Urząd Miejski w Dębicy - Logo

 • Najlepsi uczniowie otrzymali stypendia naukowe Burmistrza Miasta Dębicy

  Najlepsi uczniowie otrzymali stypendia naukowe Burmistrza Miasta Dębicy

  Wtorek, 05 Wrzesień 2017

  4 września w Urzędzie Miejskim w Dębicy już po raz dziewiąty zostały wręczone stypendia dla najlepszych uczniów dębickich szkół podstawowych i gimnazjów. Z rąk burmistrza Mariusza Szewczyka stypendia za „wyniki w nauce” i „wybitne osiągnięcia” odebrało dziesięciu najzdolniejszych uczniów dębickich placówek oświatowych. Gratulacje najzdolniejszym uczniom złożyli także przewodniczący Rady Miejskiej Ryszard Pękala, zastępca burmistrza Wojciech Iwasieczko oraz przewodnicząca Komisji Oświaty Rady Miejskiej Marta Czekaj. Stypendia są przyznawane w ramach Szkolnego Programu Stypendialnego Miasta Dębicy.

  Czytaj więcej
 • Nauczyciele odebrali akty mianowania i złożyli ślubowanie

  Nauczyciele odebrali akty mianowania i złożyli ślubowanie

  Wtorek, 05 Wrzesień 2017

  5 nauczycieli dębickich placówek oświatowych 4 września w Urzędzie Miejskim odebrało z rąk burmistrza Mariusz Szewczyka akty mianowania na stopień nauczyciela mianowanego i złożyło ślubowanie.

  Czytaj więcej
 • Europejski Dzień Maszynisty – obchody w Dębicy i Chotowej

  Europejski Dzień Maszynisty – obchody w Dębicy i Chotowej

  Wtorek, 05 Wrzesień 2017

  15 września odbędą się tegoroczne obchody Europejskiego Dnia Maszynisty Kolejowego pod Honorowym Patronatem Burmistrza Miasta Dębicy Mariusza Szewczyka. Uroczystości rozpoczną się o godz. 9.20 przemarszem uczestników z dworca PKP do kościoła Ducha Świętego w Dębicy, gdzie o godz. 10.00 odprawiona zostanie msza święta w intencji maszynistów.

  Czytaj więcej
 • Piesek „Franio” nr 625 (kojec nr 6) – czeka na właściciela.

  Piesek „Franio” nr 625 (kojec nr 6) – czeka na właściciela.

  Poniedziałek, 04 Wrzesień 2017

  04.09.2017 do Przytuliska w Dębicy trafił młodziutki i bardzo przyjacielski piesek niewielkich rozmiarów. Znaleziony na ulicy Fredry w Dębicy.

  Czytaj więcej
 • Grażyna Kieljan nowym dyrektorem Miejskiego Przedszkola nr 10 w Dębicy

  Grażyna Kieljan nowym dyrektorem Miejskiego Przedszkola nr 10 w Dębicy

  Poniedziałek, 04 Wrzesień 2017

  Grażyna Kieljan objęła stanowisko dyrektora Miejskiego Przedszkola nr 10 w Dębicy. Uroczyste powierzenie stanowiska dyrektora przez burmistrza Mariusza Szewczyka miało miejsce w Urzędzie Miejskim 1 września br.

  Czytaj więcej
 • Uczcili 37. rocznicę porozumień sierpniowych

  Uczcili 37. rocznicę porozumień sierpniowych

  Poniedziałek, 04 Wrzesień 2017

  31 sierpnia, w samo południe, pod krzyżem na Placu Solidarności w Dębicy władze miejskie i przedstawiciele związków zawodowych uczcili przypadającą tego dnia 37. rocznicę porozumień sierpniowych zawartych przez rząd PRL z komitetami strajkowymi powstałymi w 1980 r.

  Czytaj więcej