Urząd Miejski w Dębicy - Logo

 • Srebrna Paulina

  Srebrna Paulina

  Piątek, 02 Listopad 2007

  Paulina Korga z Dębicy zdobyła II miejsce podczas XVIII Mistrzostw Polski Juniorów w Karate Kyokushin, które odbyły się w Katowicach. W zawodach wzięło udział 160 zawodników z 48 klubów.

  Czytaj więcej
 • Dębickie nekropolie

  Wtorek, 30 Październik 2007

  Dębicki stary cmentarz powstał na początku XIX – wieku. Leżą tu pochowani znani dębiczanie, patrioci, zwykli obywatele. Od kilku lat działa Towarzystwo Opieki nad Starym Cmentarzem.

  Czytaj więcej
 • Dodatkowe kursy autobusów

  Dodatkowe kursy autobusów

  Wtorek, 30 Październik 2007

  Miejska Komunikacja Samochodowa Sp. z o.o. w Dębicy uruchamia 1 listopada br., w Dzień Wszystkich Świętych, dodatkowe linie autobusowe.

  Czytaj więcej
 • Koncert Marcina Parysa

  Koncert Marcina Parysa

  Poniedziałek, 29 Październik 2007

  Koncert Marcina Parysa, utalentowanego pianisty z Dębicy rozpocznie 29 października br. cykl koncertów pod nazwą „Wieczory z muzyką”. Koncerty organizuje Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia oraz Stowarzyszenie Na Rzecz Wspierania Młodych Talentów w Dębicy.

  Czytaj więcej
 • Szkoła nr 3 skończyła 50 lat

  Szkoła nr 3 skończyła 50 lat

  Piątek, 26 Październik 2007

  Szkoła Podstawowa nr 3 w Dębicy obchodziła 50 - lecie istnienia. Podczas uroczystości jubileuszowych przypomniano najważniejsze wydarzenia z życia szkoły, uhonorowano wyróżniających się nauczycieli. Jubilatce zaśpiewano „Sto lat".

  Czytaj więcej
 • Szkolenie dla pracowników oświaty

  Szkolenie dla pracowników oświaty

  Środa, 24 Październik 2007

  Z inicjatywy Wydziału Planowania Strategicznego UM oraz Miejskiego Zarządu Oświaty 23 października odbyło się spotkanie na temat Programu Operacyjnego – Kapitał Ludzki. Do udziału zaproszono dyrektorów oraz przedstawicieli dębickich przedszkoli, szkół podstawowych oraz gimnazjów, zainteresowanych opracowaniem projektów mających na celu pozyskiwanie pieniędzy z funduszy unijnych dla placówek oświatowych.

  Czytaj więcej