Urząd Miejski w Dębicy - Logo

 • Spektakl Jabłko można oglądać w Dębicy

  Spektakl Jabłko można oglądać w Dębicy

  Środa, 14 Listopad 2007

  Znakomitą sztukę „Jabłko” będzie można obejrzeć 30 listopada w Domu Kultury „Śnieżka” Miejskiego Ośrodka Kultury. Przestawienie przygotowane jest przez Teatr im. Siemaszkowej w Rzeszowie w koprodukcji z Teatrem Polskim w Bielsku-Białej.

  Czytaj więcej
 • Kartki z podróży oraz degustacja

  Kartki z podróży oraz degustacja

  Środa, 14 Listopad 2007

  W Domu Gościnnym „Wiluszówka” przez cały dzień w czwartek (15.11.07) święto młodego wina francuskiego Beaujolais Nouveau, w piątek (16.11.07) wernisaż wystawy malarstwa i rysunku Ryszarda Kucaba „Kartki z podróży…”.

  Czytaj więcej
 • Repertuar Kina „Śnieżka” w Dębicy

  Repertuar Kina „Śnieżka” w Dębicy

  Wtorek, 13 Listopad 2007

  Kino „Śnieżka” 14 listopada wyświetla, o godz. 19, thriller USA „Odważna” (The Brave One) w reż. Neila Jordana. W rolach głównych występują Jodie Foster, Terrence Howard, Nicky Katt. Bilety: 12 zł. i ulg. 10 zł.

  Czytaj więcej
 • Historia dębickiej straży w muzeum

  Historia dębickiej straży w muzeum

  Poniedziałek, 12 Listopad 2007

  W Muzeum Regionalnym, od piątku, można oglądać wystawę „Bogu na chwałę ludziom na ratunek… z historii dębickiej straży pożarnej”. Ekspozycja pochodzi ze zbiorów Państwowej Straży Pożarnej w Dębicy, ochotniczych straży z powiatu dębickiego a także zbiorów prywatnych.

  Czytaj więcej
 • Martwa natura w galerii

  Martwa natura w galerii

  Poniedziałek, 12 Listopad 2007

  W Galerii Miejskiego Ośrodka Kultury od piątku można oglądać wystawę pokonkursową "Triennale z Martwą Naturą - Sieradz 2006". Ekspozycja składa się z 54 prac autorów z Polski, wykonanych różną techniką i w różnej konwencji.

  Czytaj więcej
 • Koncert Marka Majewskiego

  Koncert Marka Majewskiego

  Poniedziałek, 12 Listopad 2007

  W Domu Gościnnym „Wiluszówka” odbył się w piątek koncert Marka Majewskiego, znanego satyryka i żeglarza. To dzięki żeglarskim zamiłowaniom grupy dębiczan, w tym Anny Leskiej, artysta wystąpił w naszym mieście.

  Czytaj więcej