Urząd Miejski w Dębicy - Logo

 • Seminarium dla taty

  Seminarium dla taty

  Poniedziałek, 05 Listopad 2007

  Od 23 do 25 listopada br. odbędzie się, w domu parafialnym Parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Dębicy Latoszynie, seminarium dla ojców, prowadzone w formie warsztatów przez trenerów "Inicjatywy tato.net".

  Czytaj więcej
 • Nowy radny złożył ślubowanie

  Nowy radny złożył ślubowanie

  Poniedziałek, 05 Listopad 2007

  Tomasz Podlasek, reprezentujący Wspólnotę Ziemi Dębickiej, jest nowym radnym miejskim. Podlasek został radnym po rezygnacji Jana Kasowicza z mandatu. Podczas ostatniej sesji Rady Miejskiej (29 października) nowy radny złożył ślubowanie.

  Czytaj więcej
 • Repertuar kina "Śnieżka"

  Repertuar kina "Śnieżka"

  Piątek, 02 Listopad 2007

  Kino „Śnieżka” od 2 do 7 listopada br. wyświetla o godz. 17, animowany film przygodowy „Wojownicze żółwie ninja”, w reżyserii Kevina Munroe. W polskiej wersji językowej występują: Paweł Małaszyński, Tede, Borys Szyc, Mateusz Damięcki, Kasia Burzyńska.

  Czytaj więcej
 • Zaduszki jazzowe

  Zaduszki jazzowe

  Piątek, 02 Listopad 2007

  W Domu Gościnnym „Wiluszówka”, 3 listopada br. (sobota), odbędzie się koncert „Zaduszki jazzowe”.

  Czytaj więcej
 • Srebrna Paulina

  Srebrna Paulina

  Piątek, 02 Listopad 2007

  Paulina Korga z Dębicy zdobyła II miejsce podczas XVIII Mistrzostw Polski Juniorów w Karate Kyokushin, które odbyły się w Katowicach. W zawodach wzięło udział 160 zawodników z 48 klubów.

  Czytaj więcej
 • Dębickie nekropolie

  Wtorek, 30 Październik 2007

  Dębicki stary cmentarz powstał na początku XIX – wieku. Leżą tu pochowani znani dębiczanie, patrioci, zwykli obywatele. Od kilku lat działa Towarzystwo Opieki nad Starym Cmentarzem.

  Czytaj więcej