Urząd Miejski w Dębicy - Logo

 • Święto Niepodległości

  Święto Niepodległości

  Wtorek, 06 Listopad 2012

  Podczas uroczystości związanych ze Świętem Niepodległości, 11 listopada br. w Dębicy, odbędą się oficjalne obchody oraz koncerty okolicznościowe.

  Czytaj więcej
 • Stare Dobre Małżeństwo na rozpoczęcie festiwalu „Polonia Semper Fidelis”

  Stare Dobre Małżeństwo na rozpoczęcie festiwalu „Polonia Semper Fidelis”

  Wtorek, 06 Listopad 2012

  Koncertem zespołu Stare Dobre Małżeństwo w sobotę (10.11.207 r.) rozpoczyna się Ogólnopolski Festiwal Piosenki Religijnej i Patriotycznej „Polonia Semper Fidelis” w Dębicy. W kolejnych dniach festiwalu wystąpią gwiazdy polskiej sceny muzycznej: Grzegorz Turnau, Andrzej Sikorowski i członkowie rodziny Steczkowskich.

  Czytaj więcej
 • Spotkanie z dobrą Fotografią

  Spotkanie z dobrą Fotografią

  Wtorek, 06 Listopad 2012

  Burmistrz Miasta Dębicy, Galeria Sztuki Miejskiego Ośrodka Kultury w Dębicy oraz autor zapraszają mieszkańców Dębicy na wernisaż prac fotograficznych autorstwa Krzysztofa Pisarka.

  Czytaj więcej
 • 75 rocznica utworzenia powiatu dębickiego

  75 rocznica utworzenia powiatu dębickiego

  Wtorek, 06 Listopad 2012

  Burmistrz Miasta Dębicy, Muzeum Regionalne w Dębicy oraz Starostwo Powiatowe zapraszają mieszkańców Dębicy na otwarcie wystawy pt. „Historia przywrócona życiu” - 75 rocznica utworzenia powiatu dębickiego 1937-2012.

  Czytaj więcej
 • Komunikat

  Komunikat

  Wtorek, 06 Listopad 2012

  Komunikat Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego w Dębicy skierowany do Właścicieli, Zarządców i Administratorów obiektów budowlanych w związku z koniecznością dostosowania obiektów budowlanych do wymagań sezonu jesienno-zimowego.

  Czytaj więcej
 • Miejskie obchody 94 rocznicy odzyskania Niepodległości

  Miejskie obchody 94 rocznicy odzyskania Niepodległości

  Poniedziałek, 05 Listopad 2012

  Burmistrz Miasta Dębicy Paweł Wolicki serdecznie zaprasza na uroczyste obchody Narodowego Święta Niepodległości, które odbędą się w naszym mieście w najbliższą niedzielę – 11.11. 2012r.

  Czytaj więcej