Urząd Miejski w Dębicy - Logo

 • Do wspólnej bramki

  Do wspólnej bramki

  Piątek, 30 Listopad 2007

  W ramach realizacji programu „Do wspólnej bramki” uczestnicy zajęć Środowiskowego Domu Samopomocy w Dębicy wraz ze swoim trenerem z ramienia Klubu Sportowego Wisłoka, Alfredem Moździochem rozegrali mecz siatkówki z uczniami Zespołu Szkół Publicznych w Górze Motycznej.

  Czytaj więcej
 • Karty postojowe można nabyć w kioskach

  Karty postojowe można nabyć w kioskach

  Piątek, 30 Listopad 2007

  Dębiczanie korzystający z parkingów w centrum miasta mogą nabyć karty postojowe w pobliskich kioskach ruchu, księgarniach i sklepach PSS Społem a także innych oznaczonych punktach handlowych.

  Czytaj więcej
 • Rozstrzygnięto konkurs na logo obchodów 650 – lecia

  Piątek, 30 Listopad 2007

  Praca przedstawiająca liść dębu ułożony pionowo, tworzący drzewo z napisem „Dębica 650”, została uznana za najlepszą w konkursie na logo obchodów 650 – lecie praw miejskich. Autorem zwycięskiej pracy jest Łukasz Pas, młody dębicki artysta plastyk.

  Czytaj więcej
 • Droga uroczyście oddana

  Droga uroczyście oddana

  Czwartek, 29 Listopad 2007

  Władze miasta oddały do użytku drogę wraz z chodnikiem przy ul. Budzisz. Inwestycja, wraz z infrastrukturą kanalizacyjną kosztowała 2,5 miliona złotych.

  Czytaj więcej
 • Bezdomni mogą się schronić

  Bezdomni mogą się schronić

  Środa, 28 Listopad 2007

  Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Dębicy informuje, że bezdomni mogą znaleźć miejsce na czas zimy w schroniskach w Dębicy, Rzeszowie, Tarnowie i Jarosławiu. W tym ostatnim mieście znajduje się schronisko dla kobiet, w pozostałych dla mężczyzn.

  Czytaj więcej
 • Konferencja promująca Dolinę Wisłoki

  Konferencja promująca Dolinę Wisłoki

  Środa, 28 Listopad 2007

  W Urzędzie Miejskim w Dębicy odbyła się 27 listopada br. konferencja „Rozwój Doliny Wisłoki Poprzez Turystykę – prezentacja stanu aktualnego i wizje rozwoju”, zorganizowana przez Fundację Educare et Servire, prowadzącą Europejską Szkołę Nowych Technologii i Turystyki. Podczas konferencji burmistrz Paweł Wolicki zaprezentował program „Europa Miast”.

  Czytaj więcej