Urząd Miejski w Dębicy - Logo

 • „Czarna Dalia” w kinie

  „Czarna Dalia” w kinie

  Czwartek, 18 Październik 2007

  W Kinie „Śnieżka” można oglądać dramat Briana De Palmy „Czarna Dalia” z udziałem m.in. Scarlett Johansson i Hilary Swank.

  Czytaj więcej
 • Dzień Edukacji Narodowej

  Dzień Edukacji Narodowej

  Środa, 17 Październik 2007

  Podczas uroczystych, miejskich obchodów Dnia Edukacji Narodowej, tytuł nauczyciela dyplomowanego odebrało 48 nauczycieli, 4 tytuł nauczyciela mianowanego, 18 nauczycieli otrzymało nagrody burmistrza miasta a dwie nauczycielki listy gratulacyjne za zdobycie nagród Kuratorium Oświaty. Święto dębickich nauczycieli uświetnił także koncert Krystyny Giżowskiej.

  Czytaj więcej
 • Rower jest wielce OK i trzeźwy umysł też

  Rower jest wielce OK i trzeźwy umysł też

  Środa, 17 Październik 2007

  W Szkole Podstawowej nr 9 podsumowano dwie ogólnopolskie akcje edukacyjne, które były realizowane również w Dębicy. Pierwsza z nich nosiła nazwę „Bezpieczne dzieci na naszych drogach”, druga „Zachowaj trzeźwy umysł”.

  Czytaj więcej
 • Inauguracja Roku Akademickiego w Kolegium Językowym

  Inauguracja Roku Akademickiego w Kolegium Językowym

  Środa, 17 Październik 2007

  Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych w Dębicy zainaugurowało we wtorek trzeci rok akademicki. Uroczystość rozpoczął koncert w wykonaniu uczniów i nauczycieli Państwowej Szkoły Muzycznej.

  Czytaj więcej
 • Telewizja szuka osób do programu

  Telewizja szuka osób do programu

  Środa, 17 Październik 2007

  Telewizja Flamandzka na potrzeby filmu dokumentalnego poszukuje na całym świecie osób urodzonych konkretnego dnia. Chcąc stworzyć jak najszerszą i najbardziej zróżnicowaną bazę pod względem narodowości, tła etnicznego, statusu społecznego , religii itd., zwraca się także do mieszkańców Dębicy o zgłaszanie się zainteresowanych udziałem w przedsięwzięciu.

  Czytaj więcej
 • Rowerem po zdrowie

  Rowerem po zdrowie

  Środa, 17 Październik 2007

  Prawie sto osób wyruszyło na 65 kilometrowy rajd rowerowy „Trans-Południe Tour – rowerem po zdrowie”, który odbył się w sobotę. To już czwarta edycja rajdu zorganizowanego przez Trans – Południe.

  Czytaj więcej