Urząd Miejski w Dębicy - Logo

 • 8 kwietnia br. weszła w życie uchwała w sprawie zwolnienia w części z opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi.

  8 kwietnia br. weszła w życie uchwała w sprawie zwolnienia w części z opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi.

  Wtorek, 12 Kwiecień 2016

  Urząd Miejski w Dębicy informuje, że w dniu 8 kwietnia 2016 roku weszła w życie Uchwała Nr XVI/163/2016 Rady Miejskiej w Dębicy z dnia 1 marca 2016 w sprawie zwolnienia w części z opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi. Ze zwolnienia mogą korzystać rodziny wielodzietne posiadające kartę dużej rodziny. Mieszkańcy domów jednorodzinnych mogą zgłaszać się do Urzędu Miejskiego w Dębicy do pokoju ( 127), natomiast mieszkańcy budynków wielolokalowych mogą zgłaszać się do Zarządcy – Spółdzielni Mieszkaniowej w celu złożenia wniosku.

  Czytaj więcej
 • Europejskie Dni Pracodawcy w Powiatowym Urzędzie Pracy w Dębicy

  Europejskie Dni Pracodawcy w Powiatowym Urzędzie Pracy w Dębicy

  Środa, 06 Kwiecień 2016

  W ramach inicjatywy sieci Europejskich Publicznych Służb Zatrudnienia pn. „Europejskie Dni Pracodawcy” w Powiatowym Urzędzie Pracy w Dębicy w dniu 14 kwietnia 2016 r. godz. 10 odbędą się warsztaty dla pracodawców. Organizator - PUP w Dębicy zaprosił 40 pracodawców z powiatu dębickiego reprezentujących różne branże i zawody.

  Czytaj więcej
 • Wodociągi Dębickie wyróżnione „Gazelą Biznesu”

  Wodociągi Dębickie wyróżnione „Gazelą Biznesu”

  Piątek, 05 Luty 2016

  2 lutego w hali Starej Zajezdni w Krakowie podsumowano kolejną edycję rankingu najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm Gazele Biznesu 2015. Wodociągi Dębickie po raz drugi znalazły się w gronie wyróżnionych firm z trzech województw: podkarpackiego, świętokrzyskiego i małopolskiego.Ranking organizowany jest przez prestiżowy dziennik Puls Biznesu, a oceniane są między innymi wyniki finansowe firm z trzech kolejnych lat, relacje z klientami i kontrahentami.Podobnie jak w latach ubiegłych gala była okazją do spotkania najlepszych menadżerów, wymiany doświadczeń, pogłębienia wiedzy.

  Czytaj więcej
 • Mieszkańcy Dębicy mogą się starać o dotację na usuwanie azbestu

  Mieszkańcy Dębicy mogą się starać o dotację na usuwanie azbestu

  Piątek, 29 Styczeń 2016

  Urząd Miejski w Dębicy informuje, iż Miasto Dębica przystąpiło do programu usuwania wyrobów zawierających azbest, realizowanego przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Rzeszowie.

  Czytaj więcej
 • Dyżury Konsultanta Funduszy Europejskich w grudniu 2015 r.

  Dyżury Konsultanta Funduszy Europejskich w grudniu 2015 r.

  Piątek, 27 Listopad 2015

  Serdecznie zapraszamy na indywidualne konsultacje dotyczące pozyskiwania dotacji z Funduszy Europejskich, które odbędą się 4 i 18 grudnia 2015 roku w Urzędzie Miejskim w Dębicy.

  Czytaj więcej
 • Certyfikat „Wiarygodna Firma Województwa Podkarpackiego” dla Wodociągów Dębickich.

  Certyfikat „Wiarygodna Firma Województwa Podkarpackiego” dla Wodociągów Dębickich.

  Czwartek, 26 Listopad 2015

  19 listopada 2015 r. w sali Filharmonii Podkarpackiej w Rzeszowie Prezes Zarządu Wodociągów Dębickich Sp. z o.o. Jacek Gil z rąk wicemarszałka Województwa Podkarpackiego Marii Kurowskiej odebrał certyfikat „Wiarygodna Firma Województwa Podkarpackiego.”

  Czytaj więcej