Urząd Miejski w Dębicy - Logo

 • Młodzi tenisiści na start

  Młodzi tenisiści na start

  Czwartek, 15 Listopad 2007

  Rusza Dębicka Liga Tenisa Stołowego dla dzieci szkół podstawowych o Puchar Burmistrza. W piątek 16 listopada o godzinie 15, w Szkole Podstawowej Nr 2 w Dębicy rusza pierwszy turniej Dębickiej Ligi Tenisa Stołowego o Mistrzostwo Dębicy do lat 13-tu, której organizatorem jest Uczniowski Klub Sportowy „Gryfek”.

  Czytaj więcej
 • "Igloopolanie" wrócili z nagrodą

  "Igloopolanie" wrócili z nagrodą

  Czwartek, 15 Listopad 2007

  Zespół Pieśni i Tańca „Igloopolanie”, działający przy Miejskim Ośrodku Kultury, otrzymał 14 listopada br. tytuł laureata V Ogólnopolskiego Festiwalu Zespołów Tanecznych „O Laur Rzecha”. Festiwal odbywał się w hali widowiskowo - sportowej „Podpromie” w Rzeszowie.

  Czytaj więcej
 • Studenckie otrzęsiny

  Studenckie otrzęsiny

  Środa, 14 Listopad 2007

  Stowarzyszenie Studentów „Awangarda” działającego przy Uniwersytecie Ekonomicznym oraz Klub Muzyczny Meduza organizują 14 listopada br. (środa) Pierwsze Otwarte Otrzęsiny Studenckie w Dębicy.

  Czytaj więcej
 • Spektakl Jabłko można oglądać w Dębicy

  Spektakl Jabłko można oglądać w Dębicy

  Środa, 14 Listopad 2007

  Znakomitą sztukę „Jabłko” będzie można obejrzeć 30 listopada w Domu Kultury „Śnieżka” Miejskiego Ośrodka Kultury. Przestawienie przygotowane jest przez Teatr im. Siemaszkowej w Rzeszowie w koprodukcji z Teatrem Polskim w Bielsku-Białej.

  Czytaj więcej
 • Kartki z podróży oraz degustacja

  Kartki z podróży oraz degustacja

  Środa, 14 Listopad 2007

  W Domu Gościnnym „Wiluszówka” przez cały dzień w czwartek (15.11.07) święto młodego wina francuskiego Beaujolais Nouveau, w piątek (16.11.07) wernisaż wystawy malarstwa i rysunku Ryszarda Kucaba „Kartki z podróży…”.

  Czytaj więcej
 • Repertuar Kina „Śnieżka” w Dębicy

  Repertuar Kina „Śnieżka” w Dębicy

  Wtorek, 13 Listopad 2007

  Kino „Śnieżka” 14 listopada wyświetla, o godz. 19, thriller USA „Odważna” (The Brave One) w reż. Neila Jordana. W rolach głównych występują Jodie Foster, Terrence Howard, Nicky Katt. Bilety: 12 zł. i ulg. 10 zł.

  Czytaj więcej