Urząd Miejski w Dębicy - Logo

 • Magiczny wieczór z kontrabasem

  Magiczny wieczór z kontrabasem

  Wtorek, 24 Październik 2017

  Dyrekcja Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych w Dębicy, Stowarzyszenie Na Rzecz Wspierania Młodych Talentów w Dębica oraz Urząd Miasta Dębica serdecznie zapraszają na Koncert Kontrabasowy z cyklu Młode Dębickie Talenty.

  Czytaj więcej
 • Festiwal im. Zbigniewa Warchoła 26 października w Dębicy

  Festiwal im. Zbigniewa Warchoła 26 października w Dębicy

  Poniedziałek, 23 Październik 2017

  Stowarzyszenie Rodziców i Przyjaciół Osób Niepełnosprawnych "Radość”, Miasto Dębica, Powiat Dębicki i Miejski Ośrodek Kultury zapraszają na I Festiwal Piosenki Osób Niepełnosprawnych im. Zbigniewa Warchoła, który odbędzie się 26 października w DK Kosmos w Dębicy. Patronat medialny nad wydarzeniem objęły m.in. TVP Rzeszów i Polskie Radio Rzeszów.

  Czytaj więcej
 • 6.edycja Koncertu dla Tadzia

  6.edycja Koncertu dla Tadzia

  Poniedziałek, 23 Październik 2017

  28 października w Domu Kultury i Kinie „Kosmos” wystąpią Maja i Andrzej Sikorowscy z zespołem. Będzie to 6. edycja koncertu poświęconego pamięci Tadeusza Gardziela, wiceburmistrza Dębicy, wykładowcy akademickiego. Koncert rozpocznie się o godz.17.00, wstęp za bezpłatnymi wejściówkami.

  Czytaj więcej
 • Nagrody i wyróżnienia dla dębickich pedagogów – Miejskie Obchody Dnia Edukacji Narodowej 2017

  Nagrody i wyróżnienia dla dębickich pedagogów – Miejskie Obchody Dnia Edukacji Narodowej 2017

  Piątek, 20 Październik 2017

  17 października w DK Kosmos w Dębicy odbyły się Miejskie Obchody Dnia Edukacji Narodowej. Uroczystość była okazją do złożenia podziękowań pedagogom za ich codzienną pracę z dziećmi i młodzieżą, wyróżnienia i nagrodzenia nauczycieli oraz złożenia gratulacji tym spośród dębickich nauczycieli, których praca i działalność została dostrzeżona i wyróżniona w ogólnopolskich konkursach.

  Czytaj więcej
 • Dzień Patronki Miasta Dębicy Świętej Jadwigi Śląskiej

  Dzień Patronki Miasta Dębicy Świętej Jadwigi Śląskiej

  Piątek, 20 Październik 2017

  16 października uroczystą mszą świętą o godz. 10.30 w kościele pw. Św. Jadwigi Śląskiej w Dębicy rozpoczęły się tegoroczne obchody Dnia Patronki Miasta Dębica Świętej Jadwigi Śląskiej. W 2017 roku przypada 750 – lecie kanonizacji Św. Jadwigi, a w Dębicy rok ten został ogłoszony Rokiem Jadwiżańskim.

  Czytaj więcej
 • Dębicka odsłona "Wesela"

  Dębicka odsłona "Wesela"

  Czwartek, 19 Październik 2017

  Miejski Ośrodek Kultury zainscenizował na dębickim Rynku "Wesele" Stanisława Wyspiańskiego, włączając się w akcję Narodowego Czytania, która odbywała się 2 września w całym kraju i wielu miejscach na świecie.

  Czytaj więcej