Urząd Miejski w Dębicy - Logo

 • Konsultacje w sprawie budżetu

  Konsultacje w sprawie budżetu

  Poniedziałek, 03 Grudzień 2007

  Burmistrz Dębicy organizuje konsultacje społeczne w sprawie projektu budżetu miasta na 2008 r. Spotkania są otwarte dla mieszkańców, którzy mogą się zapoznać z harmonogramem zaplanowanych inwestycji w mieście oraz uczestniczyć w dyskusji.

  Czytaj więcej
 • Straż skuteczniejsza

  Straż skuteczniejsza

  Poniedziałek, 03 Grudzień 2007

  Zwiększona liczba patroli na ulicach miasta, coraz częstsze zatrzymania sprawców wykroczeń przeciwko mieniu i prewencyjna działalność to pozytywny efekt zatrudnienia, kilka miesięcy temu, czterech funkcjonariuszy w Straży Miejskiej w Dębicy.

  Czytaj więcej
 • Jan Kanty Pawluśkiewicz w Dębicy

  Jan Kanty Pawluśkiewicz w Dębicy

  Niedziela, 02 Grudzień 2007

  Wernisaż wystawy malarskiej Jana Kantego Pawluśkiewicza, „Maluje żel art sensy, byty, mary i inne”, odbędzie się 7 grudnia br. w Galerii MOK. Początek o godz. 19.

  Czytaj więcej
 • Przegląd twórczości Środowiskowych Domów Samopomocy

  Przegląd twórczości Środowiskowych Domów Samopomocy

  Piątek, 30 Listopad 2007

  Grupa uczestników zajęć w Środowiskowym Domu Samopomocy z Dębicy uczestniczyła w III Przeglądzie Twórczości Artystycznej Środowiskowych Domów Samopomocy Województwa Podkarpackiego, który odbył się w Tarnobrzegu.

  Czytaj więcej
 • Do wspólnej bramki

  Do wspólnej bramki

  Piątek, 30 Listopad 2007

  W ramach realizacji programu „Do wspólnej bramki” uczestnicy zajęć Środowiskowego Domu Samopomocy w Dębicy wraz ze swoim trenerem z ramienia Klubu Sportowego Wisłoka, Alfredem Moździochem rozegrali mecz siatkówki z uczniami Zespołu Szkół Publicznych w Górze Motycznej.

  Czytaj więcej
 • Karty postojowe można nabyć w kioskach

  Karty postojowe można nabyć w kioskach

  Piątek, 30 Listopad 2007

  Dębiczanie korzystający z parkingów w centrum miasta mogą nabyć karty postojowe w pobliskich kioskach ruchu, księgarniach i sklepach PSS Społem a także innych oznaczonych punktach handlowych.

  Czytaj więcej