Urząd Miejski w Dębicy - Logo

 • „Bransoletki Życia” przekazano 10 dębickim seniorom

  „Bransoletki Życia” przekazano 10 dębickim seniorom

  Wtorek, 01 Sierpień 2017

  31 lipca w Domu Seniora przy ul. Rzeszowskiej 15, dziesięciu dębickich seniorów mieszkających samotnie, otrzymało „bransoletki życia“ wraz z telefonami komórkowymi.

  Czytaj więcej
 • Ksiądz Prałat Józef Dobosz Honorowym Obywatelem Miasta Dębicy

  Ksiądz Prałat Józef Dobosz Honorowym Obywatelem Miasta Dębicy

  Wtorek, 01 Sierpień 2017

  30 lipca w kościele pod wezwaniem Miłosierdzia Bożego w Dębicy odbyła się msza święta dziękczynna za 33 lata posługi duszpasterskiej Księdza Prałata Józefa Dobosza.

  Czytaj więcej
 • Spektakl: „Pół na pół”

  Spektakl: „Pół na pół”

  Poniedziałek, 31 Lipiec 2017

  Sztuka przedstawia perypetie przyrodnich braci, którym w realizacji życiowych planów i marzeń stoi na przeszkodzie własna matka. Świetnie napisane, błyskotliwe i zabawne dialogi, wyraziście nakreślone postacie. Piętrowe kłamstwa, zwroty akcji, mnóstwo humoru i Piotr Polk oraz Piotr Szwedes w rolach głównych. Tego nie można przegapić!

  Czytaj więcej
 • Kulturalna letnia przygoda na Dolnym Śląsku

  Kulturalna letnia przygoda na Dolnym Śląsku

  Piątek, 28 Lipiec 2017

  W dniach 3-11 lipca 2017 r. harcerze z Prawie 48 Szczepu "Dębowego Liścia" im. Jana Szczepanika z Hufca ZHP Dębica przebywali na obozie wędrownym na Dolnym Śląsku. Jedną część obozu spędzili na SlotArt Festiwal w Lubiążu, a drugą we Wrocławiu.

  Czytaj więcej
 • „Lajkonik” ponownie w Dębicy

  „Lajkonik” ponownie w Dębicy

  Czwartek, 27 Lipiec 2017

  Nie tylko tańce ludowe, ale i widowiskowego swinga można było zobaczyć podczas wakacyjnego spotkania z folklorem. Gościem specjalnym koncertu był Zespół Pieśni i Tańca „Lajkonik” z Chicago, który po trzech latach ponownie zawitał do Dębicy. Polonusom towarzyszyli gospodarze – zespoły „Igloopolanie” i „Mali Igloopolanie”, wraz z towarzyszącą kapelą.

  Czytaj więcej
 • Dożynki Powiatowe 2017

  Dożynki Powiatowe 2017

  Wtorek, 25 Lipiec 2017

  27 sierpnia br. odbędzie się doroczne święto plonów – Dożynki Powiatowe podczas którego odbędzie się tradycyjny przegląd wieńców, koncert zespołu ENEJ, finał konkursu „Rolnik Roku Powiatu Dębickiego 2017", a na zakończenie imprezy zabawa taneczna.

  Czytaj więcej