Urząd Miejski w Dębicy - Logo

 • Informacja o sesji Rady Miejskiej

  Informacja o sesji Rady Miejskiej

  Środa, 24 Październik 2007

  XII Sesja Rady Miejskiej w Dębicy odbędzie się 29 października 2007 r. o godz. 12 w sali nr 51 Urzędu Miejskiego, ul. Ratuszowa 2.

  Czytaj więcej
 • Informacja o posiedzeniach komisji przed XII sesją Rady Miejskiej

  Informacja o posiedzeniach komisji przed XII sesją Rady Miejskiej

  Środa, 24 Październik 2007

  Członkowie komisji merytorycznych Rady Miejskiej mają spotkania przed XII sesją Rady Miejskiej w Dębicy zaplanowaną na 29 października 2007 r.

  Czytaj więcej
 • Tak głosowali dębiczanie

  Tak głosowali dębiczanie

  Poniedziałek, 22 Październik 2007

  W Dębicy na Polską Partię Pracy oddano 204 głosy, na Ligę Polskich Rodzin - 365, na Prawo i Sprawiedliwość- 9409, na Platformę Obywatelską - 7518, na Polskie Stronnictwo Ludowe -1392, na Samoobronę 144 a na Lewicę i Demokratów - 2644. Frekwencja w mieście wyniosła 57,40 procent.

  Czytaj więcej
 • Woda dla południowej części miasta

  Woda dla południowej części miasta

  Poniedziałek, 22 Październik 2007

  Dębicka firma WODMEL wygrała przetarg ogłoszony przez Wodociągi Dębickie na przeprowadzenie nowej sieci wodociągowej wzdłuż ulicy Gawrzyłowskiej przekraczającej obwodnicę do ulicy Tetmajera.

  Czytaj więcej
 • Komisja Rodziny zorganizowała spotkanie w sprawie bezpieczeństwa

  Komisja Rodziny zorganizowała spotkanie w sprawie bezpieczeństwa

  Niedziela, 21 Październik 2007

  Od października miasto monitorowane będzie przez 22 obrotowe kamery cyfrowe, pozwalające na dokładną identyfikację sprawców przestępstw i wykroczeń. Władze miasta są przekonane, że monitoring poprawi bezpieczeństwo w Dębicy i ograniczy akty wandalizmu, tak jak ma to miejsce w innych miastach, gdzie zamontowana jest zbliżona liczba kamer. W środę w Urzędzie Miejskim odbyło się spotkanie zorganizowane przez Komisję Rodziny i Polityki Społecznej, w którym uczestniczyły władze miasta, starostwa powiatowego, policji i spółdzielni mieszkaniowych.

  Czytaj więcej
 • Wieczór teatralny

  Wieczór teatralny

  Piątek, 19 Październik 2007

  W ramach festiwalu Dni Sztuki 20 października br. (sobota) w Domu Kultury „Mors” będzie można obejrzeć przedstawienie „Rozmowy z diabłem. Wielkie Kazanie Księdza Bernarda”.

  Czytaj więcej