysłowego. Początek konferencji o godz. 10.

  Czytaj więcej
 • Mieszkańcy konsultują budżet

  Mieszkańcy konsultują budżet

  Sobota, 08 Grudzień 2007

  Drugie spotkanie w sprawie konsultacji budżetowych odbyło się 7 grudnia w Szkole Podstawowej nr 10. Mieszkańcy Wolicy i Kępy byli zainteresowani przede wszystkim inwestycjami drogowymi, budową nowych nawierzchni ul. Kruczej i Pokoju a także budową chodników w osiedlach.

  Czytaj więcej
 • Żel arty Pawluśkiewicza w galerii

  Żel arty Pawluśkiewicza w galerii

  Sobota, 08 Grudzień 2007

  Obrazy Jana Kantego Pawluśkiewicza można od 7 grudnia oglądać w Galerii Miejskiego Ośrodka Kultury na wystawie „Maluje żel art sensy, byty, mary i inne”. Podczas wernisażu znany kompozytor zaaranżował działanie muzyczne z udziałem dębiczan i ich telefonów komórkowych.

  Czytaj więcej
 • Filmy w kinie "Śnieżka"

  Filmy w kinie "Śnieżka"

  Piątek, 07 Grudzień 2007

  Od 6 do 12 grudnia o godz. 17 kino „Śnieżka“ wyświetla animowany film przygodowy „I ty możesz zostać bohaterem”. W polskiej wersji językowej głosu bohaterom użyczają: Małgorzata Kożuchowska, Agnieszka Dygant, Krzysztof Tyniec.

  Czytaj więcej
 • Stasiuk w Czytelni MBP

  Stasiuk w Czytelni MBP

  Piątek, 07 Grudzień 2007

  Andrzej Stasiuk, jeden z najpopularniejszych polskich pisarzy ostatnich lat, będzie gościem Miejskiej Biblioteki Publicznej oraz Dyskusyjnego Klubu Książki, działającego przy Wypożyczalni dla Dorosłych i Filii nr 5 w Dębicy. Spotkanie odbędzie się 12 grudnia 2007 r. w Czytelni Głównej, ul. Kościuszki 8, o godz. 10.

  Czytaj więcej
 • Budżetowe konsultacje

  Budżetowe konsultacje

  Piątek, 07 Grudzień 2007

  Spotkaniem z mieszkańcami osiedla Słonecznego rozpoczęły się konsultacje projektu budżetu Dębicy na 2008.

  Czytaj więcej