Urząd Miejski w Dębicy - Logo

 • Studenci myślą o przyszłości

  Studenci myślą o przyszłości

  Wtorek, 06 Listopad 2007

  Studenci Wydziału Rozwoju Regionalnego w Dębicy Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie powołali Uniwersyteckie Centrum Kariery „Szansa”. Centrum ma pomóc żakom w znalezieniu stażu lub pracy, gdzie studenci mogliby nabrać doświadczenia zawodowego.

  Czytaj więcej
 • Gospodarze najlepsi na macie

  Gospodarze najlepsi na macie

  Wtorek, 06 Listopad 2007

  Reprezentacja klubu Wisłoka okazała się najlepszą drużyną Podkarpackich Mistrzostw Młodzików w Zapasach o Puchar Firmy „Ventor” rozegranych 3 listopada w Dębicy.

  Czytaj więcej
 • Wystawa o historii straży

  Wystawa o historii straży

  Wtorek, 06 Listopad 2007

  W Muzeum Regionalnym, 9 listopada br. (piątek), odbędzie się wernisaż wystawy „Bogu na chwałę ludziom na ratunek… z historii dębickiej Straży Pożarnej”.

  Czytaj więcej
 • Nowe Biuro Obsługi Klientów

  Nowe Biuro Obsługi Klientów

  Wtorek, 06 Listopad 2007

  Wodociągi Dębickie uruchomiły nowe Biuro Obsługi Klienta w budynku siedziby Spółki mieszczącej się w Dębicy przy ul. Kosynierów Racławickich 35. Jest to kolejny krok w realizacji polityki rozwoju firmy, a także tworzenia i modyfikacji jej struktur tak, aby całkowicie zorientować się na potrzeby klientów.

  Czytaj więcej
 • I Otwarty Wojewódzki Turniej Halowej Piłki Nożnej Szkół Podstawowych - „Fair Play z Olimpem”

  I Otwarty Wojewódzki Turniej Halowej Piłki Nożnej Szkół Podstawowych - „Fair Play z Olimpem”

  Wtorek, 06 Listopad 2007

  Szkoła Podstawowa nr 9 organizuje kolejną dużą imprezę sportową dla mieszkańców regionu. I Otwarty Wojewódzki Turniej Halowej Piłki Nożnej Szkół Podstawowych - „Fair Play z Olimpem” odbędzie się 15 listopada w hali sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, przy ul. Sportowej 26.

  Czytaj więcej
 • Martwa natura w galerii

  Martwa natura w galerii

  Wtorek, 06 Listopad 2007

  W Galerii Miejskiego Ośrodka Kultury od piątku można oglądać wystawę pokonkursową "Triennale z Martwą Naturą - Sieradz 2006".

  Czytaj więcej