Urząd Miejski w Dębicy - Logo

 • 1% może wiele dla tych którzy mają niewiele c.d.n.

  Piątek, 07 Grudzień 2012

  Urząd Miejski w Dębicy zachęca mieszkańców do przekazywania 1% podatku na rzecz organizacji pożytku publicznego. Do końca okresu rozliczeniowego będziemy prezentować i przybliżać organizacje pożytku publicznego działające na terenie miasta Dębicy. Zwracając przede wszystkim uwagę na realizowane przez nie cele, określając obszar ich działania i sposób wykorzystania środków uzyskanych z 1% podatku.

  Czytaj więcej
 • Informacje miejskie

  Informacje miejskie

  Czwartek, 06 Grudzień 2012

  W dniu 05.12.2012r. na zaproszenie Wójta Gminy Czarna Józefa Chudego w Hotel Gnand w Chotowej odbyło się spotkanie wójtów i burmistrzów powiatu dębickiego oraz tarnowskiego przez tereny, których przebiega autostrada A4.

  Czytaj więcej
 • Dębickie łyżwiarstwo figurowe na najwyższym podium + foto

  Dębickie łyżwiarstwo figurowe na najwyższym podium + foto

  Czwartek, 06 Grudzień 2012

  01.12.2012r. w Miscolcu, na Węgrzech odbyły się międzynarodowe zawody łyżwiarstwa figurowego 7th Eastern -Hungary Cup, w których brali udział zawodnicy z Uczniowskiego Klubu Łyżwiarstwa Figurowego MORS z Dębicy w osobach: Justyna Olchawa oraz Stefan Świstak.

  Czytaj więcej
 • 60 Wystawa Gołębi Pocztowych

  60 Wystawa Gołębi Pocztowych

  Czwartek, 06 Grudzień 2012

  Burmistrz Miasta Dębicy wraz z Zarządem Polskiego Związku Hodowców Gołębi Pocztowych Oddział Dębica oraz Komitet Organizacyjny Wystawy zapraszają na 60 Wystawę Gołębi Pocztowych Okręgu Rzeszów, która organizowana jest w dniach 8-9. 12. 2012r. w Hali Sportowej ul. Kościuszki w Dębicy.

  Czytaj więcej
 • Kiermasz Bożonarodzeniowy

  Kiermasz Bożonarodzeniowy

  Czwartek, 06 Grudzień 2012 Czytaj więcej
 • Mistrzostwa Dębicy w Tenisie Stołowym

  Mistrzostwa Dębicy w Tenisie Stołowym

  Środa, 05 Grudzień 2012

  W Szkole Podstawowej nr 10 odbyły się organizowane przez UKS Kępa Mistrzostwa Dębicy w tenisie stołowym. W turnieju indywidualnym rywalizowali uczniowie szkół podstawowych w kategoriach dziewcząt i chłopców.

  Czytaj więcej