Urząd Miejski w Dębicy - Logo

 • Wizytacja placówki Poczty Polskiej S.A. w Ratuszu

  Wizytacja placówki Poczty Polskiej S.A. w Ratuszu

  Środa, 05 Grudzień 2012

  W dniu 04.12.2012r. Burmistrz Miasta Dębicy Paweł Wolicki oraz Z-ca Burmistrza Jerzy Gągała gościli w Ratuszu przedstawicieli Poczty Polskiej S.A. w osobach: Ryszard Króla Dyrektor Regionu Sieci Placówek w Rzeszowie wraz z Z-cą Wojciechem Stelmachem oraz Kierownikiem Działu Poczty Polskiej S.A. Ernestem Graselą, którzy wizytowali nowy obiekt oddany w dębickim Ratuszu.

  Czytaj więcej
 • Srebrna Odznaka Klubu Motocyklowego Orzeł Biały chapter Dębica dla Zastępcy Burmistrza Dębicy +foto

  Srebrna Odznaka Klubu Motocyklowego Orzeł Biały chapter Dębica dla Zastępcy Burmistrza Dębicy +foto

  Środa, 05 Grudzień 2012

  W dniu 04.12.2012r. Z-ca Burmistrza Dębicy Jerzy Gągała otrzymał z rąk V-ce Prezydenta Klubu Motocyklowego Orzeł Biały chapter Dębica - Sergieja Bespalenko Srebrną Odznakę Honorową .

  Czytaj więcej
 • Mikołajkowe zmagania sportowe

  Mikołajkowe zmagania sportowe

  Wtorek, 04 Grudzień 2012

  W Szkole Podstawowej nr 9 od 5 do 8 grudnia br. rozgrywane będą Mikołajkowe Zmagania Sportowe „Fair Play z Olimpem jest OK.” Organizatorem jest Uczniowski Klub Sportowy „Olimp”, działający przy „dziewiątce” oraz dyrekcja szkoły.

  Czytaj więcej
 • „Bezpieczny powrót do domu” cz.2

  „Bezpieczny powrót do domu” cz.2

  Wtorek, 04 Grudzień 2012

  W dniu 04.12.2012r. odbył się finał dwudniowej akcji prowadzonej przez Urząd Miejski w Dębicy wspólnie z Klubem Motocyklowym Orzeł Biały chapter Dębica zrzeszonego w Polskim Ruchu Motocyklowym, p.n. „Bezpieczny powrót do domu”. Spotkania w ramach tego programu były organizowane we wszystkich, dębickich szkołach podstawowych wśród uczniów klas: I, II i III.

  Czytaj więcej
 • „Bezpieczny powrót do domu” cz.1

  „Bezpieczny powrót do domu” cz.1

  Poniedziałek, 03 Grudzień 2012

  Z inicjatywy Urzędu Miejskiego w Dębicy, wspólnie z motocyklistami Klubu Motocyklowego Orzeł Biały chapter Dębica zrzeszonego w Polskim Ruchu Motocyklowym, rozpoczęto dwudniową akcję p.n. „Bezpieczny powrót do domu”. Spotkania w ramach programu „Bezpieczny powrót do domu” są organizowane we wszystkich, dębickich szkołach podstawowych wśród uczniów klas: I, II i III.

  Czytaj więcej