Urząd Miejski w Dębicy - Logo

 • Wojsko wróciło do Dębicy

  Wojsko wróciło do Dębicy

  Piątek, 09 Czerwiec 2017

  Już 15 lipca na dębickim Rynku odbędzie się uroczyste zaprzysiężenie żołnierzy batalionu Obrony Terytorialnej. W chwili obecnej trwa jeszcze nabór do batalionu, ale jak mówił podczas konferencji prasowej w Urzędzie Miejskim w Dębicy dowódca batalionu ppłk Roland Waszkowiak chętnych do służby jest więcej niż przewidzianych miejsc.

  Czytaj więcej
 • ,,Festyn zdrowia” i otwarcie ekoogrodu w Szkole Podstawowej nr 9 w Dębicy

  ,,Festyn zdrowia” i otwarcie ekoogrodu w Szkole Podstawowej nr 9 w Dębicy

  Środa, 07 Czerwiec 2017

  Dnia 05.06.2017r. w Publicznej Szkole Podstawowej nr 9 im. Dębickich Saperów miał miejsce ,,Festyn Zdrowia”. Odbył się on w ramach podsumowania dwóch projektów ekologicznych realizowanych w bieżących roku szkolnym.

  Czytaj więcej
 • Świętowali 5 lat działalności Żłobka Miejskiego w Dębicy

  Świętowali 5 lat działalności Żłobka Miejskiego w Dębicy

  Środa, 07 Czerwiec 2017

  Miejski Żłobek w Dębicy przy Sienkiewicza 1 czerwca świętował jubileusz 5 - lecia działalności, połączony z imprezą z okazji Dnia Dziecka. Tuż po godzinie 9.00 przed budynkiem żłobka zjawili się rodzice ze swoimi pociechami, władze miejskie i reprezentacje zaprzyjaźnionych przedszkoli, aby wspólnie świętować. Świeczkę na okolicznościowym torcie całą grupą przy aplauzie rodziców zdmuchnęły dzieci.

  Czytaj więcej
 • Dzień Dziecka z MOK

  Dzień Dziecka z MOK

  Środa, 07 Czerwiec 2017

  Na brak atrakcji z okazji Dnia Dziecka nie mogły narzekać dzieci z Dębicy. Miejski Ośrodek Kultury zaprosił je do swoich dwóch placówek: Domu Kultury i Kina „Kosmos” oraz muszli koncertowej przy Domu Kultury „Mors” na osiedlu Słonecznym.

  Czytaj więcej
 • W Kanie podsumowano zajęcia

  W Kanie podsumowano zajęcia

  Wtorek, 06 Czerwiec 2017

  Ostatniego maja odbyło się zakończenie zajęć edukacyjno-wychowawczychw Katolickim Centrum Edukacji KANA w Dębicy. W uroczystości wzięli udział licznie zgromadzeni uczniowie szkół podstawowych, młodzież gimnazjalna, rodzice, nauczyciele oraz zaproszeni goście. Zajęcia w ramach projektu: „Prowadzenie Centrum Systemowego Rozwoju Dzieci i Młodzieży w roku szkolnym 2016/2017” były dofinansowane ze środków Gminy Miasta Dębica przy wsparciu: Biskupa Tarnowskiego, Parafii Matki Bożej Anielskiej oraz pana Stefana Bieszczada i firmy Suret Sp. z o.o.

  Czytaj więcej
 • Kinolub zawita do Dębicy

  Kinolub zawita do Dębicy

  Czwartek, 25 Maj 2017

  Kinolub to nowa marka na mapie międzynarodowych festiwali filmowych. Raz w roku w wybranych miastach Polski prezentowane są filmy z całego świata. Na pokazy w naszym mieście zapraszamy w dniach 5-8 czerwca do Kina „Kosmos”.

  Czytaj więcej